• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
jani sak aj my sa doma nudime, boli sme aj na carboot nic tam :unamused: tak sme sli do vedlajsieho mesta a normalne ani river ani maxx ma nenadchol, ja nechapem :sweat_smile: :confused:

joj to moze byt krasny kobercek, ja chcem taky s velkymi kvietkami :wink:
28. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi niesi chora nič fakt nič si nezahliadla :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej krasny je. potom odfotim aj s malou modelkou :grinning: :grinning:

mati aj ja som inak dnes bola aj v maxe ved tam sme nakoniec ten koberec kupili a tiez nic, boze ani river ani h&m. este v zare sa mi pacili take rolaciky mali po 2 balene ale samozrejme same L a XL no smola :frowning2:
28. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby uz som pridala :wink:
28. dec 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani suprovi koberček a mala čista modelka :wink:
aj ja som bola v riveri ale mali len take zbitky a ja už neviem ani čo by som mala chciet ked všetko mam :sweat_smile:
28. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, jaj bodaj by som bola, ale len na nakupovanie :wink: :grinning: :grinning: :grinning: no ja neviem, ja mam take dni, proste mania a potom utlm, len nikdy to nevydzi tyzden :grinning: :grinning: :grinning:

jani krasny kopercek :wink: :slight_smile:

jani to co dnes, fakt nejake chore, ze sa nam nic nepacilo :grinning:
28. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby som rada ze sa vam paci, skoda mohol byt troska vacsi ale neva na hranie jej staci. akurat sa sali s robom a robi stojky len skoda ze som nestihla odfotit :grinning: :grinning:

didi ta veru dajako sme ochoreli, no ale si nestazujem aspon kusa posetrime :wink:
28. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :wink:

inak farbim vlasy , kupila som tu novu 10minutovu lorealku, minule som dala cokoladovu a mala som cierne, tak teraz som kupila light brown a tak hadam bude cokoladova, bo ja nenechavam 10 minut ale pol hodiny :sweat_smile:
28. dec 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ta potom vyfot ako to chytlo ja musim moju hlavu poriešit doma nejaky strich aj farba by sa hodila ale chcem naspat svoje dlhe vlasy :wink:
28. dec 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,tak vidim,ze nakupujete o 106 :grinning: vy "shopoholicky" :grinning: my mse chori uz od vianoc,najprv ja a teraaz moji dvaja,horuckuju,vracaju,az sme vcera museli utekat na pohotovost,ael dnes je uz trochu lepsie,taketo sviatky sme teda este nemali :frowning2:

janka,didi krasne fotky vianocne mate :slight_smile:
28. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj ja vas tu zdravim vsetky :wink:
vsetkym ivankam prajem vsetko najlepsie :slight_smile:
ivka, tak veru, ste mali riadne :frowning2: rychlo sa vyliecte :slight_smile:
janka, pekny je ten kobercek, mne by na nom moja nesedela, ona totizto nesedi nikde, iba ked je priviazana v stolicke a papa :grinning: :grinning: :grinning:
carlinka taky kludas vyzera, aj ta niekedy nastve, ze robi napriek? :slight_smile:
28. dec 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi,kukla som foto,no mala je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem za prianie k meninam aj k uzdraveniu :wink:
28. dec 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ivi :slight_smile:
take male strasidielko, neposedne, uz spi :slight_smile:
pokoj chvilu :slight_smile:
28. dec 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam timi,ta nasa je tiez ako struna,ale tieto 3 dni je uplne ine dieta z nej,az nam chyba ten certik :frowning2:
28. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to presne, ja tiez radsej ked beha, ako ked len lezi, horucky, vtedy mi je luto, no musime si tym vsetci raz za cas prejst :slight_smile: tak to tiez uz velka slecna ta vasa, moja je 8.6., tak su rovesnicky :slight_smile:
a inak ako vianoce dopadli?ci kvoli chorobe nijako :frowning2:
malicka sa tesila?co podostavala?
28. dec 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvoja je 8.6? :slight_smile: nasa 15-teho :wink: a jankina carli 16-teho,tak pekne kocky si to zariadili :grinning: a vianoce sme sa snazili prezit tradicne,darceky urobili radost,najviac sa tesila hojdacej zirafe,cvalala na nej jak divoch :grinning: a co tvoja mala tesila :wink:
28. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesila sa :wink:
28. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka no toto a na mojho thomaska si zabudla :angry: sak on je 12, ta ty si kamoska :frowning2:

timka my sme mali mat termin 8, ale maly sa narodil na tatkove narodky :wink:
28. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni jaj cosi, sak ja nemam cas a nervy si to nejako upravit, to nebude ani vidiet, ja farbim hlavne preto, aby sa mi tolko nemastnili :wink: ale zas aj preto aby vyzerali inac :grinning: tiez by sa mi hodil strich, ale pockam do aprila ideme na sk, tak sa dam doma cvajknut :slight_smile:
28. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj ivankam vsetko naj :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,joooj ja nezabudla na thomaska,lenmyslela som ze,tie nase kocky su v jeden rok,tak ty uz hned na mna takto :frowning2: ale dakujem za prianie :slight_smile:
28. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ja si pamatam tvojho malickeho, krasne si to naplanoval, sa tato tesil, coooooooooo?ci teraz neviem kto planoval ci maly, ci ocino :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nasa sa tesila, hlavne trhaniu papierov, to ju bavi najviac, s kuchynkou sa hra, dnes som jej aj cestovinu hodila nech miesa, no sa robila a potom vyjedla :slight_smile: :slight_smile:
didi, inak ten sampon tressame, ci ako sa to pise, je fakt dobry, sa mi tak nemastia ako predtym, mozno o jeden den lepsie, no u mna uspech :slight_smile:
ja tiez na sk sa dam strihnut, bo sak tu za podstrihnutie a umytie palka riadna a nikoho znameho nepoznam co by to lacnejsie
dala si foto ivka?
28. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som pouzivala tressame,ci ako sa to pise,ale zacali mi padat vlasy,sice mne skoro zo vsetkych samponov ale teraz pouzivam detsky kamilkovy a mam klud aj s mastnotou a s padanim,zaklopem :wink:
28. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka sak hej doslo mi :grinning: :grinning: :grinning: prepac :frowning2: :wink:

timka ja som to tak planovala a tak to vyslo, cisto osud nenormalny :wink:
thomasko uz teraz zuzle malej papiere , jaj ona sa jeduje, vsetko mu berie ani len babiku mu nepozicia
:frowning2: a on taky plac spusit :grinning:
som rada,ze sa ti paci ten samponik, ja som bola tiez prekvapena, ani lupiny z neho nemam, je supis, pouzivam ho od kedy som tu, hoci viem,zeby sa mala kozmetika menit :slight_smile:
sak to tu je to nenormalne drahe...a nemate tam nejake polky? vraj tie strihaju lacno
28. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem babulky, kukat nejaky film,dobruuuuuu :slight_smile:
28. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi a aky kamilkovy, johnosns, ci aky?
28. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi,nehnevam sa :grinning: :wink:
28. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fajne ze si nasla to, co ti vyhovuje :slight_smile:
no ja zo vsetkych mastne, tiez mi padali, v tehotenstve prestali, nastastie drzi doteraz :slight_smile:
tiez sa mi ale zdalo ze po obycajnom zihlavovom sa mi menej mastili, no zasa zle rozcesavali a ja kondicioner nemusim, bo na druhy den hlava mastna riadne..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ivi, myslis, ze je vypadavanie od samponu? lebo mne nenormalne padaju, ale to od kojenia a v tomto obdoby mi vypadavaju furt, tak to nepripisujem samponu...proste plzneme no :grinning: :grinning:

jaj ja zihlavovy nemozem, to by som bola sama lupina, zalezi aky je vlas....bez kondicionera by som nerozcesala, uz len preto ze farbim vlasy :unamused:
28. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa radsej budem skutovat, ja proste ako keby som si ani vlasy neumyla, ked dam kondicioner, hroza :astonished:
tak to potom super si planovala, no vyslo ti, este jedno na tvoje narodky :slight_smile:
tak tamarka takto?nech sa podeli s bratom?no ma jej to pokazit? :slight_smile: :slight_smile: ach tie deti, mne mala pokazila fotak z celej sily ho tresla o zem, nervy som mala a ked sa do toho moj bob the builder pustil, ze to ide opravit, dokazil este viac, no takich mam ja pomocnikov :grinning: :grinning: :grinning:
no zatial tu praveze nikoho nepoznam, ziadnych poliakov, no poriesim nieco, uvidim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ivka sa pytam, ci si dala fotky, no niezeby som pozrela, uz som videla, mala je tiez zlatucka, sa mi vas dom paci velmi :slight_smile: kde ste to vy? :slight_smile:
28. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok