Veríte na silu minerálov?

cavalierka
8. máj 2024

Napadá ma taka otázka, či veríte na účinky minerálov a polodrahokamov. Nie je to len reklamny ťah?
Mate skúsenosti?

crazy_cat_lady
8. máj 2024

@cavalierka Nie, neverim

viestta
8. máj 2024

Nie neverim. Kamen ako kamen. Jedine ked ti spadne suter na palec na nohe, vtedy sa ukaze jeho "sila".

alex49
8. máj 2024

Minerály môžu byť prospešné jedine vo vode, nie ako kamene na poličke, tam môžu len pekne vyzerať.

anketkarka
8. máj 2024

Niekto verí v silu krížika, niekto v silu červenej šnúrky, niekto v silu minerálov. Kazdému funguje len to v čo verí.

laurika999
8. máj 2024

@cavalierka V silu minerálov nejak neverím. Ale páči sa mi vzhľad niektorých. Ako "šperk".
Mám náhrdelník z ruženínu, flouritu, a tygrieho oka.

minenkak
8. máj 2024

@cavalierka začni nosiť a uvidíš si budú účinky

laurika999
8. máj 2024

@cavalierka *tigrieho*, pardon

sevrin
8. máj 2024

Čisto teoreticky majú, záleží ako ich používate. Však aj minerálne vody majú účinky a tie nevznikli len tak.

marca12
8. máj 2024

Volakedy som verila. Dnes ich nosim len preto,ze sa mi pacia.

monnci2226
8. máj 2024

ja verim.... minimálne ze v sebe maju nejaku energiu. verim celkovo na tieto prirodno, vesmirne zazraky a ze mozu mat nejaky ucinok na cloveka

sevrin
8. máj 2024

Minerály si môžete dávať aj do vody, napr. Krištáľ, či Ruženín alebo Ametyst, aj Citrín je v pohode, a určite aj Šungit, taká voda sa vydrží tváriť čerstvo dlhšie. Na iné minerály pozor, taký Malachit by som do vody nedával. A ak si správne ulomíte Obsidián, môžete ho používať ako nôž. Je veľmi ostrý, aj divá zver by sa ním dala naporcovať.

rozculena
8. máj 2024

mne sa veľmi páčia,ale veriť,že majú nejaké účinky?

caelley
13. máj 2024