Vodnárky, aký bol pre Vás tento rok?

alex666
8. nov 2018

Ahojte baby, ktoré ste narodené v znamení Vodnár. Chcem sa spýtať, aký ste mali rok 2018? Dobrý či zlý? Stalo sa vo Vašom živote niečo prelomové?
Pre mňa osobne to bol skôr ťažký rok najmä v oblasti vzťahov.

Ďakujem za odpovede a prosím o zdržanie sa komentárov mimo témy.

tosomja
8. nov 2018

@alex666 ahoj. Pre mňa bol ťažký, čo sa vzťahov týka - tak aj pekné a teraz ku koncu váhavé. nová práca - asi ju o chvíľu nebudem mať. Tak verím,že to dobojujem a už bude dobre. 😉

adka1978
8. nov 2018

Pracovne vyborne v sukromi velmi velmi zle. Zomrel mi otec 😪😪😪

ejanjelik
8. nov 2018

Nemozem si stazovat

ikonica
8. nov 2018

O nicom.. 2x som potratila :/

evittam
8. nov 2018

Výborný rok.

iukas
8. nov 2018

rozvod na spadnutie.. ale nemyslim si, že je to spojené so znamením..

alex666
autor
8. nov 2018

@iukas podobne, ja ma za sebou rozchod. Ale mala som to v horoskope, tak preto sa pytam 🙂 Ale jasne, netreba to spajat iba so znamenim

lindusss2016
8. nov 2018

@alex666 tak potom sme to mali v horoskope aj my a vidis, ze nie vsetkym nam to vyslo 😀 mne sa narodil syn, zazila som tie najstastnejsie chvile mojho zivota, ale za to mozu deti, nie znamenie. Vztahy som mala komplikovane, nasla som nove priatelstva, no okrem toho syna rok ako kazdy iny.

beuss
8. nov 2018

@alex666 prelomovy bol, narodil sa mi krasny, zdravy chlapček ❤️

chinwag
9. nov 2018

Pre mňa bol tento rok ťažký. Síce žiadne rozchody, či iné tragédie, ale všetko, čo sa mi tento rok podarilo, bolo tvrdo vydrete....nic som nezískala ľahko. Všade som musela zamakať.......hm.

bamb27
9. nov 2018

Narocny, ale zaujimavy ..nic zasadne sa neudialo, pracovne urcite posun, vo vztahoch zlepsenie ...ale este sa neskoncil, este cakam zbohatnutie 😉

misha263
9. nov 2018

Pre mňa nič moc čo sa týka vzťahov , ale ťahá sa to už od minulého roka , a tento sa to len vystupňovalo. Okrem toho nič také extra.