• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
janulka ahoj, boze ta co ta male tak nici. dostane po dupe. inak ja viem ze sa mi to dobre hovori ale by si mala viac oddychovat a nie este dalsie roboty si brat,.
to vetrisko vam nezavidim joj ja som sa tak bala stale ked tak fukalo

didi ze helmu :grinning: , alle super. uz som o tom daco pocula ze to je dobre aby si deticky neobijali hlavinky
ozaj ten odkaz som citala ta je to sila vazne. joj tie videa som radsej ani nepozerala. ale tie predpovede fakt vychadzaju :frowning2:
5. mar 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no didi vies moj svokor on je silno veriaci, a toto o krize co zacne v amerike a pojde celou europu mi hovoril asi tak 7 rokov dozadu. aj o prirodnych zivloch ale vtedy som to brala tak ze je troskuotravny lebo o nicom inom nerozpraval. ale teraz ani mne nie je vsetko jedno.vsetky predpovede z biblie sa plnia, jedna za druhou. niekedy az cloveku husia koza naskakuje. vravel ze koniec sveta nastane ked sa vsetky viery spoja v jednu. cize si vlastne zadaju svoje pravidla spolocne a bude to zaciatok konca. a ked pocuvam tie hlasky z vatikanu, ze katolici povolu manzelstva homosexualom, ze chlap je tehotny a podobne tak mam dost. vsetko sa plni a ludia asu ako slepi. nechcu to vidiet. :frowning2:
inak ten moj kulturista, no mam dost. ja odpadavam od unavy a nemozem spat. a on kope jak divy. asi namiesto cumla mu kupim boxovacie vrece a futbalku. ved to nie je normalne ako kope. vsetko ma boli ledva sa hybem a to mi chybaju este dva mesiace. :frowning2: ja neviem ako to zvladnem.

jani ved uz som tu robotu jednu pustila , teda ono to bolo len na jeden mesiac, ale aj dobre lebo dlhsie by som nevydrzala. mam co robit teraz s tymi dvomi co mam. jaj drzte mi palusky aby som to vydrzala do konca lebo je to fakt fuska.
5. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulka boze ani nehovor o tom. mne tiez az husia koza naskakuje
neboj ja stale na vas myslim :slight_smile:
5. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, myslíme na vás aj my...
5. mar 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon caves :wink:
5. mar 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau jani, ako?
Ja sedím za notebookom a malá pekne sedí oprotim mne a cicia... :grinning:
5. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon ja tak isto akurat ze carla necicia ale vselijako sa snazi ma povyzliekat :grinning:
5. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ale že im to ide, že? :grinning:
no, idem ja riad pozmývať, hrá ordinácia v ružovej vagíne ako to nazýva MM, tak to nemusím.... :grinning: :grinning:
5. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mon :grinning: :grinning: :grinning: odpadnem. ja to pozeram poctivo. idem aj ja lebo uz rusim nervy :grinning: :grinning:
dobru nocku
5. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babuchy, tak sa to tu zaludnilo... :grinning:
Iwanka, sak smer test poznam..... :grinning: svagirne tu stale chodi list, ze ma ist nan.. :grinning: ale ona uz tu nie je
A to sa robi len po 26-tke? ci po porode? ak po porode, tak mi nik nic nespominal
ale ja som jeden taky test tuna uz absolvovala a tusim, ze bol to tento..ale nie som si ista...musim sa povypytovat. :angry:

Janulka
a ked ta tak boli , tak nemas tu vodnu infrakciu-infekciu, co ma skoro kazda tehu zena?(aspon tak mi povedali tuna v nemocke) ja som mala 2x..a to bola bolest, ze do riti..... :angry: :frowning2: som bola na antibiotikach...
Dididi,
ty si cisto moja sestra.. :grinning:
ona tiez len studuje vsetko , ze bude koniec sveta, ale ona citala o vestkyni ci ako ju nazvat z bulharska ci skade bola a jej predpovede sa uz vyplnili a tiez ze bude 3 svetova vojna a presne to mala rozpisane na roky...skusim ju popytat o link a poslem.. :wink:
no a segra kvoli tomu nechce ani deti, ze naco? taku buducnost im davat? ze ostanu bez deti, maju psika a ze si budu poziciavat nase deti... :grinning:
6. mar 2009 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule mam super spravicku. roba zobrali do tej firmy. juchuuuu sa strasne tesime. teraz ide na tri mesiace do skoly ale bude to mat platene a potom sa zaviazuje na 2 roky takze ista robota. z
6. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocicky. tak sa hlasim po dalsej hroznej noci, to som uz aj vracala. a poviem vam ze vcera som cely den nic nejedla predvcerom toho tiez vela nebolo a vyvracala som hadam aj vianocnu veceru. ledva sa drzim na nohach. sla som do roboty ale nic nevladzem . tak idem domov. necham sefke odkaz lebo nevladzem sa udrzat na nohach. pohjdem domov a skusim si pospat aj ked sa mi to neda lebo ma ten chrbat hrozne boli. neviem co robit. ak to neprejde skocim asi zajtra do nemocnice na pohotovost. nech mi daco daju, lebo co mam doma ta vsade pise ze tehotne to nesmu. :frowning2:
jani gratulujeme robimu, joj nech sa mu dari. bolo by to super mat robotku istu na dva roky.
jankando mne robili kadejake vysetrenia minuly tyzden a nic sa neukazalo. vsetko bolo o.k. ono ked codim alebo stojim tak neboli, ale ked si lahnem alebo sadnem tak to je na nevydrzanie a ta bolest ma nenecha spat tak som otrasne unavena ved od soboty som riadne espala a dve noci po sebe co vobec nemozem zaspat. este ma napadlo ze kuknem doma algifen kvapky ci nemam navod mozo ze tie by som mohla jest. dufam ze ano. jo cela sa klepem co som taka slaba. aj jest sa bojim.
6. mar 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulka ahoj, joj boze ta co ti je tak zle. a isto si slaba z toho zzze si bez jedla.
6. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta z coho ineho?ja som uz vcera citila ze mi je dajak blbo tak som radsej nejedla a vecer som uz vracala.normalne sa mi kolena trasu. co nevladzem. ale drobec kope ta het. co teraz by som privitala keby bol kus v kludelebo kopance do toho mojho roztraseneho zaludka, to veru nie ktovieco.
6. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janul :frowning2: no co ti poradit fakt neviem
6. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den. kde ste vsetky? baby neflakajte to .mne uz je fajn tak vas pokusam. :wink:
7. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janulka tak to je super ze ti je uz lepsie len sa pekne opatrujte uz sa vam to pomali krati :grinning: este 2 mesiace a bude to :wink:
baby kde ste ?
7. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky no ja ziram fakt :astonished:
9. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja sem tam tu mrknem, ale kedze sa tu deje malo, tak ani ja nepisem, ale to nas mozno tu je takych viac a potom tu to aj tak vyzera :slight_smile:

Nasi odisli vcera, tak trosku smutime. mame sa inac fajn, maleho uz asi tyzden nekojim, som ho uspesne odstavila. :slight_smile:
9. mar 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwanka veru ja sa pripajam. tiez ked kuknem a tu nic sa nedeje tak ani neviem co mam pisat
fakt si odstavila maleho, whaou daj radu :slight_smile:
9. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam strasne smutnu spravu a sere ma anglicky pristup k tehotnym zenam :frowning2: :cry:
9. mar 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj didi, co stalo? :frowning2:
9. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwka a preco si tak skoro odstavila? mohla si do roka :wink:
a ako si to uspesne zvladla? ja chcem k roku :slight_smile:
inak thomasko ma zapalene uska, ma atb, no aspon nieco, som si myslela,ze bude ok, podla nic, ale na usi som nemyslela, bo on kasle a sopli uz mesiac :frowning2:

inak ked sa tu ukazete tak napisem tu smutnu spravu :pensive:
9. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi hej joj chuda male. to je svinstvo s tymi usami. vraj sa to detickam moze zapalit aj ked idu zuby. aj carla to mala. tak dufam ze sa rychlo vylieci
9. mar 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, bože, nestraš... čo sa stalo? Dúfam, že nič Tebe... :astonished: :astonished: :astonished:
9. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi no kde si, joj normalne az mi zaludok stahuje ze co sa stalo :frowning2:
9. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nie mne, mojho bratranca zena dnes rodila v 5 mesiaci, strasne, prisla s kontrakciami naplno otvorena a nedalo sa nic robit, babo bolo zive ale nemohlo zit mimo maternice,cize umrelo :cry: :cry: :cry: oni ho videli a este aj farar dosiel pokrstit, strasne :cry: :cry: :cry: placeme cela rodina
a este v stredu mi segru operuju :frowning2: bude mat vyvod :frowning2: :cry:
9. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze didi to je mi hrozne luto :cry: :cry: strasne to je.
9. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tym,ze ju nekuk zo spodu, vlastne oni to zanedbali,ale za sto je ich normalny postup, ale skoda babatka a oni co prezivaju, joj nechcite vediet :cry:
9. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fasa takze sa tomu dalo predist, to je sila kokso. joj normalne mam nervy. no neviem si ani predstavit co oni musia prezivat
9. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok