Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
14. jan 2009

anka a to si robila aku tortilu, myslis tu cestovinu s maskom, ja len take tortili poznam, ci su aj ine 😅
nie nie, on je marian 😀

iwanka, je na to speci vodicka aj tie moje su zas..te, este som ich necistila a to mam tie svelulilinke 🙂
janka fiha, ja odpadne, to fakt is normalne prala v praaacke, no ja nebudem lebo moje su z brusenej koze, mozno by som ich uz ani neobula a ja ich tak rada nosim, fajne pohodlne a teplucke 😎 k

janka196
autor
14. jan 2009

didi to origos spanielska tortilla. zemiacky cibulka a vajicko 😉

janulka7
14. jan 2009

baby sa mi zdzubal interent zas prasina nesla.
jani no iste iste to este nie je, ci je to fakt chlapec.ale meno nevviem. no david a christofer sa pacia aj mne. ale ja som chcela tomu druhemu dat meno david.tak neviem ci je to dobre dat to meno. dajak sa bojim. 😒
inak ja sa spolieham ze je to chlapec lebo didi tak vyvestila.
jani nerob chute s tortilou lebo budem hnat mareka robit. on vie taku super.a ked das dnu syr emental tak to nema chybu.
inak baby mozno bude aj dievca , co ja veim. mne sa akosi neche verit ze je to chlapec. ale sak to je fuk len ench je zdrave.

janka196
autor
14. jan 2009

janulka presne hlavne nech je zdrave. 🙂 a co dajake spanielsko-baskicke javitxu 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

alebo ortegi 😀 😀 😀

janulka7
14. jan 2009

jani ma neser. ja uz spaniela ani z dialky. 😀 nie to este aby som si ich mena dala. ved som sa bila za chiaru a teraz sa budem urcite znova. 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 alebo pockaj neviem mu teraz prist na meno ale vies urcite koho myslim 😀 😀 co ho tak rada mas

janka196
autor
14. jan 2009

jorge 😀 😀 ci jak sa to pise

janulka7
14. jan 2009

bazmek ty vies zdvihnut cloveku naladu. 😀 hned by osm dakomu vrazila. 😀 ma velmi neprovokuj lebo oblejem horucimkyblom dajakych ludi pod oknami. 😀 😀 😀 😠

janka196
autor
14. jan 2009

janulka no sak treba trosku adrenalinu 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

janka a to sa ako robi, hod recept, alebo len tak nech si zapamatam 😀 😉

janulka jasne to bude chalan, ked nie tak ma nebi hej 😅 ale nie, je to chalan , citim tu auru okolo teba, pipik a dve vajicka 😀 😀 😀

janka196
autor
14. jan 2009

didi napisala som ti do ip

dididi30
14. jan 2009

dakujeeeeeeeeem 😀

janka196
autor
14. jan 2009

didi nz 😀

janulka7
14. jan 2009

didi 😀 no neviem co citis ale ja citim ppipik a dve vajicka len ked vecer zalahnem do postele a sa mi buria hormony. 😀

janka196
autor
14. jan 2009

janulka 😀 😀 😀

dididi30
14. jan 2009

janulka 😀 😀 😀 tak ty mas hornony, teda ja som nemusela 😅
janul, no ale sak vies toto ja citim, ta aura, nechapes sak same vajcia a 2 pipiky 😀 😀 no vidis aspon ti neklamem 😅

janka196
autor
14. jan 2009

didi pekne foto

idem ja uz babenky z toho netu. dobru nocku 😵

janka196
autor
15. jan 2009

dobre ranko prajeme 🙂

janulka7
15. jan 2009

dobreranko. no didi ty si cislo. ked to vsetko citis. 😀 😀 😀 a okrem toho ja mozem furt. mne ti furt chuti. 😅 a kedze s MM s i ohladom toho rozumieme tak je to super. ja sa vzdy smejem ze my sme padli k sebe jak puzzle. 😀 😀 😀

babulky ja som taka nachcipana. uz sa mi dychat neda. vnoci som uz mala tri vankuse pod hlavou. nos zapchaty, oci spuchnute a mi dost aj slzia a kycham v jednom kuse. mna uz pepne. zas chora. to uz piaty raz odkedy som tehu. 😠 napchavam sa paracetamolom no ale ja siho uz mozem aj do ucha vopchat a prd pomoze. uz som asi imunna voci nemu. 😀
co dnes planujete robkat. ja chcem chytro dorobit a palim domov si lahnut nech to cez vikend riadne vylezim. a hadam v pondelok budem fit.

janulka7
15. jan 2009

inak vcera mi vecer riadne blbol net aj konik. tak som uz potom nepisala lebo mi tri razy vypadol potom i nic nechcel pridat co som pisala tak som to kaslala a sla si lahnut. 😠 😠

janka196
autor
15. jan 2009

ahoj janulka, jaj bazmek ta co zas na teba lezie 😖

janulka7
15. jan 2009

jani ja neviem ked to nieje marek tak je to chripka. je to v prdeli so mnou.

janka196
autor
15. jan 2009

janulka 😀 😀 tak to radsej marek ne. z neho ti aspon netecie z nosa 😀 😀 😀

janulka7
15. jan 2009

inak hladam dajake pekne chlapcenske meno co by ma chytilo za srdce ako Chiara ale nist. 😠 kurnik ja to vidim ze este aj na porodnom stole budem histericit kvoli menu.
hladajte baby dakde dajake mena sup s nimi sem.

janka196
autor
15. jan 2009

janulka je tu tema mena pre dieta, len mena tam pisali caje. skus sa tam pozriet

janka196
autor
15. jan 2009
janulka7
15. jan 2009

jani ja som to okukala cele ale ..... 😅 no zabite ma . neivem ake dame meno. toje dilema. pockaj ja sa tu trapim a narodi sa baba a bude . to by bol iny gol. ale didi tvrdi ze vidi same vajcia a pipiky. 😀 😀 😀

janulka7
15. jan 2009

teraz som ti kukla fotky no carla je uzasna. pani a ako vyrastla . ja zasnem, a to mi pripada ze len minule ste tu s nou boli a taky chrustik sa na mna rano vzdy usmieval z obyvacky.to je az nenormalne akorychlo rastu co?
ja som vcera vravelamarekovi ze este minule som chodila s plienkami a teraz uz hladam cizmy z opatkami. no uznaj.

janka196
autor
15. jan 2009

janulka no tak ja uz fakt neviem. skoda ze si nepamatam na tu stranku kde som ja nasla pre carlu meno. ale vseobecne mne sa tiez len velmi malo mien paci chlapcenskych 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre