Veríte že meno má vplyv na svojho nositeľa?

duska1122
20. júl 2009

ahojte, čitala som si knihu o tom že naše meno ovplyvnuje to aky sme. veľa veci na mna uplne sadlo a aj na mojich znamich. co si vy o tom myslite?

helenkasabinka
20. júl 2009

neviem veru 😕

duska1122
autor
20. júl 2009

ani ja len som sa tak pytala inak tvoje meno teda ak sa volas helena znamena svetlo to je pekne

diddi
20. júl 2009

co znamena diana?...a ella a mia?

duska1122
autor
20. júl 2009

diana ma latinsky povod a znamena bozska, su to vraj silne ženy ktore idu vlastnou cestou, ich planetou je venusa a ich stastne farby su biela svetlomodra a zelena ochranne rastliny nechtik a materina duska, a kamene smaragt a safir. ella patri asi pod helenu vraj maju neprisposobivu povahu chcely by vladnut a ked sa im nedari uzavru sa do seba ich farba je biela a zlta a rastliny prvosienka kamen citrin a mia neviem to je skratka marie?

lalitagopi
20. júl 2009

to nie je ani o viere. je to fakt. každe meno nesie nejaku zvukovu vibraciu, ktorá nositela definitívne ovplyvnuje. ale meno nie je to jediné...je tu ešte aj vela iných vplyvov...
hmm..každopadne je to určite zaujímave...

duska1122
autor
20. júl 2009

nieco na tom bude. a ake ine vplyvy myslis. inak ja som svoje meno neznasala ale cim som starsia tym som na neho pysnejsia a nevymenila by som ho

mariynka
20. júl 2009

ja tomu verim.. 😉 🙂

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

ahojte, no moje meno (andrea) na mna uplne sedi, na manzela tiez len neviem ake je vysvetlenie na meno nasho syna. duska zistis mi to. drobec sa vola Damian 😉

duska1122
autor
20. júl 2009

no damian je so starogrectiny a znamena pokoritel krotitel levov. v starom grecku to bol lekar. vraj je to velmi silne meno

diddi
20. júl 2009

Mia je asi od Marii

duska1122
autor
20. júl 2009

no ak je to od marii tak to znamena milovana bohom, su citlive ale dokazu dat najavo nesuhlas, su priatelske a sucitne, dobre studentky ,ovplyvnuje ich planeta merkur, ich stastne farby su oranzova, siva ich kamene su jaspis a nefrit a rastliny fenikel a cakanka

evea80
20. júl 2009

a co znamena eva?

tilly
20. júl 2009

neviem, ale zataiľ som nevidela kľudného samka, všetci sú čerti 😀 aj keď teda neviem, čo samuel znamená...

duska1122
autor
20. júl 2009

eva znamena ta ktora dava zivotm, to je asi najkrajsi vyznam mena ktory som nasla.

duska1122
autor
20. júl 2009

no nasla som si samka, teda to mas asi maleho vytrvalca vraj sa tazko unavia, ale zas ma mozno pred sebou uspesnu buducnost, 😉

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

😀 😀 😀
duska, ved ja mam aj silne syna. Taky maly valibuk. Preco je to silne meno?
Inak prosim ta mohla by si prosim ta zistit aj vyznam mien, Agnesa, Klara a Kuzma. Ak by sme mali v buducnosti dalsie deturence asi by sme vyberali z tychto. Inak aku knihu to mas, mozno by som si ju aj kupila ked budem na SR.

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

este sme rozmyslali aj nad menom Axel, tak prosim ta napis mi aj to. dakujem ti moooooc 😉

duska1122
autor
20. júl 2009

vplyv mena na zivot.takze agnesa znamena čista nevinna.su starostlive zhovorcive a radi sa obklopuju ludmi.uplatnuju sa v zamestnaniach kde je rozruch vsetko v pohybe.vraj zle spavaju, ich farby su zelena a biela planeta venusa
klara znamena jasna je to latinske meno talianska verzia je chiara, klary su neposedne vymyselne, su dôvtipne a chcu hrat prve husle. radi maskrtia, a cestuju. rastliny su fialka amata a kamen achat.
kuzma o tom som vela nenasla je to velmi neobvykle meno ako ste na neho prisli?vraj to znamena vesmir z grectiny. a k damianovi je to vraj silny clovek aj fyzicky aj duchom.

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

Kuzma a Damian su patroni lekarov a su z katolickeho kalendara. Je to neobvikle meno ale nam sa lubi. no ten Damian sedi na nasho maleho zatial fyzicky, duchom na to prideme casom. Ale fakt je, ze je to taka samostatna jednotka, ktora rada skuma vsetko a je velmi vnimavy.

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

inak dik za info duska

duska1122
autor
20. júl 2009

neni zac

lalitagopi
20. júl 2009

Duska,
charakter dieťaťa ovplyvňuje veľa veci..trebars hned aj stav vedomia rodičov v okamihu počatia, stav vedomia matky počas tehotenstva, výchova samotna, ludia s ktorými sa stretava, jedlo ktoré je (jedlo, ktore nesie zo sebou agresiu a nasilie, prirodzene ovplyvnuje toho, kto to je)...hmm...potom súveci, ktoré tiež ovplyvnujú, ale su to veci vopred dane, tada nedaju sa tak jednoducho zmeniť (napr. postavenie planét v okamihu zrodenia - určiju do velkej miery charakter)...
hm..no , ale treba dodať, že nič s nedeje náhodou...nič.

duska1122
autor
20. júl 2009

fiha od kial to vsetko vies? mna take veci zaujimaju

cestovatelkaandrea
20. júl 2009

aj mna to zaujima. lalitagopi napis nieco viac o tom 🙂

diddi
20. júl 2009

dik duska

duska1122
autor
20. júl 2009

pozerala som axela je odvodene od mena absolon (abšalon)co znamena otec mieru. pekné meno tiez take neobvykle

evea80
20. júl 2009

dakujem duska 🙂

duska1122
autor
20. júl 2009

rado sa stalo

helenkasabinka
20. júl 2009

a co znamena Sabína a Michal? 😕 prosim napiste 😉

matima100
20. júl 2009

Natalia a aNicolas?? 😅