Veríte na silu mysle?

8. mar 2021

Stalo sa Vám niekedy že ste si privolali to na čo ste mysleli? Veríte na silu mysle?
Ja som mala často situácie kedy som napríklad myslela na nejakého človeka a do pár dni nato sa mi ozval alebo som ho stretla, alebo keď som počula že mi prišla správa a ešte som nevidela kto píše tak som si povedala ach, keby napísal ten a ten.. a naozaj to bol on :D veríte na to alebo je to len náhoda? Alebo si poviem keby sa mi stalo to a to a keď na to myslím naozaj sa to stane

maximilie
8. mar 2021

Ja verím. Nieco na tom bude. A je to naozaj sila. Nastastie mne sa plnia len dobre a pekne veci. Obcas sa obávam aj zlého a myslím aj na negatívne veci, ale vždy sa mi splni len to dobre 🤗

unicornlady
8. mar 2021

do určitej miery 🙂 ako sa vraví o "sebanaplňujúcom sa proroctve", čomu veríš, podľa toho sa začneš správať (podvedome), a tým pádom sa ti stane to, čomu veríš (už len také, že baba obviňuje chalana, že ju podvádza, tak sa ľahko stane to, že svojím správaním ho k tomu doženie atd..)

polodrahokam
8. mar 2021

.

soldi
8. mar 2021

a kolko krat sa Ti stalo, ze si na niekoho myslela a neozval sa/nestretla si ho? hm? 🙂

autor
8. mar 2021

@soldi práve teraz sa mi to deje, myslím už dlho na jedného človeka s ktorým mi to doteraz vždy vyšlo že keď som chcela aby sa mi ozval tak sa naozaj do týždňa ozval no teraz to akosi nefunguje😀škoda

natyreggae
8. mar 2021

Áno funguje to... túto zimu som si strašne moc chcela s priateľom urobiť fotky v snehu len nikdy keď sme boli spolu (vzťah na diaľku) sneh nebol... A ja som na to stále myslela že naozaj to chcem a zrazu čo? Deň pred tým ako som išla za ním tak napadalo celkom dosť a máme pekné fotky v zime v snehu😀❄☃️takže áno ja verím na silu pozitívnej mysle🤗

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patrishapat
14. mar 2021

Áno verím 😉

chocolatte1
14. mar 2021

Mne už muž tvrdí, že som bosorka. Toto sa mi deje stále.