Voda v kolene, čo s ňou?

vefi89
23. jún 2011

Môj brat mal pre nejakými dvomi týždňami úraz, pri čom mu zašívali koleno. dostal ATB, vybrali mu štichy a všetko sa mu fajn hojilo..Dnes ráno mi volal, že sa mu začala zbierať voda v kolene. Lenže problém je, že zajtra odlieta do Estónska na konferenciu. Je to nebezpečné? čo sa mu môže stať ak to nebude riešiť? samozrejme, v úplne krajinnom riešení je možné zrušiť tú konferenciu, ale rada by som zistila, aké vlastne sú možnosti a riziká. ďakujem

kvojtanikova
23. jún 2011

nebezpecne to urcite nie je, pokial bude v Estonsku par dni/tyzdnov a po navrate pojde na ortopediu aby mu povedali co dalej. pravdepodobne mu ju potom vytiahnu ihlou a pripadne pojde na rehabilitacie. Na konferencii akurat moze mat problem s tym ze mu koleno mierne opuchne a zrejme bude mat trosku stazenu hybnost, takze po dlhsom sedeni sa mu bude chvilu horsie kracat a bude ho to trochu boliet ale to je vsetko. Teda ak ide o vodu v kolene a nie nejaky hnisavy zapal alebo co, neviem aky mal uraz a co to sposobilo.

macka01
23. jún 2011

muž mal tiež,nešiel s tým,tak mu to zahnisalo,potom mu ťahali hnis s kolena,bolesť že až až,...marodka na mesiac,noha v orteze.Antibiotika a rehabky

nick88
5. aug 2012

aj moj svokor mal vodu pred casom mu ju vybrali a zase sa mu zbiera neviete co stym 😖

antben
17. mar 2024

Pomôže len operácia!