Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
28. dec 2008

timi a preco hroza po kondicionery? ja mam take blud vlasy, hore rovne a dole kucerave a suche, kebyze nedam kondiconer,tak som ako pudel 😅
no vies ako to je s detmi....sak aj my sme boli male 😀

veru ja tiez furt kuk fotecky, pekne deti mate 😵

timinka1984
28. dec 2008

didi, mne ako keby si olej na hlavu vylial po kondicioneri, raz som to skusala a nemozem, ja mam rovne ako spagaty zasa a mastia sa riadne 🙂
ja som myslela ze to bude iba v puberte, no asi som v nej stale 😀 😀 😀 😀
mame vsetky pekne deti 🙂 😝

janka196
autor
28. dec 2008

baby pozerate tu povoden na markize 😲 joj rovno v anglicku to je pokakam sa 😅

dididi30
28. dec 2008

aku? 😀

dididi30
28. dec 2008

jani jaj hej pravda 😀 a v ako meste?

janka196
autor
29. dec 2008

dobre ranko prajeme. my tu uz strasime. carla tolko pisala ze uplne precikala plienku zboku 😲

jej ivka ja som na teba uplne zabudla ze ty si mala vcera meniny. 😅 tak dodatocne vsetko najlepsie ti prajeme 😵

timi jasne ze ma carla dokaze aj vytocit ale to fakt len malokedy. ona je hrozne kludne dieta to kazdy mi vravi. taky truhlik malicky. kde ju dam tam sedi 🙂

didi aj ja plznem. a vies co ked osm mala melir tak mi vobec nevypadavali. a teraz ako som zacala farbit na cierno tak zase mi letia. ked umyvam ta to plna vana je. 😠
... jaj a ten film bol v londyne

dididi30
29. dec 2008

janka ahoj, nasa tamca celu noc grcala a kakala, neviem ci to nema od mcdonaldu, lebo vcera zas otravovala, tak som jej kupila ☹

inak ja mam plne dlane vlasov, ked si ich zmyvam, joj ja to davam na kojenie, lebo drobec bere vapnik 😒
takze v londyne hej?

inak dobre ranko 😉

janka196
autor
29. dec 2008

caves didi, joj to mi je luto tamarky, moze byt ze jej mekac zle sadol. ale inak bratova mala tiez ttak minule hnackovala a vracala tak ktovie ci zas nieje dajaky virus 😖
...a s tymi vlasmi ja tiez tak. uz jak nanasam kondicioner tak dovidenia co mi ostava na rukach 😠

dididi30
29. dec 2008

janka , vies aj ona furt len na zachod , ked sme v meste a to chyti hned 😒 umyvam jej misu, ale vies, ona vsetko chyta..

presne po kondicionery tu gucu vlasov mam, ale ja by som nemohla bez kondicioneru, bo co si farbim tak su ako druty a teraz si zehlim, tak treba si vlasy osetrovat..

co dnes robite? ides do mesta?

dididi30
29. dec 2008

jani ake ste zlate na rano 😀 😉

janka196
autor
29. dec 2008

didi no viem si to zivo prestavit s tamarkou 😔
..inak ja by som tiez nemohla bez kondicioneru. mozno este teraz ako su kratke ale predtym ked som mala dlhsie ta niekedy som ani s kondi nerozcesala 😲 vies kazde dva tyzdne ina farba a teraz nam vlasy ukazuju kto je panom 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

didi 😀 😀 😀 dakujeme

janka196
autor
29. dec 2008

jaj si sa pytala co dnes. nejdeme nikam uz mam aj nakupene tak budem piect zase rozky lebo uz sa vsetky pojedli a nam chutili. obed mam zo vcera tak neviem neviem ako to dopadne. asi bude fest nuda

dididi30
29. dec 2008

jani presne, kazdy mesiac farbenie da zabrat, no ale kebyze si farbime na blond, to by bol zabijak 😀
inak ja si v lete smarim blond, ale mam take svetlejsie alebo oranzove, ale neva, take chcem, mne idu oranzove k zelenym ociam 😉 😀 😀 😀

ked pridem domov, nedam si uz postupne, bo ja mam salene vlasy, dam si brutal rovno ani nie na beckemku, ale skor mekbisovu 😀

janka196
autor
29. dec 2008

didi 😀 😀 mne tiez na postupno velmi neslo lebo mam strasne rovne vlasy a sa mi to vobec nepacilo. teraz si chcem skusit nechat tak pod usi jak mam v tej ruzovej parochni 😉

dididi30
29. dec 2008

jani sak ja tak mam teraz, len nemam ofinu, bo nemam na nu nervy 😀 , ale mala som aj ofinu, len skoda,ze nemam foto tuna v pc, ked som ju mala 😉

ja zas mam hore rovne a konce sa tocia ale tak debilne ze hruza 😠

jaj mala tu lezi pri mne, maleho som dala spat a bojim sa ze to dostaneme, sak mala stale kaka 😒 mna tiez nafukuje a take hnackove prdkam 😲 😝 😀 😀

janka196
autor
29. dec 2008

didi 😀 😀 😀 ta ty si koza 😀 😀
...pocuj ale to neni sranda ked tolko kaka. 😖
..skoda ze nemas foto podla mna si musela byt kocka s ofinou. ja som nosila ofinu na zakladnej, potom som si ju nechala narast a teraz mam zase a uz som si nanu tak zvykla ze ked si ju vypnem hore ta normalne jak debil sa citim 😲

kamartina
29. dec 2008

ahoj maminky tak som tu mali sme vypnuty nett len tak.sila ne???uz mam nato nervy ....

kamartina
29. dec 2008

nestihla som dat ani fotky dufam ze mi zase nevypadne ...
inac ako ste sviatkovali????malicky mi zacal akosi plackat stale ...niekedy neviem ako mu mam pomoct a mal aj koliku...strasne ho to muselo boliet lebo tak plackal ☹

janka196
autor
29. dec 2008

kamartina ahoj, fuha tak to bola doba co si sa neukazala, tak malicky ti kolikuje ☹ skus mu dat infakol a vela cvicit s nozikami nech si poprdka aby sa mu brusko uvolnilo

kamartina
29. dec 2008

ahoj janka....jej dakujem cvicime a dnes bol ian kupit ten infakol tak uvidime

janka196
autor
29. dec 2008

tak len mu dajte nech sa netrapi. my sme kolikovali do troch mesiacov 😖

antoniab
29. dec 2008

Ahoj babulky ja som este v praci ale dnes chcem skoro koncit ze este dobalim a musim este mamine urobit pozvanky na 50siatku vcera my mamka kazala dat si teple vinko joj tak mi uz lepsie este trocha citim vajecniky ale doma dam urologicky cajik a bude dobre janka zas ides piec joj aj nasi doma pecu musim popisat recepty nejake oki idem ja dovysavat a hajde domu

janka196
autor
29. dec 2008

cavik mati, ty este v praci? a co si sa pobalila nakoniec?

antoniab
29. dec 2008

ahoj jani už som doma konečne 😝 sa mi nechce už poslednu dobu no ale potom si spomeniem čo som sa podozvedala v hulle tak som štastna za moj klud v robote 😀 😀
hej pobalila som čo to a ešte mame sladkosti a kozmetiku no a musime považit kufre aby sme nemali vela kil lebo sa mi nechce doplacat na letisku a ešte mame priručne tak nejak to zmakneme
joj zas ma pobolievaju vaječniky už si myslim že ok a ono to začne nanovo juj no doma musim poriešit všetky moje zdravotne problemi lebo to tak dalej nejde 😠
a ako už popečene 😉

kamartina
29. dec 2008

no janka zabralo to uz mi zaspal troska poprdol a zaspal...som stastna 😉

janka196
autor
29. dec 2008

mati uz som dopiekla, joj ved 4 plechy rozkov, fasa zase budem len priberat. uz nech skoncia tote sviatky bo ma porazi 😠 😀 😀

kama tak som rada ze je malemu lepsie. a inak ako sa vam vodi?

lubka07
29. dec 2008

Ahojte baby,dufam ze sa dobre obraciam,ale potrebujem radu a pomoc.
momentalne sme este v UK,ale na buduci mesiac sa vraciame domov,ked uz planujeme zostat,lebo chcem porodit nase dietatko doma. 😵 .dnes mi prisla odpoved zo socialnych veci a rodiny,ze narok na 25.000 Sk mam vtedy,ak mi zamietnu davky na dieta v UK,tak musim doniest doklad o zamietnuti,az potona si mozem ziadat prispevok. 😖
Neviete nieco o tom,ak ano tak kde sa mam ist vsade informovat o tom?????Pokial viem na benefit mas narok az po narodeny dietatka

janka196
autor
29. dec 2008

lubka ahoj, tak neviem ako to je s tym dokladom kedze mne tu v uk ten prispevok priznalia. skus na job centre sa informovat. inak my sme o to ziadali az dvakrat lebo na prvy nam neuznali. mozno ze im doma na socialke bude stacit ten list ktory ti poslu kde ti zamietaju ten benefit.

janulka7
29. dec 2008

ahojte babulky. tak ja vas zdravim vsetky, hlasim spravy od lekarky. dnes sme mali ekografiu tu velku. bola som tam vyse 40 min. uz ma nerva bila co som sa tak bala ze daco zle je tam ale povedali ze museli dobre vsetko popozerat aj palcentu aj ako malemu ide krv.a srdiecko a vsetko je uplne v poriadku tak som si vydychla. ale pulz som mala asi 500 od nervou. povedali ze chlapec ale len asi lebo maly sa nechcel ukazat. zacali do neho stuchat aby sa otocila a on im to zacal vracat, zdvihol ruky a zacal kopat tak som sa aj zasmiala, ze oni stuchalju a on im to vracia. 😀 takze asi tak. idem sa rychlo napapkat a potom chceme ist s chiarou trosku do parku kym mame krasne teplo. treba to vyuzit.takze sa mi majte zatial.vecer vas precitam dozadu, co som zameskala.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre