Veštenie a sny

zuzana212722
21. sep 2013

Ahojte zienky už dlho rozmýšľam nad nejakou vesticou úplne vážne.. Bola ste niektorá aké boli vaše pocity z nej??prípade nech napíše nejaka zienka čo sa tomu venuje.. A čo sny veríte na ne?? Lebo mne sa také blbosti snívajú potom pozerám význam a som nešťastná z toho už veľa krát sa mi vyplnili síce nie tak ako bolo v sne ale dosť podobne koniec nebol taký dramatický..čo vy na to??

anieli_1
21. sep 2013

@zuzana212722 moja mamina chodí už roky k jednej a ta jej fakt vravi veci co sa aj stali dokonca mojej mame povedala že vidí u mňa este dievca a o mesiac som našla // a viem že aj inym dobre vesti......ja na tom nevidím nic zle len sa poinformuj nad skusenostami kam chceš ist bo neni vestica jak vestica 😉 a este ti poviem že o zlých veciach nesmu hovorit tak aby si nebola prekvapena 😉

lulu_lu
21. sep 2013

@zuzana212722 tak na sny neverim, iba verim , ze existuju nejaky ludia, ktorym sa moze snivat to co sa stane, ale nie kazdemu, a ked sa ti snivaju blbosti... Moc by som to neriesila so snarmi. Sny su vlastne spomienky, co za den, tyzden, mesiac zazijes, vidis , pocujes.....

Vestica? No ja som bola u 4 a ani jedna mi nevyvestila nic co pasovalo,asi som indivind. pripad :p
Niektore vestice hovoria aj zle sny.Ja som typ, ze ked mi povedalanieco zle, povedalasom si, aj tak to je blbost a ked nieco dobre tak som tomu verila 🙂

Tak ak si pripad, ze veci , ktore nechces pocut a ona by ti to mozno povedala, by ta rozladili, asi by som neriesila vesticu. Ale tak vyskusaj a sama uznas ci je vestenie pre teba 🙂
Hovori sa ze vestice vyhladavaju ludia, ktori nie su so zivotom spokojni, tak ak je to kvoli tomu, zelam ti aby si coskoro uz bola spokojna 🙂

kuwait
21. sep 2013

ja na sny neverim ,mne sa snivaju cele filmy uz len sadnut a napisat scenar po zobudeni 😀 tuto noc som mala sen ze som bojovala ako agentka CIA proti mexickej mafii a takto skoro kazdu noc,niekedy vyhanam diablov a bojujem s demonmi,inokedy mam romanticke sny,nedavno s Bradom Pittom som bola v Benatkach.VO SNE 😀

hronska
6. dec 2013

čo dobré ťa čaká,, čomu zlému sa mas vyhýbať .. sa dozvies ak zavolas sisi .........w.vesticasisi.sk.......................
dovolas sa priamo knej

27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1278
14. máj 2023

@anieli_1 dobry deň máte kontakt na tú pani ?