Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
17. dec 2008

ahoj monku
a ty pecies pecies?ako na slovensku?
deticky posluchaju?

monkula
17. dec 2008

timinka, hej, dopekala som linecké, bo jari mi chodil ujedať 😀 😀
A ešte mám v chladničke cesto na vanilkové rožky 😅 😅 😅

monkula
17. dec 2008

a ako na Slovensku? no u nás prší celýýýý deň... 😠 😠 😠 😠

timinka1984
17. dec 2008

tak ked taka dobra gazdina z teba, tak sa cudujes?ja by som tiez chodila 😀 😀 😝 😝
no sikula z teba, sak ale to vies 🙂 🙂

janka196
autor
17. dec 2008

monku ahojko u nas dnes bolo slnecko ale kosno, uz neprovokus s tymi kolacmi. ja odkedy pecem som dva kila pribrala tak ako som zacala vypekat asi aj prestanem 😀

antoni tak ked ty robis to uz vobec nemate narok. aneviem presne ake je tam minimus

no lucim sa s vami idem kukat milovaneho hausa. pekny vecer papa

timinka1984
17. dec 2008

ahoj janka
zdravim antonia 🙂

monkula
17. dec 2008

nie, vôbec sa nečudujem... 😎 😎 😎 😀
A ako som ukladala do krabice linecké, tak mi chodila Chiarka kradnúť praclíky... a z lineckých vycicala džem a zvyšok vrátila, že čečem 😀 😀 😀
A vždy zabudneem. Chiarka si začala hovoriť Lalika 😵 😵 😵 najprv bola Lala, ako Chiara a teraz Lalika, ako Chiarinka 😵 😵

timinka1984
17. dec 2008

no zlata musi byt 🙂 🙂 🙂 sikovne ty deti mas, vedia vystihnut tu pravu chvilu 🙂 🙂

monkula
17. dec 2008

timinka, najrajšia je, keď dobehne do kuchyne a spustí?
Mamikaa, Lalika papať 😀 😀 😀 😵 😵 😵

timinka1984
17. dec 2008

tak to tedamusi byt krasne, ti verim 🙂 🙂 🙂 to mne mala zasa daddyyyyyyyyyyyyyyy mnam mnam 😝

antoniab
17. dec 2008

ta super mne sa ani na metersku neoplati ist na slovenku nič nedostanem a tu tiež 😠 ta parada
dobru janka
monku ta ty čista domaca žienka moja mamina nam ako detom tiež tak vypekala ona aj teraz ked sa všetci dovalime domov joj a ja to zbožnujem 😵 😵
ahoj timi čitam že mala je chorunka tak rychle uzdravenie
didi aj tvojim deturencom rychle uzdravenie a stimi zlavami neprovokuj včera hovorim MM šla by som do mesta a on šak chod a ja že počkam na teba pojdeme spolu cez vykedn a on happy jaka som ohladuplna a potom sa pyta a čo tak a ja no ta moja karta ziva prazdnotou ta sa začal rehotat
som vyberala anglicke penaze ta nemam bo tu to je jak na hlavu my mame škocke prachy ale na slovenku neplatia a v meste su len dva bankomaty kde dava anglicke ta ked tam sme tak šup rychlo vyberem a teraz mam prd na karte 😠 no aspon vela neminiem 😀 😀

timinka1984
17. dec 2008

dakujeme antoni 🙂
teraz sa zobudila, som zvedava kedy opat zalahne 🙂

timinka1984
17. dec 2008

dnes som si kupila klepak na maso a ked sme uz boli pri pokladni, tak mala nan ukazuje a hovori mi, mamina buch buch a po hlave si buchala, 😀 😀 😀 😀 si pomyslia, ze doma pravidelna pomocka 😉 😉

antoniab
17. dec 2008

ešte som sa chcela pochvali že som dnes dostala poukaz na nakup john lewis na 50libier 😀 v druhej robote tak sa vytešujem a Sheila mi tiež šupla nejake prachy naviše len hotel nedal žiadne vianočne odmeny no vianoce by mohli byt každy mesiac 😀 😀

antoniab
17. dec 2008

timi no deti to všetko tak vysvetlia že človek si občas myli že mu šiši 😀 😀 😀

timinka1984
17. dec 2008

tak veru, sa mas 🙂 super 😉 😉
to aj ja ked som upratovala a to samym bohatym tak vzdy dali navyse na vianoce, tak vtedy som rada chodila a obalky zbierala 😀 😀 😀

antoniab
17. dec 2008

jaj timi to hej 😀 😀 😀 ta tam kde chodim pratat kancliky tak ma potešili bo tam taka krava to ma na starosti a ta furt ma nejaky problem a moj braška tam predtym robil a ten ju neznašal no mna ma asi rada 😀 😀

antoniab
17. dec 2008

no nič idem do perin ešte dva dni prace a potom trocha oddych 😝 😉

timinka1984
17. dec 2008

ahoj aj ja sa lucim zo vsetkymi papa 🙂

mimus
17. dec 2008

ahojte baby
ja viem, ze som sa tu dlllho neukazala 😅 . Konecne sme na slov. a rada by som napisala, ze si to uzivame, ale bohuzial to neplati ☹ . Misenke doktorka zistila nie velmi peknu diagnozu a ja preplakavam cele dni a noci. Posielaju nas na vysetrenia do kosic. Vraj sa im ta diagnoza nepozdava, a nasa lekarka si mysli, ze pri vysetreni nieco pokaslali. Tak teraz sa modlime, aby vsetko bol len plany poplach a vsetko sa vratilo do normalu. Vsetko je este tazsie, kedze muzik je este stale v uk a nechcu ho pustit z prace skor. Uz sa na nu chcel aj vykaslat, ale ako by sme potom zvladli hypoteku za domcek ☹ Ale uz v nedelu nam dorazi, tak sa na neho velmi tesime.
Ak by som sa tu do vianoc neukazala, tak vam prajem krasne vianocne sviatky 😵

janka196
autor
18. dec 2008

ahojte babule

mimus ahoj, ta co sa stalo malickej? no vidis jake su svinuchy mne roba tiez nechceli pustit z roboty ked som bola na svk ze ked odide tak uz nastalo 😠 tak drzim palceky nech vam vsetko dobre dopadne.

monkula
18. dec 2008

mimis, myslíme na vás.... 😔 😔 😔

Antoni, mám bojový úkol.... mám od Teba zistiť, či to vaše mestečko naozaj tak žije tou lochneskou. či tam jazdí veľa ľudí, atď...

ahoj Janka 🙂

janka196
autor
18. dec 2008

ahojky mon, dnes tu dajako prazdno je. jaj konecne sedim a pijem kavicku 🙂

janulka7
18. dec 2008

ahojte , tak ja som len pred hodinou dorazila doprace, lebo som bola MM hladat pracu. a roznasat zivotopisy, tak uvidime. aj mi zle prislo az tak co som musela vybehnut na ulicu do zimu a rozdychat. ja neviem ci mi klesoml tlaka alebo co ale sa mi aj kolena triasli. neviem co to bolo ale som sa zlakla. este ze bola jedna znama so mnou. ona je zdravotna sestra tak som aspon mala hned oporo lebo by som sa sama asi pototo.
mimus boze ta co sa stalo?hadam to nebude az take vazne. budem sa za vas modlit. ved ty si predsa nic nespozorovala na malej nie? sak keby to bolo daco vazne ta uz by si si vsimla. nebojkaj bude dobre. niekedy lekari vedia naplasit aj bez dovodne. urcite sa nakoniec ukaze ze je vsetko o.k. len tomu musis verit. budem na vas mysliet.
monku co sa stalo ze dnes nevypekas. ozaj neposlala by si mi receptik na tie vanilkove rozteky. mojmu drahemu minule vybehli slinky ked som mu citala ze co pecies. tak mozno by som skusila aj ja. leste som ich neroibla.
no nic idem makat lebo o pol stvrtej musim ist po chiaru , vcera mala blby den joj tak nechcela pocuvat a pred spanim uz bola ako med. no proste chytila blby den a ja s nou. 😅

monkula
18. dec 2008

janulak, ja som už o jedenástej mala upečené vanilkové rožky... 😅

monkula
18. dec 2008

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8661ak

janulka, tieto som piekla.... 😉

dididi30
18. dec 2008

ahojte, dostali sme antibakterialne kvapky do ocka 🙂 na teplotu samozrejma calpol, ale je to lepsie, aj ked noc bola nenormalne, zla, celu noc na cice a reval a reval ☹

janka196
autor
18. dec 2008

jaj monku take provokacie tu hadzes a ot som bola rozhodnuta ze nepeciem 😠 😀 😀

didi ahoj no to som prekvapena ze mu dali kvapky no super len nech sa cim skor prelieci

ahoj janulka

dididi30
18. dec 2008

monku, ja ich mam napecene 😉 uz dva tyzden 😕 😕 😅

janulka7
18. dec 2008

didi tak to som rada ze je kus lepise. monku mozno dneska ich zbucham aj ja.
jani a ty co ides piect? 😉 robi pride o tehlicky pri tebe. tak ako moj. z tehliciek ma jednu slovensku kvadru. 😀 a to len odkedy si ma vzal. 😀 chlapi moji ma kritizuje ze im kazim postavu. to ked sa kuknem do zrkadla tak tiez mozem povedat ze ten moj zo mna momentalne urobil karikaturu. 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre