Vhodné plemeno psa

emma358
5. jan 2021

Ahojte chcela by som psa ktorý by bol aktívny a chodil by so mnou na veľmi dlhé prechádzky bývam v rodinnom dome nechcem moc veľkého psa ani maleho . Budem veľmi vďačná za pomoc <3

bbebe
5. jan 2021

pitbul/staford

pribinak
5. jan 2021

Bígl

rooberta
5. jan 2021

Border kolia, vipet

papa2
5. jan 2021

@emma358
Ridgeback, dava so mnou aj bicykel

bavlnka92
5. jan 2021

jack russel má rád pohyb. mali sme kríženca a akčné to bolo dosť 😅

karhu
5. jan 2021

ja chodim na dlhe prechadzky a mam miesanca..ktorykolvek pes ma rad dlhe prechadzky, ak je zdravy a ne je to kabelkova rasa..skus utulok..tam ti poradia i ohladom povahy

c_est_la_vie
5. jan 2021

Určite border koliu. Aktívna a múdra.

marca12
5. jan 2021

@emma358 labrador zboznuje nekonecne prechadzky,celkom lahko sa vycvici

ladyvi
5. jan 2021

Weimersky stavac, madarska vyzla, labrador, zlaty retriever, australsky ovciak, border kolia.
Jack russel je strasne zlaty ale to je podla mna take tornado, ze to aj najaktivnejsi maju co robit "ustvat ho" 😂

virginia
5. jan 2021

@emma358 irsky setter

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinka13
5. jan 2021

Jack Russel. Mame doma. Je neskutočný vyletnik. S mužom chodi popri bicykli. Doma maznáčik a partak k malým deťom. Nemenila by som.

janai1
5. jan 2021

Každý pes má rád prechádzky 😂 mali sme jazvečíka 16 rokov a teraz máme labradora a ani jeden sa na prechádzkach "nevzdal"

dusankomoj
5. jan 2021

Aké koľvek plemeno,ktoré má v názve ,,terrier"😊 sú to neskutočne akčné psi.

katpox
5. jan 2021

Anglicky /americky kokerspaniel, springspaniel, bordel kolia, bradac, shiba inu, uz spominany bigl, alebo orieska ja som mala fenku cistokrvna poulicna cca do 50 cm a mily vdacny psik milovala vychadzky zvladla aj tury, rada aportovala, behavala so mnou do lesa... bola vonku na dvore mala budicku, gazdovala v celom dvore.. Tiez som mala anglickeho kokerspaniel pred fenkou a ako tiez mily, akcny, aportoval, vycviceny, prechadzky a futbal hraval 🙂 ...

margaretka_
5. jan 2021

A musi byt cistokrvny? Ak chces iba partaka na vylety, to by splnal fakt hociaky psik z utulku 🙂 alebo mozno konkretizuj svoje poziadavky 🙂

andreatytler
5. jan 2021

@emma358 Kazdy pes miluje dlhe prechadzky. Najmudrejsi a najzdravsi su krizenci.

natyreggae
6. jan 2021

Jazvečík😊

kaja47
3. máj 2022

@emma358 maďarská vyžla jednoznačne 🤎

nikha2809
3. máj 2022

Doberman.Vyzera neskutočne, potrebuje veľa pohybu a aj keď na to nevyzerá je to úplný maznak 🤗