• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
mohli by byt kludne tucny :grinning: a my zienky krasne stihle bez diet :sunglasses:
14. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka jaj navstevy su zabijacke. ale to vam zavidim, v dobrom samozrejme. my furt len doma jak pecivali :sweat_smile:
14. jan 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niekedy je to opacne,vsak mi sa starame o celu domacnost,deti,nakupy,minanie penazi a nic nespalit,tak to je vrchol :grinning:
14. jan 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka no az tak velmi tucni nie. to by sa nam asi nepacili :grinning: :grinning:
boze ja pamatam ked bola na svk s carlou a robo dosiel mesiac nato na vianoce. som skoro odpadla jak som ho zbadala. no chuducky bol jak fras. bo on mesiac fazulu z konzervy jedol :astonished: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,my niekedy ani jeden den teda vecer nemame kludny, muzik tu ma 2 bratrancov so zenami,a dobrych znamych s rodinkami mame asi tiez tak 5-6 ,tak chodime jak keby nas paty palili :grinning: alebo teda mame tyzden ,ze kazdy vecer je u nas vecer otvorenych dveri :grinning:
14. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa necudujem,aj nas tatino,ked idem domkov na 3 tyzdne po navrate ma vzdy dolu 3-4 kg,sice si uvarit nieco uvari,ale uz to nie je ako zienky a sladke len z obchodu tiez nie rolady a kolace :grinning:
14. jan 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka jej tak to je super, aspon poklebetite a tak. no ale zas dakedy aj trosku byt sami nezaskodi vsak? :wink:
14. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sami sme vacsinou v nedelu,ked je muzik doma,tak si niekam vyrazime a vtedy nevarim,vzdy ideme na veceru,kde sa zas len dorazim,lebo ja svoje varenie velmi nemusim,nejak mi nechuti :unamused:
14. jan 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka no co ti poviem. pomreli by bez nas :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak inak uz cakam kedy pridete aj vy,uz si slubila,ze ked pojdete domkov potom,ze cez vianocne sviatky a nist,tak cakam :pensive:
14. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak asi budeme musiet zmenit temu na VOLNA DISKUSIA PRE JANKU A IVKU :grinning: kde ste ostatne babulky haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :unamused:
14. jan 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka :grinning: :grinning: :grinning:
jaj tak uz sa chystame. len vies teraz bolo trosku rusnejsie cez sviatky. ale pri najblizsom volne by sme hadam aj isli. aj vcera sa somnou skontaktoval sused zo svk a tiez zakotvili v manchestri tak by sme sa stretli aj s nimi. rada by som isla do toho trafford centra ci ako to bolo. musim hucat do robiho
14. jan 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka uz spracuvavam roba zeby sme isli tuto sobotu co ty nato?
14. jan 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,myslis na trafford,ak hej tak,to nie :grinning: ,to je ten najhorsi den na trafforde,nemas sa kam ani len pohnut,ani si sadnut,je tam taky natresk,v nedelu to byva o trochu kludnejsie a cez tyzden v pohode,ale ak by ste chceli prist k nam,tak sa porozpravam vecer s muzikom,ci uz nieco nezorganizoval :wink:
14. jan 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka tak cez tyzden bez sance lebo robo robi. a on zas radsej v sobutu. joj vymysla tu. pockaj idem ho nakopat do ricky :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nesal este muza bo vidis s nami to tazko. ja by som aj hned :wink: to vies nuda
14. jan 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho nakop a nech sa rozhodne :grinning: :grinning: a mozno by to teraz ani tak v sobotu plne nebolo,co nemaju prachy ludia,co ich pominali na vianoce :unamused:
14. jan 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka :grinning: :grinning: ta vies to aj my tak :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: inak v tych obchodoch ani nic poriadne este nove nie je,neviem ako u vas,ale tu jak v rusku :grinning:
14. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka neviem sa priznam ze som na renty ani nekukala. len na potraviny chodime :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,pod kuknut temu .....neviem co 70-80 roky...neviem co :grinning:
14. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ivka idem robit tortillu na veceru. potom sem este nakuknem. pusinku malej herecke :dizzy_face:
14. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka ju citala minule. som sa strasne rehnila. :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok jani,tak prijemne varenie :wink:
14. jan 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka ,tak to je teda pecka.... zapáčila sa nám tá istá herečeka, a podľa nej majú naše princezné mená... :dizzy_face: :dizzy_face:
Chlapčenské? No, mne sa neskutočne páči meno marco... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A ešte sme pri Chiarke rozmýšľali nad Eduardom :sweat_smile: :sweat_smile: , mne sa páčilo aj marián, alebo Christian :wink:
14. jan 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ake dueta tu idu :grinning:

ivka, joj ja mam z coho chudnut, lenze ja som ako vaza, hore uzka dole siroka, :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm ked schudnem bude vyzerat hrozne, preto som rada taka aka som, len brucho upravit a spevnit by som chcela, to je moj sen :grinning: :grinning:

janka alebo dvojicky este noooooo :grinning: :wink: a co by neboli, sak pockaj dostanes cousil house a bude aj druhe , tretie :grinning:
14. jan 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monku moj muz je marian, inak ho volame maros a tamcu aj thomaska sem tam zavolam ,ze maros :grinning: :grinning:
14. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz som tu tortilla urobena uz aj zjedena mnam fajna bola

didi :grinning: :grinning: ja som myslela ze muz je maros a volate ho majo

mon veru aj marco je pekne meno
14. jan 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky,

ako sa cistia tie papucove cizmy???ja som dnes moje poriadne zriafala a aj s kolesami od kociara som si presla :wink:
Mozu do pracky???

Vidim, ze sa tu crta rande...
Ked tu o menach...Ja by som chcela Olivera alebo Kamilku :slight_smile:
14. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwanka ja som dala do pracky a prezili. a to mam len tie lacne za 10 libier :wink:
14. jan 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok