Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
16. aug 2008

lelenkaa bud rada, ja po porode som bola ovela vnimavejsia, mozno to bolo vycerpanim, ze som sa az tak nesustredila na 'klasicky zivot" a videla aj nieco ine a poviem ti, ze ako sa to zvysovalo, tak mi jedno nebolo, vyhladala som pomoc a od vtedy mam pokoj. bol to duch z rodiny a bol pozerat moje deti, lebo sa narodili az po ich smrti...no aj tak som ich poprosila, aby nechodili.

halienka
16. aug 2008

Babky, to si tak nepripúšťajte, lebo z toho scvoknete. Ako píše Melory, radšej tú sviečku si zapáliť, v duchu sa pomodliť, poprípade poprosiť "dotyčného" aby odišiel. Ja som toto cítila ako decko velmi, tiež som sa stále tisla k rodičom do postele, potom to v puberte prešlo. Teraz na to nemyslím, radšej, bo by som sa tiež bála. Ale v puberte sa mi tiež stal zážitok z rozbitou miskou na cukríky, ktorá sa rozbyila sama od seba takým spôsobom, že si to doteraz neviem vysvetliť. Boli sme tam 3 ľudia, všetcia to videli, ako sa sama zdvihla a celou silou šlahla o zem. Boal s takého hrubého skla na stopke. Na zemi bol koberec a napriek tomu sa rozbila na tisíce drobučkých kúskov, nezostal ani jeden väčší kus. 😕

lelenkaa
16. aug 2008

Tak nastasie nam nezomrel nik z rodiny kym som bola tehotna. Az dva mesiace po druhom synovi svokor, ale ten ho videl. A som strasne rada ze sme mu ho stihli ukazat. Ale ked sme isli na pohreb, vsetci nieco vybavovali a ja s detmi som ostala v dome sama, obidvaja plakali, vonku uz tma a ja len som si myslela ze teraz ked zbadam svokra tak to nezvladnem. Uz len ta predstava ze sa nieco take moze stat ma deptala, nehovoriac o tom, niekomu sa to naozaj stane, to musi byt hrozne

melory
autor
16. aug 2008

vela mudrych knih hovori, ze vidit duch je velmi vynimocne a ze aj malo kedy boh neha ducha este na zemy...no moj naroz sa v tomto rozchadza, pretoze v dobe pisania tych mudrych knih nebola posta ani internet...kde si ludia mohli vymienat skusenosti....vedeli tak, ze 3hodiny na zapad sa jednej pani zjavil duch...teraz o tom mame uz len tu 52 stran. chcem tym povedat, ze teraz sa mozeme ovela viac informovat.

melory
autor
16. aug 2008

a skriatok sa aj tu potuluje....tie chyby su nie moje 😀 😀 😀

lelenkaa
16. aug 2008

Halienka fakt sila.

Este co sa vestic tyka. Asi 3-4 mesiace dozadu som bola u jednej, nie prvy raz ale urcite posledny. Ona je dost znama, aj v TV bola, aj v novinach o nej pisali. Hovori ze citi zo mna ze mam male dieta. Potom ked zistila ze medzi synmi je 1rok aj 8 mesiacov tak sa ma spytala ako to zvladam. A ja ze niekedy tazsie, je to dost take male deti. Ale inac som rada ze ich mam. A ona ze som mala ist na potrat, ze za rok od prveho porodu sa maternica nedokaze zregenerovat a ze na zaciatku tehotenstva je to len take male nic, ze som si to mala jednoducho dat zobrat 😨 😨 😨 . Tak toto mi povedala o dietati ktore uz bolo na svete, zdrave, krasne. Nemame ziadne dovody preco by sme sa nemohli onho postarat, len to ze je medzi detmi maly rozdiel dovod neni. Vela rodicov poznam aj s mensim rozdielom. No jednoducho ma nasrala

melory
autor
16. aug 2008

lele to by naserkalo kazdy, tak ta moja nevidela ani ze som tehotna...a to som mala brucho 😕

lelenkaa
16. aug 2008

Ja pisem v rychlosti a po sebe si to necitam. Ospravedlnujem sa za vsetky chyby minule aj buduce 😀 😀 😀

melory
autor
16. aug 2008

karty su certove obrazky...ale ja im neviem odolat...jednoducho sa ku mne veeeelmi hodia a mam ich rada...nezneuzivam ich...ale ani ich neberiem smrtelne vazne...
.,...a k tym medialne znamym vesticiam len tolko, je to len medium na peniaze...neverim im.

melory
autor
16. aug 2008

.....a este - tolko zlych energii co sa moze pripliest k vestici a ona ich zreprodukuje a cloveku ublizi....to je dost hrozne....je tazke to prefiltrovat...takze bacha na vestice a bacha na mna 😀

halienka
16. aug 2008

No Lelenkaa, tak teda úžasná veštica, také niečo povedať o živom dieťati, asi len chcela byť hrozne múdra.
Melory, ty si veštica? 😕 😅

lelenkaa
16. aug 2008

Este ma napadlo, raz v noci som si lahla ze uz idem spat, muz nebol doma, deti spali. Uz som mala zavrete oci, ked sa mi zazdal nejaky zablesk. Poznate to, aj cez zatvorene oci viete ze sa zaplo svetlo, alebo vyslo slnko spoza mraku ked lezite na plazi. Tak som oci otvorila a v obyvacke bolo zapalene svetlo. Este som nespala, a viem iste ze kym som si lahla svetlo som vsade zapla. Trvalo mi dost dlho kzm som nabrala odvahu a isla som pozriet do obyvacky. Tam samozrejme nikoho len svetlo svietilo. Som si to vysvetlila nejakym elektrickym vybojom 😖 ale bala som sa potom ze sa to zopakuje.

melory
autor
16. aug 2008

🤐 🤐 🤐 😵

halienka
16. aug 2008

Lelenkaa, takéto nevysvetlitelné veci človeka riadne vystrašia. Ja keď moj muž neni doma, tak vždy spím pri zasvietenom svetle.
Melory, ty beťárka 😉 tak mne veštila z kariet jedna pani ešte keď som bola puberťáčka a teraz môžem povedať, že vyšlo všetko čo predpovedala. Akurát na to bejby ešte čakám. Povedala, že sa naň načakám ale dočkám sa a bude to chlapec. Tak som zvedavá 😉 No ostatné už vyšlo všetko.

melory
autor
16. aug 2008

malokedy spim sama doma, ale stalo sa a nemala som problem...len mi chyba v posteli partner, som zvyknuta drzat ho za vlasy, alebo za ruku....inak o.k. viac sa bojim vchodovych dvery, cize realne zlych ludi.

pd900bo
16. aug 2008

ahojte ja som bola u vestici len raz mala som zle obdobie a sama som to nevedela zvladnut.. mam pocit ze dost trepala a skoro nic nevyslo

nasi znamy sa zoznamili cez net ona v amerike on v irsku.. no a po nejakom case sa dohodli ze sa stretnu na slovensku ked sa xystala domov zastavila ju na ulici v amerike ciganka a hovori je : xod domov cakaju ta dvaja xlapy.. tvoj muz a tvoj syn.. tak sa len zasmiala To sa udialo minuly rok a samozrejme neplanovali rodinu este.. Dnes maju mesacneho syna a zajtra ix ideme kuknut 😀 tesim sa

denisocka
16. aug 2008

ahoj erikas-no verím ti,naozaj to musela byť sila .ja som tiež pod puberty "lietala" a pred slaním či v noci "zmeravela" a vylôetela z tela - dlhe roky som sa toho bála,bála som sa spať,zaspať - nik mi nveril ,.... no proste,ubehli roky,stretla sm ludí ktorých som asi mala stretnúť,pochopila som čo sa deje zmyzlo to-teda,začala som to ovládať,opušťať telo vedome -ne expedídie 😉 , potom som stretla liečitelku,ktorá mi vravela presne to čo tebe-mám v sebe velky potenciál,len sa musím nakopnuť a ver mi,aj som sa nakopla,ale hned do toho došlo tehotenstvo a hormony si robili zo mna megasenzibila 😀 nechcem sa rozpisovať-ale bolo to nádherné obdobie,ktrore skončilo pôrodom a novou rolou matky.

určite dufam,že sa k tomu vratl,ked maly vyrastie a ja budem mať čas na sebe pracova (zatial som stihla len kurz Reiki 1 -aj to už s murkom v brušku)

tak ti držím palce,aby zle energie nemali nad tebou moc a aby si to mala pevne vo svojích rukách 😉

olivova
16. aug 2008

idem aj ja zapalit teda sviecku....a preco vonnu? alebo to je jedno? Ja ked sedim v obyvacke, mam vyhlad na chodbu a vstup do kupelne a tam sa mi vecne nieco mihne - bud nieco, co ide do kupelne, alebo nieco, co ide von....Skutocne som si myslela, ze si to namyslam...a mozno aj hej, ja neviem. Ale je to tak od zaciatku...Obcas ma zoberie taky strach, ze az. A uvazovala som , ci vlastne my mame podkrovie vysvatene...Viem, ze svokra dala vysvatit dom este pred prerabanim, ale to sa asi nerata, ze?

lelenkaa
16. aug 2008

Ahoj denisocka.

My sa pozname. Ja som Medulienka z babetka December 2007 🙂 Vsimla som si ze aj na mimiaukciach si mala knihy s takouto tematikou. Popis este nieco

melory
autor
16. aug 2008

vonnu tycinku som myslela, ale ta skor ludom smrdi

olivova vies co je zaujimave? ze mne sa tiez duchovia zjavovali od kupelne do detskej...zacinalo to vzdy v kupelni...zeby kvoli tym otvorom?

lelenkaa
16. aug 2008

S tou vonnou tyc. ako? Ja som s nou pochodila cely byt a nechala ju v obyvacke. Starsi syn sa toho dost bal. Ked sa zotmie zapalim aj sviecku.

A este jedno ma napadlo. Len teraz som si na to spomenula, ja si to nejako vysvetlim ako s tou lampou a potom na to nemyslim. Tiez som bola sama doma, len s detmi. Manzel 6 tyzdnou pracovne prec. Mladsi syn 4 mesiace, nedarilo sa mi ho uspat, ked zaspal starsi ho zobudil, v byte ako po vybuchu. Strasne dni. Toto si hovorim ze bol len sen. Zaspala som a v tom som nemohla dychat, nieco mi tlacilo na hrud a v tom sne sa mi zdalo ze predo mnou je nieco cierne. Az ked som zacala kricat nechaj ma, ja som tu doma, prestalo to. Ja som sa na to zobudila, v izbe nic a hned som aj zaspala, vtedy som byvala strasne unavena, tak som nemala s tym problem. Tak si hovorim ze sa mi to len snivalo z vycerpania

melory
autor
16. aug 2008

to su dost temne sily...ty duchovia co tlacia na hrud...neviem co tym sleduju no kazdopadne ublizuju

denisocka
16. aug 2008

ahoj medulienka,no to je náhod-teda

aby som nezabudla,aj ja som raz mala take,že som spala a zrazu predmnou niečo čierne,tvar?gula,neviem a vtom brutal tlak na krk,akoby ma jeho ruky škrtili ,no des -to som bola na noc u babky-od vtedy som tam viac nešla-na noc. myslela som že je koniec,ruky som mala zopäté ako na modlidbu a vtom ,ako ma to tlačilo v krku,sa mi ruky začali sami dvíhať-no už viac mi netrebalo .jedine,čoho som sa zmohla (kedže v takom prípade rozum a mysel funguje ale telo nie ,chceš kričať ale nejde,chceš sa zodvihnuť ale paralýza 😔 ) no napadlo ma len jediné - madloiť sa k pannej márii . toto som praktikovala vždy,ked som vyšla z tela a nevedela som,čo to je

olivova
16. aug 2008

hmmm, ja taketo ale nemusim. Straaasne sa bojim. Aj ked (tusim aj tu) hovoria, ze duchov sa bat nemusim...A este som aj pocula, ze sa nezjavia tomu, kto sa velmi boji (co asi neplati, lebo ja sa bojim).
Ale verim na anjelov, a to mi pomaha, ked naozaj chytim uzasny strach. Vzdy sa spolahnem, ze je za mnou a chrani ma - mozno trafene, ale naozaj tomu verim 😅

lelenkaa
16. aug 2008

Melory a ty si toho ducha videla ako priesvitnu osobu alebo ako nejaku hmlu, opar alebo ako to vyzeralo?

A myslim ze ty si pisala ako ma stat postel. My mame postel ktora nesmeruje k dveram co idu von z izby ale smeruje k dveram do kumbalu. Ale ja aj tak spim s detmi tak, ze spime cez stred postele tak ze nohy nam predsa len smeruju k dveram ktore vedu von z izby. My by sme sa inak nepomestili a takto je z jednej aj z druhej strany postele celo postele takze my nepopadaju. A manzel spi v obyvacke 🙂 Ten tvoj to ma dobre ze ho drzis za vlasy, ked sa ti nieco zle sniva... 🙂

halienka
16. aug 2008

To čo píšete že tie mihnutia vidíte že väčšinou idú z kúpeľne, ma napodlo, či to nie je kôli zrkadlám, ktoré predsa v kúpeľni vždy sú. Vraví sa že zrkadlá majú nejakú moc, aj vo feng-suej sa píše, že v napr. v spálni by nemalo byť zrkadlo. Neviem presne prečo, ale to ma len tak napadlo, či to nemá nejakú súvislosť. 😝

lalitagopi
16. aug 2008

no s tymi otravnymi duchmi co si radi sadaju na hrud mam aj ja skusenosti.
Raz davno sme predavali take duchovne knizky o reinkarnacii..atd som stretla jeddnu pani, co sa mi vyrozpravala, ze jej muz je uz x rokov mrtvi a ze za nou z casu na cas chodi aby mali spolu "to"...a ze nikto by jej to neuveril, ale ze je to fakt pravda...
(inac v skutocnosti, zvycajne to nie su ti ich pribuzni, ale zakerni duchovia, ktori prijmu podobu tej danej bytosti, len aby si mohli uzivat...ten dedko uz kludne mohol mat davno nove telo, ale nejaky duch v jeho mene chodil za jeho zenou...dobri hnusaci, co? 😠 )
....no a par dni potom, sa mi stalo, ze som zaspala a vtom prisiel, lahol si na mna a vydaval mi otrasne zvuky do ucha...tiez vedomie mysel uplne cula ale telo paralyzovane...fuj, presne som vedela, ze je to ten otrasny duch, co mi o nom ta zena rozpravala...
ja mam na nich take ochranne vedske mantry v sanskrite...da sa povedat modlitby...to neznasaju, a ani to netrvalo v podstate dlho, len par sekund a odisiel, ale stacilo.

zvycajne to robia zo zabavy, alebo si chcu uzivat, alebo odberaju energiu.
je dobre vela vetrat, udrziavat priestor v cistote, pripadne pouzivat rozprasovac...to nemaju radi
zaroven neciste miesta ich pritahuju...ako postel, neumyte taniere z ktorych sa jedlo, temne zaprasene miesta...atd
hmm..a hlavne ich pritahuje necista zmetena mysel..ked je clovek v uzkosti, beznanedji..atd

simonac
16. aug 2008

ahoj holky poprvé jsem otevřela toto téma , jen jsem ho proběhla a musím říct, že to budu číst radši ráno 😉

lelenkaa
16. aug 2008

Lalitagopi - aky rozprasovac mas na mysli? A tie vedske mantry to si odriekala?

Ani nepojdem spat kym neumyjem riad 🙂 🙂 🙂

Som si povedala aj ja ze toto vecer nebudem citat a zas som tu 🙂

cervena_ciapocka
16. aug 2008

halienka - presne to so zrkadlami som chcela napisat.
Niekde som citala, ze vraj sa obcas stane, za nasa dusa vyjde z tela a mohla by sa v tom zrkadle v spalni vidiet. No neviem co je na tom pravdy.

Na mna celkovo zle posobia zrkadla a hlavne v noci. Aj ked nemam problem s tym ako vizeram 😉 vecer a v noci ked je tale pritmie mam vzdy zly pocit ked idem okolo zrkadla a radsej odvratim pohlad.
Inac sa citim velmi dobre v nasom dome.