Kto tvorí pár žena Ryby a muž Vodnár?

28. okt 2023

Ahojte chcem sa spýtať je tu niekto kto tvorí pár zena-ryby a muz vodnar?Viem že to nie je len o znameniach ale poznám dva takéto páry ktorým to nevyšlo a všetci ma od takého vzťahu odhovaraju😐ze ti je jedna z najhorších kombinácii.Zatiaľ nám to klape,ale sme spolu len pol roka.

liz_lemon
28. okt 2023

muz vodnar je vyborny spolocnik na rozhovory, je zabavny aj inteligentny, ale nie je to muz, ktory sa chce viazat, hladaj raka/skorpiona, mozno byka/pannu kozorozca, a ryby si niekedy rozumeju aj vahami a blizencami

marhulka13
28. okt 2023

U nás je to opacne

rebrambora
28. okt 2023

@liz_lemon praveze poznam dvoch vodnarov, ktori sa viazat chceli, s jednym som dlhsie bola vo vztahu, ale na taku tu 'inu' zabavu absolutne neboli.

autor
28. okt 2023

My sme sa narodili obidvaja osmeho a keď sčítame naše životné čísla zase vychádza osem😊tak priateľ hovorí že toto je znamenie že nám to vyjde😶tak dúfam že ma pravdu.

minka201
28. okt 2023

Ja by som na znamenie nepozerala. Môj muž je úplný opak toho, čo o ňom hovoria horoskopy 🙂
Ale pripomenula si mi jeden vtip:
"S priateľkou som sa rozišiel preto, lebo sme neboli kompatibilní. Ona bola strelec a ja som takým blbostiam neveril." 😀

autor
28. okt 2023

@minka201 😊

zmrzlinka2021
28. okt 2023

Sorry ale pripomínas mi jednu holku z videa Mateja žrebneho... tiež absolútne iracionálna

miggy
28. okt 2023

Vykašli sa na znamenia ;) pracuj na vzťahu 🙂

suzitok
28. okt 2023

Nemôže sa celé ľudstvo deliť do 12 vriec..je to blbosť..niektoré vlastnosti možno sedia, ine nie..my sme s manzelom rovnaké znamenie, podla vykladov by sme sa mali vzajomne snad pozabijat a pritom si neskutocne rozumieme a uplne sa nase povahy vymykaju nejakym horoskopom a opisom podla znamenia...

liusa82
28. okt 2023

ja som vodnárka a s rybami si rozumiemom celkom dobre.Sú to po sebe idúce znamenia.Takže by si mali podla astra rozumieť.Ale tu záleži celkovo aj od ascendentu kto aký má,plus vzťahy medzi planétami to je vlastne tá povaha človeka a každý máme rôznu.Ked sa to zoberie.Takže to je široký pojem či si budú alebo nebudú rozumieť len čisto podla týchto dvoch znamení

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianarem
28. okt 2023

Mna by to akurat tak vytocilo, nieze by ti okolie prialo, ze ti to klape, ale odhovaraju ta kvoli znameniam 🙈 Riad sa prosim ta iba tym, ako sa v tom vztahu citis a ako vam to funguje. Ani dvojicky narodene s odstupom par minut nemaju casto (ak nie vacsinou) rovnake povahy, nieto este vsetci ludia sveta narodeni v rovnakom znameni.

54tinka54
28. okt 2023

Noo ja som ryba a môj ex bol vodnár 😁 veľmi sme si ako ľudia rozumeli ale teda odstupom času to hodnotím tak, že sme mali zostať iba kamaráti. Ale teda ja by som sa znameniami neriadila. Ale keď už tomu veríš, tak dôležitejšie je, aké máte ascendenty.

milka1988
28. okt 2023

@liz_lemon manžel je vodnár a vzal si ma hneď ako prvú ženu ktorú stretol. Do pár dni sme spolu bývali, do roka a pol zasnuby a už sme spolu 10rokov.🙂

andrejka1974
28. okt 2023

Môj muž je vodnar ja ryba a ja neverím na horoskopy a verní preto nám to klape sme už 31 rokov manzelia

eva112014
29. okt 2023

@andrejka1974 ryby sú veľmi citlivé a úražajúce, dvojtvárne. Symbolicky tie ryby plávajú každá opačným smerom. Akoby mali dve osoby v sebe. Si aj ty taká? No vidíš! Tak toto tvrdenie neplatí! 😃
A vedela si, že všetky ryby budete mať podľa horoskopu rovnaký deň? 😂 Rovnako sa rozčúlite,rovnako vám nebude fungovať trávenie atď. atď. Je to riadna hlúposť, že?!

autor
29. okt 2023

@andrejka1974 supeer

liz_lemon
29. okt 2023

@milka1988 výnimka potvrdzuje pravidlo

liz_lemon
29. okt 2023

@zmrzlinka2021 vieš, že on sa volá Zrebný?

andrejka1974
29. okt 2023

@eva112014 určite to neplati

eva112014
29. okt 2023

@andrejka1974 No a preto sa neriadim horoskopom.

baribaldi
31. okt 2023

Ako vodnár žijúci s rybou môžem konštatovať len toľko, že to nie je vždy prechádzka ružovou záhradou, ale to platí pre akékoľvek kombinácie znamení 🤔 vadí mi na nej jej váhavosť a neistota v rozhodnutiach, napr. pri nákupe oblečenia či ignorovanie dohodnutých termínov... myslím však, že to zďaleka nie je najhoršia kombinácia.
Podľa mňa kašlite na horoskopy a držte sa toho čo vás spája, bez ohľadu na názory ľudí o nevhodnosti znamení... mne kámoši od začiatku pília uši, že nám to nevydrží 🙄 lenže už 11sty rok je to v pohode 🤣