Videli ste už ducha?

seemani
19. sep 2013

Mám dlhú chvíľku, 😀 tak ma napadlo, či ste už videli ducha alebo zažili niečo strašidelné. Ja na takéto veci verím, ale zatiaľ sa mi nič také nestalo, akurát keď som spomínala moju mŕtvu babičku, zaplo sa v tej sekunde rádio, hoci bola veža vypnutá. Viem, že to bola ona, lebo ma v tej chvíli zahrial taký príjemný pocit. A keď nejdem dlhšiu dobu na cintorín, zvykne sa mi s ňou snívať, vtedy viem, že je čas ju navštíviť. Nerada tam totiž chodím, lebo už v aute po ceste na cintorín vždy plačem a potom mi je celý deň blbo 😒

kuwait
20. sep 2013

Ja som tiez raz videla v nasej spalni po muzovej strane postavu v ciernom plasti s kapucnou a namiesto tvare dve akoby rozsvietene ziarovky ako namiesto oci dva svietiace kruhy,ked ma to zbadalo ze som sa zobudila,zacalo to cuvat a zmizlo to.Najprv som si myslela ze to je muzova matka,ta sa tak podobne oblieka no nebyvali sme s nimi,mali sme svoj dom a dnu cez zamknute dvere sa nik nedostane,navyse sme mali spalnu na poschodi teda ani dverami ani oknom by sa tam clovek nedostal.Co to bolo?Preco to stalo pri mojom muzovi a zmizlo ked som sa zobudila?

victory1
20. sep 2013

@ingmiriama Ja placem aj po 20 rokoch, co mama zomrela...a to ani tehotna nie som... 😢 ..a myslim, ze ani az tak citliva..moja mama mala pohreb na moje 24-te narodeniny..
Tazko sa s tym vyrovnava..aj ked vidim tie vseliake 80 rocne babky, castokrat protivne, tak rozmyslam nad tym, ze je to nespravodlive... 😠

kuwait
20. sep 2013

@victory1 ja to citim podobne s mojim otcom,mal len 58 rokov ked zomrel na infarkt a ja male decko som bola pri tom,na ten sok sa neda zabudnut.

ingmiriama
20. sep 2013

@victory1 presne a hlavne keď kamarátka poviem babička mi zomrela hej je mi to ľúto a keď sa spýtam koľko mala rokov 85 tak si poviem čo by som ja dala za to aby sa moja mamička toho dožila veď tá babka zomrela na starobu je to veru nespravodlivé ....a viem ako ti je keď to je ešte na tvoje narodeniny ....

ingmiriama
20. sep 2013

@kuwait to ti verím ja som bola pri tom ako mi mamička zomierala a ver že nechcel odísť ...to aj povedala....odišla som z izby a do 15 min zomrela ....nechcela by som byť pritom úplne lebo by si to odniesli všetci okolo doteraz mám averziu na PB nemocnicu ....a na určitých lekárov...čo ma odpisovali keď som sa sťažovala že mamina nechce jesť stále dávali príčinu to onkologický pacient .....a na koniec zomrela na prasknutie vredov nič neurobili keď som sa sťažovala juuuj zasa sa mi rozbúchalo srdce....

kuwait
20. sep 2013

@ingmiriama my sme s otcom isli zo skoly a on zrazu spadol,na ten okamih strachu a bezmocnosti nikdy nezabudnem,kricala som ludia sa zbehli a namiesto volania sanitky ho napchali do niecieho auta a odviezli do nemocnice a tam ho doktorka ani neprehliadla a rovno do marnice,osetrovatel ju volal ze ten muz nieje mrtvy a ona mu vobec neposkytla pomoc.Zomrela presne do roka v ten isty den ako otec,tiez na infarkt

victory1
20. sep 2013

@ingmiriama Ano, je to prirodzene, ked zomrie 85 rocny clovek, je stary, a ak je aj chory, akosi sa s tym pocita, boli to, ale akosi menej...Je to krute a nespravodlive, ked ludia zomieraju mladi..
A ked sa clovek zamysli aj nad tym, ze kolke prachy vsetci prispievaju na vyskum chorob a liekov..je mi z toho na grc...

...asi odbocujeme od temy...zakladatelka chcela asi pisat o zaujimavych a strasidelnych zazitkoch a nie o tomto...
😖

ingmiriama
20. sep 2013

@kuwait fúúha hrozné naše zdravotníctvo....hm...asi ju niekto potrestal to čo urobila

kuwait
20. sep 2013

@ingmiriama my si to stale tak hovorime ze si prisiel po nu,

victory1
20. sep 2013

@ingmiriama
@kuwait
Neznasam nemocnice...mama , ked bola chora, upadla do bezvedomia, prisli zachrani a napriek tomu, ze sme im s otcom povedali, ze je onkologicky pacient, ukazali papiere z nemocnice, previezli ju na psychiatriu...debili sprosti!...cely den trvalo, kym ju previezli na spravne oddelenie a vobec sa o jej stav zacal niekto zaujimat!...
ach kocky...je to cele strasne a zle..taketo zazitky neprajem nikomu...su to mozno take skusky pre nas, aby nas to zocelilo..ale za takuto cenu?! 😢

victory1
20. sep 2013

@kuwait no a asi to aj tak bude... 😠

kuwait
20. sep 2013

@victory1 asi,kazdemu co si zasluzi,vtedy moja mama bola tak nazurena na tu doktorku a ten osetrovatel ju nahovaral aby ju zalovala a ini ju zas odhovarali ze sa jej ini doktori mozu pomstit,to bolo este za komunizmu,vtedy sa clovek tazko prava dovolaval

ingmiriama
20. sep 2013

@victory1 veru..je to také divné ...tento svet...pred nedávno šťastná nič mi nechýbalo ....život bol pre mňa krásny a bum rana do srdca a je po tom hej človek sa poteší veď mám synčeka....ale stále mi niečo ťaží na srdiečku....a takú hrču v krku mám ....tak veľmi by som chcela vidieť ducha mojej mamičky...aby mi niečo povedala čo by ma potešilo keď sa mi sníva s ňou som úplne šťastná celý deň mám taký iný a vždy sa teším na noc či zasa sa mi bude snívať

ingmiriama
20. sep 2013

@kuwait nemusí byť to za komunizmu ani teraz sa toho práva nedovolá človek ....juuj to by musela byť iná téma založená

victory1
20. sep 2013

@kuwait Asi tak! No, nie som si ista, ci sa od cias komunizmu v tych nemocniciach az tak nieco zmenilo... 😠 .zufale stale..tvaria sa, ze liecit ludi je ich poslanie, ale spravanie mnohych tomu skutocne nenasvedcuje... 😠

victory1
20. sep 2013

@ingmiriama musis maminu nechat odist..ak sa ti nezjavuje, pravdepodobne uz odisla..myslim, ze musis byt vdacna za kazdy sen s nou, ale netahaj ju spat..to nie je dobre ani pre teba ani pre nu... 😢 Tes sa z deticiek...aj to dietatko, co sa ti narodi , bude mat kusok z nej... 😉

ingmiriama
20. sep 2013

@victory1 ☹ no to isto bude mať z nej kúsok .....🙂 ďakujem za krásne slová

karin363
30. máj 2014

@trish31 neskoro pisem, viem, ale prave dnes mi kamoska napisala, ze jej umrela svokra a jej malinke babatko to asi citilo, vnimalo, ako keby ju videlo, strasne jej plakalo, dala za nu urobit dve omse, vystriekala izbu svatenou vodou a dala pod postielku sol a vraj pomohlo, maju klud, aj ona a aj dietatko ... mne sa doma casto stavaju nevysvetlitelne veci a preto som sem zavitala ... ludia casto, ked nieco zaziju, nechavaju si to pre seba, nechcu o tom viac pisat ... a ja chapem preco.

macky45
25. okt 2014

Ak môžete odpovedať na otázku: ako mám natočiť na cintoríne ducha 😒 tá otázka mi trhá hlavu už viac než týžden. Chcem mať dôkaz o tom že duchovia existujú. 😕

macky45
31. okt 2014

odpovedajte: AKO Vidieť DUCHA??? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 chcem ho vidieť ale neviem ako. (SúťAž) okrem (vyvolávania íný spôsob) niečo spoločné cintorín.... 😲 kto už videl ducha??? JA NIE

macky45
31. okt 2014

@karin363 kolko máš rokov 😀 😀

karin363
31. okt 2014

@macky45 ja som ten duch, ked chces mozes si ma prist natocit 😀 -D -D

macky45
25. feb 2015

Dobrý deň chcem vidieť mrtvych možno je to divné ale ano ako mam naviazať kontakt 😒 😒

macky45
25. feb 2015

@karin363 ked to nebereš vážne

savpj
26. sep 2015

@lencucinka1
zdarek, mozes sa prosim ozvat na mail info@savpj.org?

frantiseklotrinsky
23. okt 2020

@victory1 presne, piše sa rok 2020, a su tam stale bezcitne hyeny. Zdrav. sestry akoby prišli z pomocnej školy!!! Spravanie, empatie, katastrofalne! A jed sa tam objavi normalna zdrav sestra, tak pri tych sprostych dlho nevydrží.
Tak isto chcem aoelivat aj na lekarsky personal, ktorym spravanie sestier je uplne jedno! Docenti, a primári uz vo výsluzbe su bezcitne tvori.
A mladí doktori zase priliz sebavedomí. Este takmer bez skúseností, sprsvaju sa akoby ordinovali uz roky. Katastrofa!!!!
Písem svoje dlhodobe poznatky z Nemocnice v BA, Antolská!!!

simoon666
6. aug 2021

Pamätajte, ľudia, že ak ich pocítite, nemusia to byť tí dobrí. Entita v podobe Démona, ktorý sa tvári že je niečo iné. napr. Anjel. Démon sa živí vašim strachom, nemávisťou, smútkom. Utrpením👁👁👁

simoon666
6. aug 2021

Otvorte si tretie oko!!!"👁"
Aktivujte si 3. Oko!!! Budete vedieť, vidieť. !