Vložky do podprsenky. Ktoré sú naj?

nunus11
17. apr 2009

Aké máte skúsenosti s vložkami do podprsenky? Ktoré sú podľa vás najlepšie. Viem, že každej vyhovuje niečo iné, ale chcela by som mať nejaký prehľad.

bibap
7. aug 2011

@pammy ja som si prave dnes kupila Tomee Tipee a tie su jednotlivo balene, dokonca 50ks je lacnejsich ako 24ks avent. A este su jednotlivo balene Chicco, tie su tiez super.

pammy
7. aug 2011

@bibap a prosim kde si ich kupila? a tie chicco mavaju v lekarnach ci zdravotnickych potrebach, ci skor v babyshopoch?

bibap
8. aug 2011

no aj tommee aj chicco maju v bratislave jedine v brendone v raci. To je fakt super obchod.

bibap
8. aug 2011

@pammy no aj tommee aj chicco maju v bratislave jedine v brendone v raci. To je fakt super obchod.

pammy
8. aug 2011

@bibap super dakujem velmi si mi pomohla, lebo si neviem predstavit ze by som behala po celej ba 😉

bibap
8. aug 2011

@pammy drzim palce na babatko 🙂)

adida1979
5. okt 2011

co sa tyka vloziek do podprsenky, ja som pred par tyzdnami objavila Lansinoh vlozky do podprsenky a uz som nimi nainfikovala ak sestru  a dve kamosky a vsetky sme nadsene. su to prve vlozky do podrsenky z tych co som vyskusala, ktore nevidno. a super drzia na mieste, lebo sa daju nalepit. vrelo odporucam. a daju sa kupit v lekarnach.

simulienka24
15. aug 2012

Ja som mala Chicco, z DM, oba druhy z Tesca, Lansinoh. Najviac mi vyhovuju Chicco lebo mlieko sa v nich meni na gel, necitit vlhkost, ani vonu mlieka, nepretiekli mi ani raz, neposuvaju sa, lebo maju dlhsie lepiace folie, ak aj ano, tak su vacsie, takze mlieko zaychytia, nie je ich vobec vidno ani pod bielym obtiahnutym trickom, avšak vyššia je ich cena 🙂 Na druhom mieste Lansinoh tie boli tiez fajn. DM vobec- boli hrube a male, rychlo vlhke take ako Tescove vo fialovom obale, pod bielym obtihnutejsim trickom ich bolo vidno.

ichbinich
16. aug 2012

Suhlasim s @adida1979, najlepsie su Lansinoh. Potom na tretom mieste (druhe miesto nie je obsadene 😉) nasleduju Chicco, potom dllllho nic a potom DMkove, Milupa a kadejake ostatne.
Celkom sa daju na doma pouzit aj tie pratelne. Len maju tu nevyhodu, ze nie su anatomicky tvarovane a vidno ich. Mensie a menej ich vidno su tie pratenle od Avent, ale kedze nemaju lepiaci pasik ako Lansinoh, tak sa mozu posunut.
Aj ked som proti tomu, aby som kupovala veci z druheho konca sveta, tie Lansinoh som si kupovala napriek tomu, ze su z Thajska ci zkadesi v Azii. Proste europsku alternativu som nenasla... Teda az na tie Chicco, ale tie maju iba jeden slaby lepiaci pasik.