Veštica Šimeková z Hraničnej - skúsenosti

merryyy
22. jan 2021

Ahojte baby, chcem sa spýtať kto ma skúsenosť s pani vešticou Šimekovou vravia jej Dida. Ja som u nej bola pred 2 rokmi 1x odvtedy som nebola, tak ma zaujíma či sa Vám aj splnilo čo vám povedala a ako ju opisujete, pretože momentálne ma láka poslednú dobu ísť zas.

nanica2
22. feb 2021

@merryyy
Ja som u nej bola naposledy v r 2018, bola som viackrat. Splnilo sa myslim vsetko do bodky co vyvestila. Akurat cakam od nej info, ci aj na dialku vesti

kathy110
14. mar 2021

@nanica2 viete mi dat na ňu kontakt?

kathy110
14. mar 2021

@nanica2 ďakujem 😊

merryyy
autor
14. mar 2021

@kathy110 +421 903 821 456 páči sa

merryyy
autor
14. mar 2021

@kathy110 Dajte potom vedieť aký ste mali pocit

merryyy
autor
14. mar 2021

@nanica2 vy ste boli nakoniec? 🙂

nanica2
14. mar 2021

@merryyy
Ja mam toto cisielko 0905 382 176 . Ale doteraz mi neodpisala a ja som to zatial nechala tak.....

merryyy
autor
15. mar 2021

@nanica2 Aha, tak môže byť, že to je už staré 🙄 ja keď som jej písala, tak aj mi zavolala, ale nie konkrétne ona, ale nejaká jej asi rodina alebo asistenta :D a potom som to nechala tak tiež lebo nebola som presvedčená, že chcem ísť zas a či to bude ok a nebudem na to potom myslieť keď mi povie niečo čo nechcem

nanica2
16. mar 2021

@merryyy ja som sa po dlhsom case rozhodla, ale osobne som ist momentalne moc nechcela. A ked mi neodpisala, povedala som si, ze to tak asi ma byt teraz a zatial sa mi pohli veci tak, ze ju momentalne nepotrebujem ☺️

merryyy
autor
16. mar 2021

@nanica2 Tak super lepšie nemať ísť prečo ako mať ísť prečo, tak držím palce 🤗 keď nie sú dôvody netreba 🤗

nanica2
16. mar 2021

@merryyy dakujem
Vela zdravia a pevne nervy zelam☺️

scarletka34
9. máj 2021

@nanica2 dobrý boli ste u tej vestici?

malyslonik
14. máj 2021

ahojte, ja by som sa len chcela spytat, co vas vedie ich navstivit, ci chcete odokryt nieco z budcnosti, alebo skor chcete riesit nejake existujuce veci vo vasich zivotoch?

dakujem za odpoved.

nanica2
23. máj 2021

@scarletka34
Dobry den, nebola…..

majkabambulik
10. okt 2021

Upozornenie - Varovanie! Ak si zacnete s vesticou ci magmi, pocitajte s tym, ze takato pomoc neskonci iba zaplatenim cca 50 euro. To, co ste si kupili su nasledujuce mnohorocne az dozivotne problemy, depresie, nestastie, trapenie, ktore teraz nevidite a ani o nich netusite. Ak vestica ci mag nie je podvodnik, co je ich dost velke %, tak si kupujete sluzby rovno diabla. On cez vesticu vydedukuje co vas asi tak moze cakat v buducnosti, pretoze diabol a zli duchovia si poskytnu navzajom informacie o vas a su naozaj velmi inteligentni. To, co vas caka su psychicke utlaky od diabla, ten, kto to zazil, vie, ze je to strasne a nevydostanete sa z pazurov diabla len tak lahko! On chce vasu dusu a pomaly postupne dostane ju, aj keby ste si mali zobrat zivot! lebo uz ste si od neho v JEHO supermarkete jeho sluzbu kupili, diabol chce aby ste mu za tu predpoved buducnosti aj zaplatili! Rodicia, ktori stratili deti, lebo im spachali samovrazdu, pripadne ti pod vlakom by vam vedeli rozpravat, ako bojovali a prehrali. Aj oni boli nestastni, zufali, hladali pomoc, ci predpoved ako sa rozhodnut, ale nehladali tam , kde im skutocne pomozu, poradia. Hladali tam, kde draho zaplatia - vlastnou dusou a zivotom. Cesta spat po takomto nakupe nie je nemozna, ale trva aj niekolko rokov a stoji velmi vela utrpenia.Ten, kto ju presiel, by vam najlepsie vedel dat osobne svedectvo. Hladajte alternativu a velmi dobre si rozmyslite ked hladate pomoc u u diabla! On existuje! On len chce, aby ste sa vysmievali a hovorili si, ze diabol predsa neexistuje a nic sa MNE nemoze stat. Tazky omyl-on je inteligentnejsia bytost, duch ako vy! Smutne statistiky nech Vam otvoria oci. Chcete neskor ukrutne trpiet? Tak nakupujte v JEHO supermarkete - vestenie, karty, magia cierna aj biela- velka pomuka tovaru kde je jednotna cena - Vase utrpenie.

zloriankaba
25. júl 2023

@merryyy ahoj, Šimeková a Dida sú dve odlišné osoby. Šimeková je z Hraničnej (Prievoz) a Dida je z Orchideovej (Vrakuňa).
U oboch som bola a ak môžem odporúčiť, tak určite Didu len sa dlhšie čaká na termím a teraz pýta 50€.
Má asistentku s ktorou si dohodneš termín. ŠIMEKOVEJ treba volať, na sms nereaguje.

Dida +421903821756
Šimeková +421905382176