• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
baby, inak kolko maju tie vase zubov, nam lezu ako z chlpetej deky, iba 9 :grinning:
25. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi ja uz som 2 zapaly prekonala a furt som jak dojnica :grinning:
moja ma 10 zubov a to prvy vysiel ked mala 8 mesiacov
25. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja má 12 zubov, prvý jej narástol ako jankinej :wink:
25. nov 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankando pridala fotečkyyyyy :dizzy_face:
jankando, Petrík je strašne krásne bábetko, juuuuuuj, by so mho spapala :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej monku ty spionka idem kuknut :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no fakt je uzasny jak cokoladka mnam :slight_smile: , inak sme riadne kanibalky
25. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankando veru krasne babo :dizzy_face:
25. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timka nam nechcu zubky ist ani s tej chlpatej deky :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dididi30..dakujem peknne... :wink:
25. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi to nic aspon im dlhsie vydrzia :wink:
och, baby, kukam, ze tu trochu o nnas.. :slight_smile:
dakujem vam vsetkym...je to zlaticko...nase..slinatave.. :grinning: :grinning: :grinning:
janka ja viem, ved sa to tak aj hovori :wink: :grinning:
25. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne.. :grinning:
25. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi čo si pipi vam a nepovedat šak niekedy si myslim že budete vediet skor než MM alebo ja :grinning: :grinning:

nik na azet je saralo :wink:

janulka dakujem ja viem že v lekarniach je toho dost ale to vieš ked sa bavia dve po anglicky :sweat_smile: jedna slovenka a druha mexičanka tak to taka hatlanina že občas sa divim že vieme očom sa bavime :grinning: ale je to fajn ona je v piatom mesiaci ale ty by si si snou pokecala lebo rozprava španelsky :grinning:
25. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caves antoni,taku mexicanku by mi trebalo nech sA ZDOKONlaujem
25. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka no tak na tom si potrpim aby sme to vedeli skor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak saralo tak idem kuk :grinning:
25. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze to co za slovo som napisala :astonished: :grinning: :grinning: vidno ze s jednou rukou
25. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš a ja by som brala nejaku angličanku a ešte ma sere že si každy mysli že som polka :angry: šak ja som inteligentna :astonished: :grinning:
25. nov 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka no ja kuk a sak ma musis dat do priatelov, napisala som ti postu :grinning:

janka hm jednou rukou? to vidno :grinning: :grinning: :grinning: tak jak si ty mne napisala :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni ja som sa raz tak nasrala, bol u nas plynar pozriet na ruru a pyta sa odkial sme ci z polska. a ja ze ne ze zo slovenska a on ved to je to iste. ciboha tak ma nasral tak som mu povedala ze on je potom ir alebo skot ked ja som polka :angry: :angry: chumaj stary joj normalne mam nervy ked si nato spomeniem
25. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heheh didi sak preto som to napisala :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi už tam si :wink:
25. nov 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby aj nas sa stale pytaju ci sme z polka a ja hned nervozne ze nie, zo slovenska a tak su ticho bo to im nic nehovori :grinning: :grinning: :grinning:
janka :grinning: :grinning: :grinning:

tonka dik :grinning:
autor
didi hej alebo sa tvaria ze aha :zipper_mouth:
25. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak to jani aj mna to sere bo ked rozpravam anglicky jak talian ta som hned polka a potom su hnusny kumne ta blahovu staru tak sa nebavime :angry:
25. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni tak tak, ako nic proti poliakom ale pravda je taka ze aspon u nas v meste je ich pomaly viac ako anglanov tak sa ani necudujem ze anglicania su uz z tohonervozny. tu vsade v banke v agenture maju vsetko po polsky. v tescu maju normalne aj jeden regal s vyrobkami :confounded:
25. nov 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tymi polkami sme asi na tom rovnako..
tiez sa ma pytaju, ci som polka, ja ze nie, ze slovenka a oni, ze aha....solvakia.....alebo v horsom pripade, ze czechosolvakia.....a ze hlavne mesto je Praha...ja sa sulam.. :grinning:
tak im stale vysvetlujem, ze nie, ze my sme uz davno rozdeleny..
ale zase nakniec, nnetreba podcenovat anglanov....mnna ted v praci jedna stara anglicanka nechutnna prekvapila, ze dokonca rok vedela, kedy sme sa stali republikou samostantnou... :fearful:
25. nov 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jankado coooo neblazni tak to klubuk dole. anglani su bars lenivy na ucenie. jazyky nevedia sak naco ked vsade im rozumeju :angry:
25. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Jani,ale za 3 roky, co som tuna, som este takeho anglana rozumneho nestretla...
i ked bola ta zenska riadne ohyzna...nemyslim vyzorom, lebno to tiez, ale spravanim, vkuse si sparala v nose, dobre ze to nejedla... :angry: a vkuse si mrmlala popod nos..ja take nemozem, ja si vksue myslela, ze mnne nieco hovori.. :grinning:
25. nov 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok