Veštica cez internet

ollynka
15. feb 2014

Chcela by som kontakt na dobrú vešticu,ktorá veští cez internet

macamac
15. feb 2014

@ollynka a ako by si jej zaplatila?
cez IB?
vieš, koľko sa ich tu teraz nájde? 😀 😉 🙂

petra16
16. feb 2014

@ollynka Hlupost. Iba klamu a potom trpi psychika. Mne vestenie (pokial sme nemali osobny kontakt) nikdy nevyslo. Nieco sa splnilo od vestice, ktoru som ale navstivila osobne. Ale uz by som nesla. Potom len cakas kedy sa to uz stane. A bohuzial aj to zle

ollynka
autor
16. feb 2014

asi máte pravdu obe, ....ale ten osobný kontakt by som volila ,

nigguska
17. feb 2014

@ollynka mozem byt taka drza a spytat sa ta,NACO TI JE VESTICA?
Hod otazku sem a mozno ti niekto poradi 🙂

ollynka
autor
18. feb 2014

to je skôr otázka budúcnosti a nie problém prítomnosti

krristin
17. mar 2014

Vestenie ti prinesie preklatie doveruj Pánu Bohu...Pane Ježišu ochranuj nás od zleho

ollynka
autor
23. mar 2014

@petra16 mne teraz písala jedna veštica,...veštila z kariet cez internet, a poviem ti, že všetko reálne veci, ktoré sa podľa mňa stanú, a o ktorých som si myslela aj ja, že majú taký charakter. Peniaze boli dobrovoľné, koľko kto dá,...

petra16
23. mar 2014

@ollynka Ja som sa na jednu a tu istú otázku pýtala dvoch vestic nezávisle od seba. A úplne odlišne odpovede. Teraz si vyber a ver čomu chceš. A obe odpovede môžu byt reálne...takze si fakt možem vybrať

hanisek44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona399
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elis1985
30. sep 2014
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

určite tomu never, to máš ako prečítať si horoskop

londig
3. dec 2014

@ollynka ahoj mam problemy vlaske z rodinou a chcela by som vediet o mojej buducnosti 😉 ci sa budem ma dobre y chlapcom ktorym teraz zijem stale sa hadame a nejak nam to neklape ale velmy ho Lubim a nedokayem ho opustit aj ked my to snym nefuguje by som nieco viac vediet o tom tom vstahu

ollynka
autor
19. dec 2014
kahlan1
16. jan 2015

@ollynka jej si pisala? je naozaj dobra?

ollynka
autor
21. jan 2015

@kahlan1 ja som jej uverila.

maruska3
27. jan 2015

Daj si radšej urobiť horoskop a nech ti pozrie tranzity....

ewa99
1. feb 2015

@londig pozri ak ozaj chces zavolaj 0905435408 ozve sa Ti pan Jozef a ... ostane je na tebe

sunflower33
7. sep 2017

vesticu Mili neodporucam - rozprava uplne hluposti

kikakc
12. dec 2018

@ewa99 Ja som pánovi Jozefovi volala, venoval sa mi cez videohovor bez nároku na odmenu, síce mi nepovedal lichotivú predpoveď ale aspoň ma upokojil. Vďaka za jeho ochotu. Lucia z Fiľakova

dilino
18. jan 2019

niekedy je lepšie nevedieť

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz