Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
15. jan 2009

iwanka, ano na slovensko sa mi zachcelo, no hovorim, este ani neviem, ci vobec pojdem 🙂
janulka, tak to mate super, naozaj take pocasie, u nas celkom v poho, neprsalo, no zima, brrrrrrrrrrrr 😉 😉 malicke kopka??? 😉 😉

janulka7
15. jan 2009

c ikopka,? kope jak dostihovy konik 😀 ale aspon viem ze je o.k,asi si tam robi miesto. lebo mam pocit ze kazdu chvilku explodujem. 😅

timinka1984
15. jan 2009

iwanka, pekne fotecky....malinky je velmi pekny 🙂 🙂 a tie 2 zubky, no zlaty 🙂 😉

janka196
autor
15. jan 2009

caute baby. co rozoberate? teraz sme dosli z nakupu 🙂

dididi30
15. jan 2009

iwanka aj mne sa pacia fotecky 😵

janulka som zvedava ako budes explodovat pri porode 😀

eva28
15. jan 2009

ahojte
dakujem za odpovede,zajtra sa tam pojdem opytat za tu vodu,lebo to snad spocitali este aj suseda podo mnou a este aj restiku vedla neho 😠

Iwanka na working tax credit musis robit najmenej 16 hod./week,aspon ja to tak viem

aj ja uz 4/02 idem do prace na 16hod,nexce sa mi

jani ja tvoja mala uz riadne vyrastla,uz pracujes?

janka196
autor
15. jan 2009

evi ale kdeze doma vvyvalujem sunky. ja som pred tehu nemala robotu na full time takze som sa nemala kde vratit . ale dala som si aplikacnu do asdy tak cakam ci sa ozvu

janulka7
15. jan 2009

didi ty provokaterka. 😀
jani a co si nakupila pochval sa., lebo urcite nie len potraviny

dididi30
15. jan 2009

eva ano presne ako pises 16 hodin za tyzden na working tax 😉

ja idem do prace 26.1 , ach jaj....a to nas je mladsi ako vas, teda nie o moc 🙂

janka196
autor
15. jan 2009

janulka no cuduj sa svete len potraviny som nakupila 😀 😀 no a kozmetiku. ale to ja stale. 😉

dididi30
15. jan 2009

janul 😀 😀
pocuj a hod nejake foto , aktualne, bruskovske 😀

monkula
15. jan 2009

kúrenie nám už pustili, ale mi lepilo ,že t ovypli... 😅
ja som sa s jarkom namrzla u rodičov dosť, nemusí to zažívať ešte aj Chiarka... 😅
Zajtra ideme s jarkom na zápis, tak ešte stáel s rozhodujeme medzi dvomi školami, jednu máme cez cestu, tá je cirkevná, tak sa nám veľmi neche ho ta mdávať, lebo keDˇsom si pečítala osnovy, a tam že charitatívne zbierky, púte... 😅 ako povedala svokra, budeme dotovať nielen školu a,le aj farárov pupok 🤐 🤐 🤐
a tá druhá je trošku Dˇalej ,ale je vynovená, majú skvelú netovú stránku ,dek si budem môcť kontrolovať jakrov rozvrh, doschádzku, či chodí na krúžky ,tak asi tam... booože, môj synček bude prváčik.. zase budem rumázgať, ako keDˇsom ho prvýkrát viedla do škôlky, mi mohlo srdce odtrhnúť... 😅
Inak mám dens takú čudnú náladu.... sa cítim zbytočná, posrádateľná, atĎ... a ma neskutočne vytáča, keď baby okolo maň nariekajú, že musia byť dva dni samé sdvomi deťmi 😠 😠 ja so mna dve det isma už dva roky a oni sa stáel sťažujú, že dnes im nikt onenavarí, lebo mama je v robote a manžel tiež.. no chúúdencee...
ja si sama varím ,pracem, žehlím, periem, upratujem, varím.... 😝 😝

janka196
autor
15. jan 2009

didi ta stara cinska mudrost je super 🙂

mon ta co za depresie ta chytaju ☹ no a stym nariekanim to aj mna vytaca. hlavne preto ze my sme tu baby ktore sme tu same na vsetko a myslim ze to v pohodicke zvladame vsak kocky 😉

monkula
15. jan 2009

jani, ja neviem, raz za čas ma to tak chytí... 😅 😅 😅 ta račica, no 😀 😀 😀

janka, veď presne.... preto mi to lezie na nervy... a hlavne tie reeči, že veď si oddýchni, daj NIEKAM deti a choďte von... uuž veľakrát som vybuchla, že ja tuu nemám babky, dedkov a 150 sesterníc, ale do hlúpej hlavy nenaleješ...
Ale zvládame to.... 😉

janka196
autor
15. jan 2009

mon 🙂 inak ta moja kamoska, carlinkina krstna mama je tiez racica monika 😀 😀
nono mna zas niekedy nasi vytocia ked mi vycitaju ze ako je namna carla naviazana ze to neni dobre. ale sak kokso na koho sa mala naviazat ked len ja tu som a robi 😠 no a stym daj niekam deti a chod. ked sme boli doma sme isli do kina s robim a ja cely film teda pol filmu lebo mama potom volala ze mala zamnou hrozne place tak som vksue a mobil kukala takze z filmu ajtak nic nebolo 😀 😀 mama moja ma vola ze som opicia mater ale ta lepsie jak krkavcia no nie 😀 😀 😀

janka196
autor
15. jan 2009

mon a jasne ze to zvladame vsetky, ved ked sa chce tak sa zvlada 🙂

monkula
15. jan 2009

janka, ja vodievam jarka ráno do škôlky a Chiarku nechávam spať s jarinom, keĎ nakuknem do spálne, krásne spí, ale jarino mi hovoril, že len čo zavriem dvere je hore a plače a palče... keĎ ju volá, aby šla k nemu ,ta ksa oduje a ani sa nepohne len pozerá na dvere, kým neprídem.... pret osa bojím a,ko sa bude adaptovať v škôlke....
S tým naviazaním máš pravdu, veď nikoho iného, okrem nás deti nemajú... aj men mama stále vyčíta ,že s nami Chiarka spí v posteli a jark ov izbe, ale ja si prostet nedokáže mpredstaviť, že by jarko spal v inej izbe ako my... 😅 😅 😅

janka196
autor
15. jan 2009

mon v tom sme uplne rovnake. ja to presne robimu hovorim ze proste si to neviem predstavit ze by mala spat inde ako s nami. ved ja ako som prisla z porodnice som ju nedokazala od seba odtrhnut. a pekne krasne vsetko pripravene postielka vsetko a ja som stale otalala ju tam dat. ved to sami tak daleko zdalo ze bude 😅
mozno ze to nieje dobre ale cert to zober. a ako ju odnaucime s nami spat to neriesim. zatial nam to neprekaza tak preco nie. ved kazdy nech robi podla seba
akurat som citala ze to vobec nieje zle ked je dieta naviazane na matku. ze to ma aj svoje vyhody 😉

monkula
15. jan 2009

janka ,jark os nami spal do štyroch rokov v posteli.... a je samostatný, komunikatívny... 😉

janka196
autor
15. jan 2009

no vidis 🙂 proste ja to tak citim a hotovo

monkula
15. jan 2009

áno, inštikt je najlepší radca.... 😉
ael už teraz sa desím toho, ako ju budem odstavovať.... 😅

janka196
autor
15. jan 2009

no o tom mi radsej ani nehovor. vcera vecer sme skusili ze robo lahol k nej do stredu postele a a na kraj aby som si urobila trosku viacej pohodlia. a sa do 5 minut zobudila a plakala kym som si naspat k nej nelahla a nedala cicu. no bude to horor. ale zatial ma to neobtazuje a kym nechodim do roboty tak preco nie. lebo carla aj cez obednajsi spanok len s cicou zaspi 😅 ja sa zas desim skolky. ked ju budem musiet dat

monkula
15. jan 2009

janka, aj Llika zaspáva len s cicou.. na obed, aj večer.... 😝

janka196
autor
15. jan 2009

no mon amen cma s nami 😀 😀 😀 ale zato carla je taka mojkoska. to sa zase nasim paci. pusu da zakazdym ked si vypytas aj objatie. no idem sa vtedy roztopit 😀 😀

monkula
15. jan 2009

janka, žeeee? 😵 😵 tie našpúlene oslintané pery.... a ako sa vždy krásne teší, keDˇprídem ráno domov, hneď kričí maminkaaaa, ahoooooj 😀 😀 a už na men visí, a hladká ma po prsich, mojee cecii ham 😀 😀

sisulik
15. jan 2009

mne prave zacina doucko z nemciny cez skype..uz len cakam kedy sudruzka ucitelka mi prezvoni 😀

janka196
autor
15. jan 2009

ta to jake zlate su ne. alebo carla ked vola s babkami a dedkami tak normalne ocmagava monitor ked pytaju pusu 😀 😀 😀

monkula
15. jan 2009

sisulik ,ta nemčia nsa Ti zíde v UK 😀
Aber du machst sehr gut, dass du deutsch lernst 😉 😉 😉 😉

janka196
autor
15. jan 2009

sisu nemcina??? cez skype??? ja odpadnem z teba 🙂 no ale sak kolko jazykov ovladas tolko krat si clovekom ne ci ako sa to hovori 😉

mon tak ja som uz riadne vysla z cviku z tej neminy. ja som sa ucila na skole ale uz prdlajs si pamatam. ale tu vetu som prelozila teda si myslim ze spravne. ale ty robis dobre ze sa ucis nemcinu je to tak?

monkula
15. jan 2009

Janka.... môže mTi nieč opovedať?
Už si NIKDY nedávaj blond vlasy... 😅 😅 😅 😅 Vyzeral si staro, sorry, aj so m taká nechutne úprimná... ale mi to nedá 😅 😅 😅 😅 😅
A ty máš pieršing na nose?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre