Veríte v sny?

patuska00
15. apr 2023

Ahojte neviem ako začať ale snívalo sami s najlepšou kamarátkou ktorom už viac ako dva roky sa nerozprávame nič hrozné nebolo v sne iba sme sa rozprávali ale nechápem prečo stále iba s ňou snívam aj pred večerom aj minule ja ako vo mne stále sa modlím za hriechy stále si povedal odpusť mi to a to ale či je to niečo iné alebo či môže sa niečo stať...

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
15. apr 2023

@patuska00 Nemusí to nič znamenať. Asi ju máš rada a chýba ti.

marianarem
15. apr 2023

@patuska00 No evidentne ta trapi, ze sa nerozpravate. Neda sa to napravit?

viestta
15. apr 2023

V snoch hlava prebera to co cim sa podvedome zaobera cez den alebo cez den to nestihla prebrat.

oli18
15. apr 2023

Nie.

svokrinjazykmonika
15. apr 2023

@patuska00 Tak asi nie ste najlepšie kamarátky keď sa viac ako dva roky nerozprávate. Neviem čo máte medzi sebou ale ozvi sa jej, že sa ti o nej v poslednom čase sníva.

zuzanockamt
15. apr 2023

@patuska00 Ja na sny verím. Stalo sa mi už, že v nich som dostala predpoveď udalosti alebo sa prišli mŕtvi rozlúčiť.

patuska00
autor
15. apr 2023

@zuzanockamt že ako 😰 nerozumiem bože

patuska00
autor
15. apr 2023

@marianarem áno dá sa ale...

drazil
15. apr 2023

@zuzanockamt tiez to tak mam.. Autorka v snoch sa spajas zo svojim podvedomim, ukazuju sa ti veci, ktore ťažia tvoju dušu. Myslim za seba ze by bolo fajn prebrat si prečo sa nerozpravate a vyriešiť to. Pre pokoj svojej duše, prekonat ego a ak treba aj sa ospravedlnit... Mat pozametane pred vlastnym prahom.
A ďalšia vec otazka znie skôr, či ty veris svojím snom..

deti95060810
15. apr 2023

ja v sny verím. plnia sa mi. len to musíš vedieť aj čo ktorý sen znamená..

sunshine_18
15. apr 2023

Verím, len treba vedieť rozlíšiť co je len túžba premená v sen a co je skutočnosť..

patuska00
autor
15. apr 2023

V sne nebolo nič hrozné iba len sme sa rozprávali

trinityf
15. apr 2023

Ja ked som mala s niekym velmi zivy sen, s kym som sa davno nekontaktovala a mala som taky divny pocit po prebudeni, tak sa mi ten clovek po nejakom case ozval. Stalo sa mi to uz niekolkokrat.