Skúsenosti s vešticou

30. júl 2023

Aké máte skúsenosti s veštením? Ja som sa tomu stále vyhýbala, ale je tomu už zopár rokov, kedy som nato pristúpila a so známou sme sa vybrali k jednej veštici. Známej predpoveď vyšla, aj tie negatívne, aj pozitívne veci. Mne sa moja predpoveď nezhodovala s mojim doterajším životom, ale pani mi už vtedy povedala, že si sami môžme zmeniť svoj osud, cestu ktorou sa vyberieme. Verila som jej, najmä preto, že vedela o niečom veľmi osobnom čo sa mi stalo v minulosti. Za veštbu nechcela žiadne peniaze (to iba pre tých, ktorí vravia, že na tom dobre zarábajú keď klamú ľudí).. odvtedy som pri žiadnej nebola, ani sa nechystám, ale zaujímajú ma vaše reálne skúsenosti

zmrzlinka2021
30. júl 2023

Bludarstvo a biznis na nešťastných ľuďoch

dzulli1980
30. júl 2023

Bola som raz ... čisto zo zvedavosti ... s menšími odchýlkami sa stalo všetko, čo mi povedala.

marca12
30. júl 2023

Raz som mala velmi zle obdobie,choroby v rodine a obdobie,kedy ako sa hovori na pokadeneho aj zachod spadne. Isla som k vestici a teda nepamatam si vela z toho sedenia,takze za mna strata casu. Ale ano v tom obdobi mi to psychicky pomohlo. Mne asi nepredpovedala buducnost uz ani neviem,o com sme sa bavili. Jedine,co si pamatam,ze kydala na mojho vtedy este priatela. Povedala som jej,ze tam nie som kvoli priatelovi,ze s nim to nesuvisi,tak zacala blabotat nieco ine. Vacsinou tam asi chodia ludia riesit asi vztahy,tak mala zrejme naucene nejake formulky.

andreagartnerova
30. júl 2023

Bola som, zatiaľ čo mi povedala sa naplnilo. Uvidíme čo bude ďalej..

peterfeher1975
30. júl 2023

Chodím už 7rokov a za každým jej to vyjde

nikoleta999
30. júl 2023

Jedna ospevovaná veštica mi vyveštila, že nikdy nebudem mať deti vlastné, adoptované, dokonca ma nevidí ani ako tehotnú ... Prechádzala som IVF, takže si vieš predstaviť, čo to s mojou psychikou spravilo ... Vstávala som s tou myšlienkou a aj zaspávala... Tak som zmenila myslenie, pracovala s mojim podvedomím vtedy dosť a do 1 mesiaca som bola tehotná 🙂 odvtedy ruky preč od takýchto ľudí...

kamatopo
30. júl 2023

Mne veľmi pomohlo stretnutie s vesticou. V tej dobe mi pomohla utriedit myšlienky a aj pohľad na môj vtedajší život. Vela veci sa splnilo. Dobrých aj zlých. Dobrým sa teším a s tými zlými keď prišli tak som bola s nimi popredu podvedome vyrovnaná a neurobili mi až taký problém v mojom živote.

zuza265
30. júl 2023

@nikoleta999 ono vysvetluju to tak, ze si sa dozvedela informaciu a “nechcela si”, aby to tak dopadlo a svoju cestu si zmenila. Kdezto keby tam nejdes a nepovie ti to, bola by si mentalne v inom nastaveni a mozno by si ozaj bola bezdetna. Aspon ja tak chapem to, ze si mozes zmenit svoju cestu a rozhodujes o nej sama

ruxandra
30. júl 2023

Ja mam doma karty a sem tam si len tak zo zvedavosti vestim. A zvycajne to aj vyjde 😀 az tak tomu neverim, skor si myslim, ze su to len nahody 🙂

marianarem
30. júl 2023

Ja osobne vestenie buducnosti nevyhladavam, neverim totiz, ze vsetko je dopredu na 100% dane. To by sme boli len figurky plniace nejaky program a ja verim aj na slobodnu volu. Tiez si myslim, ze clovek sa moze vela naucit a ziskat tym, ze nevie, ako veci dopadnu.
Ale videla som vselico. Moja mama ma kamarata a ten nejake tzv. nadprirodzene schopnosti ma. Videla som na vlastne oci a nie raz, ze sa dokaze na nu telepaticky napojit a vidiet, co prave robi. S tym, ze fyzicky boli jeden na SK a druhy na Morave. Tento chalan (je od mamy mladsi) vzdy aj mame hovoril, koho si zoberie za zenu - nie konkretne meno, ale odkial ta zena bude a rozne ine detaily. Mama sa tomu smiala, ale toto mu do bodky vyslo. Zoznamili sa tak, ze ju zbadal na autobusovej zastavke a on hned vedel, ze je to ona. Prisiel k nej a povedal, ze "Vzhladom na to, ze mame spolu prezit zivot, mohli by sme sa zoznamit." 🙂 Tento chalan sam vesticu vyhladaval a overoval si u nej niektore svoje predpovede. Dal mi aj kontakt, ja som nikdy nesla, ale kamoska za nou bola tusim 2x. Vsetko sa vyplnilo.
Ja som povolanim matematicka, som dost racionalna, ale tieto veci nepopieram, nepovazujem ich za blbost, akurat, ze neviem, ako to s nimi presne je, na co sluzia, odkial sa beru. Mam to v kolonke "nepopieram, ale nerozumiem". A teda sama to aktivne nevyhladavam.

alickapusinka
30. júl 2023

Mne stará echtovná ale že až bosorka cigánka na vlakovej stanici vo Zvolene že panička dajte mi 5 eur a nastavte ľavú ruku ženy do bodky pravda najprv som sa tomu smiala do 8 mesiacov sa mi všetko do bodky splnilo.

levantinka
30. júl 2023

Biznis na naivnosti ludi...

janetinka27
31. júl 2023

Okultizmus, cim lepsia vestica, tym pravdepodobnejsie sa venuje okultizmu a dopad na duchovny zivot cloveka je potom hlboky

zeldia
31. júl 2023

Neverim na veštenie na druhej strane nemam odvahu 🙂😏

zuzana9393
31. júl 2023

@alickapusinka môžeš aspoň približne napísať, čo to bolo? Mojej mame tak vrávela, že pani vy máte takého pekného vysokého čierneho muža. Môj otec je nízky, plešatý ( žiadny fešák) 😁

zuzana9393
31. júl 2023

Ja mám skúsenosť s Lotos centrom v Trenčíne. Neviem či ešte fungujú, boli sme tam s ex manželom pred asi 5 rokmi. On má na to nahovoril, tak reku ok. Boli sme už pred rozvodom. Oni sa akože spýtajú tvojho anjela strážneho. Lenže v skutočnosti im všetko povieš ty, keď ti majú poradiť správnu cestu tak ti len povedia, že sama uvidíš a je to také skôr ako rozhovor so psychológom. Bol to fajn pokec, aj auru či čo nám vyčistili a exmanžel išiel odtiaľ ľahší asi o 300€ 😁 to má tešilo najviac, keďže to bol zgrlos, ktorý nebol schopný mi na meniny kúpiť ani len čokoládu. Lebo, že šetríme na dom. A o týždeň nato si kúpil štvorkolku 😁 takže šetríl len na mne. Čiže za mňa fajn skúsenosť,mohli si aj viac zapytat 😁

alickapusinka
31. júl 2023

@zuzana9393 to bolo ešte 15 rokov dozadu takže už ani nepamätam.

evelinka1408
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evasvecova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra1408
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adelakratucka
9. mar 2024

Ja mám tiež dobrú skúsenosť s Rendytou z centrumu. Doteraz jasne pomenovala veci a pomohla mi aj mnohé veci vyriešiť. Veští úplne k veci.

delfinik858
18. mar 2024

Dobrý deň, mate niekto kontakt na valeri_vyklad už som jej neraz napísala na FB aj tu sa mi neozýva stále ,na FB mam zablokovane správy, nemáte na ňu email . Vopred ďakujem.

lia209
28. mar 2024

Dobrý deň, ja môžem odporučiť po mojich skúsenostiach s veštením Rendytu ,ktorá je na centrume .Mne sa jej veštenie vždy potvrdilo a veľakrát mi pomohla.

nina_ko
22. apr 2024

Ahojte ,ja mám tiež dobré skúsenosti s Rendytou z centrumu. Mnohé veci aj keď sa tak nevyzerali, neskôr sa mi potvrdili .Nina