Vianočné darčeky pre deti

maminkajanka84
2. nov 2017

Tak premyšlam čo kupit detom na Vianoce, aby nebolo toho vela a hlavne aby to bolo učelne a deti potešilo. Tak som sa chcela inšpirovat
Vašimi názormi. Dakujem:o)

silverrko
2. nov 2017

2r dcérka jedinacik- elek.vlacik natahovacie auto drahá na autá plastelína figúrky zvieratiek stekajuci havo klavír - to po čom túži( auto a vláčik nemáme ziadne ale ježiško prinesie) máme veľa bábik...

deti95060810
2. nov 2017

každé dieťa dostane niečo na oblečenie, majú rady knižky - takže aj knižku každý dostane a všetci spoločenskú hru.... to myslím že bude stačiť... Najdôležitejšia je krásna, pokojná atmosféra v rodine....

lavieenrose
2. nov 2017

my sme kupili kuchynku ale to vy uz isto mate.. dreveny mixer a kavovar jedlo z latky a hrnce..svokra dnes isla kupit pokladnu drevenu do lidla..tak snad sa jej podarilo :D a este by sme chceli keby jej kupil niekto z rodiny take skakacie nafukovacie zviera...na dalsie vianoce kupime komplet ikea vlacikovu sadu :D

tancik
3. nov 2017

Áno ja kupujem deťom drevené hračky, ktoré sú teraz v lidl a kozmetiku pre deti od LR a ešte nejaké knihy.

janickacrazy
3. nov 2017

@maminkajanka84 No ja najstaršiemu mobil, prostrednému lego a nejakú spoločenskú hru typu Monopoly alebo Dostihy a najmladšiemu asi lego Duplo a ešte takú zeleninku s nožíkom, čo sa dá akože krájať plus niečo do snehu bud sánky alebo také tie taniere na sneh. Babky kúpia ešte niečo na oblečenie a dáke knižky a je vybavené.

deniky
3. nov 2017

Mám len krsniatko ona má 6mesacov tak jej som kúpila zatiaľ obliečky mantinel do postieľky a idem hej ten interaktívny stolík a nejaké oblečenie ☺ Jej bracekovi síce krstná niesom ale vždy kupujeme čosi a on strašne zbožňuje pištole NERF ☺Tak buď tu pištoľ nejakú alebo lego .Chcela som tu drevenú tabuľu s lidla mu kúpiť keď už na ďalší rok ide do školy ale nestíhala som ísť do lidla 😐

petrag25
13. nov 2017

Prosím prosim poradte co pre 14mesacnu dcerku 🙂