Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
25. nov 2008

janka 😀 😀 😀 😀

antoniab
25. nov 2008

jankado to fakt no tak to tu ani nevedia že kde to je ale mna najviac sere že jeden den sa pyta odkial som a durhy si to už nepamata a pyta sa znova stale dokola jak magori 😅 😀
janka aj unas maju poliaci regal v tescu sansburi asde a nekolko svojich obchodov k tomu 🙄

jankando
25. nov 2008

a s jazykmi...ved toto..vsade im rozumeju a oni vobec su taki nerpisposobivy....hlavne, ze mi ked tuna prideme, tak musime anglciky kecat, ale ked oni k nam, tak nie.. 😠
esteze maju svetovy jazyk...

jankando
25. nov 2008

antoni..no ....to sa mi tiez sem tam stava....
a raz uz mojho priatela omrzelo ako sa ma kazdy novy taxikar pytal, ze ci som z polska , tak povedal, ze nie...ze som brazilie...a ten drzal hnubu jak ten.... 😀 a ja tiez..vychutnavla som ti toho taxikara, ako sa riadne akoze zmylil.. 😀

janka196
autor
25. nov 2008

janka si predstav vies kolko krat som zazila ked polak zacal na anglicana po polsky normalne akokeby doma bol 😀 a ten kukal jak puk nanho. ja by som taku drzost nemala, sak zas sme v ich krajine. ja sa blbo citim aj ked medzi sebou rozpravame slovensky a je pri nas dajaky anglan 😅

antoni ta vidis same vyhody

antoniab
25. nov 2008

ta ja hlavne neznašam tu anglicku frazu How are you? a kuka do riti dakde a ne na teba ta na čo sa pyta abo ešte lepiešie ide dalej ta ma tym vedia tak nasrat ta ja už ani neodpovedam som nezdvorila 😀 😅

janka196
autor
25. nov 2008

jankado dobreee ho zabil 😀

antoniab
25. nov 2008

jani a mne to nerobi problem oni anglicky medzi sebou a my slovensky šak ja nerozumiem ima ta ani oni mne nemusia ne 😀 ale všetko v miere lebo poliaci su v tomto smere o hhhhhhhhhhhhhhoooooooodne srzejši 🙄

jankando
25. nov 2008

NO to mate pravdu...
oni na nich po polsky a oni kukaju na nich jak na debkov...cudne mi vsak je, ze sa nejak stale dokazu porozumiet..a stvalo ma, ze pred 3 rokmi ked som nastupila do prace, to bolo prisne s anglinou , dokonca nas brali na pohovor a vyhadzovali tych, ktori nevedeli..a teraz ..ti anglani sa prisposobuju normalne poliakom...

janka196
autor
25. nov 2008

janka presne s tou robotou, jak prisla braskova caja tak vedela tak slabsie a v ageture sa dobre neposrali z toho a hned zanou zamestnali poliaka co nevedel ani ze bank account je ucet v banke 🙄 ta normalne mu to rukami nohami vysvetlovali lebo polka co tam robi na recepcii bola na obede no je to sila fakt

antoniab
25. nov 2008

tak jankado maš pravdu aj unas v robote to tak je ked školenie o Bezpečnosti prace ta poliakom po polsky da papiere a my ostatny anglicky abo si mame polsky zobrat ta bud vyhody všetkym alebo nikomu ne 😠

jankando
25. nov 2008

antoni...tak to je riadna haluz...ze po polsky...nakakala by som im.. 😠
vlastne, ze ja sa cudujem, sak oni tu maju i nejke vydanie novin, ze ? nevideli ste este?

janka196
autor
25. nov 2008

hej janka videla som ta vidis , ta sa cuduju anglicania ze ich je tu tolko ked im tu lepsie jak doma

ale baby zas mam polku kadernicku aj cajku co mi robi nechty a na tie nedam dopustit 🙂

janka196
autor
25. nov 2008

antoni ale zas nas slovakov je tu menej a niesme taky priebojni si myslim 😖

antoniab
25. nov 2008

jankado ja som videla lebo nosia polky 😀 a svoj kostol maju svoje omše a normalne oni tu maju birmovku a prvesvete primanie a tak jak doma občas neviem kde som 😀 😅

janka196
autor
25. nov 2008

jaj kokso nechce mi pridat prispevok 😠

antoniab
25. nov 2008

jani mne tiež nevadia ako ale pride mi to nefer sa tak roztahovat tojak my ked sme nasrati že madarske školi atd ta to mi pride rovnake ale v robote mam tiež 2 kamošky take staršie a uplne v pohode 😉

janka196
autor
25. nov 2008

tak tak antoni no co zrobime

janulka7
25. nov 2008

AKO VIDIM zas pisete jak dracice 😀 .inak vas aspon s poliakmi porovnavaju ale ja mam nervy ked sa ma dakto rovno opyta ci som rumunka. ta vtedy bysom vrazdila. sak kurva aj ine narody su na svete. ale tu v spanielksu su taky sprosty ze myslia ze len rumuni a spanieli.uz ked neviem z kerej riti som tak nech sa redsej spyta a mu poviem jak sa surovo pytat ci som rumunka. to nemam vacsiej nervy. 😠

dididi30
25. nov 2008

jaj sak poliaci este aj v londyne obchody s oblecenim maju a aj v tescu asde najdete ich tovar a dokonca aj v skole preklad a ucitelky 😠 a my slovac co 😀
tonka este som nekuk nestiham 😀

janka196
autor
25. nov 2008

janulka 😀

antoniab
25. nov 2008

janulka 😀 ako sa mame babo počuva
no tak to je ale zbitočne sa rozčulovat
jankado mali je rozkošni bože te deti tak rastu šak nedavno si rodila a to je už riadni valibuk 😉

dididi30
25. nov 2008

inak jedna baba tu ma poliaka nie? uf nic v zlom 😅

no a baby mys meboli na kura a hranolky a dosli tam rumuni ,teda rumunka s detmi a jej maly prisliel k nasmu malemu a strhol mu deku z kocika 😕 😕 a ja krik ,hned ho chitili a dali do kocika, svinuchy inak bacha rumuni a bulhari vychovavaju deti tak,ze ich ucia kradnut 😠 😲

elizabethm
25. nov 2008

no baby ta to tema poliaci u nas maju 3vydania novin v banke ked idem sama bez MM tak jedine za polkou co tam robi lebo moja anglina este nie velmi dobra vo funtaku u nas robi 7poliek a mame tu5polskych obchodov a to nie sme velke mesto je to aj dobre aj zle kedy ako treba vyuzit a najviac vytazit ale mam aj kamosku polku a je super ale casto ani neviem ze sme v UK

baby som mala vcera kontrakcie a bolesti som si vas ani nemohla precitat bo ani sediet sa nedalo midwaif ze mam lezat som sa otvorila ale sa jej to povie pri prckovi a v 2pos.dome lezat no co mozno to aspon na mna pride skor

janka196
autor
25. nov 2008

didi hej petka sa mi zda ze ma nick, ale uz nam dlho nenapisala 😖
... joj a v spanielsku sa rumuni len corkami zivia

janka196
autor
25. nov 2008

eliza cavik, cooo uz kontrakcie?? tak nech male este kusa vydrzi v brusku. sice ja som rodila o 2 tt skor 😉
...vidis mi mame 5 polskych obchodov na jednej ulici a to fakt

dididi30
25. nov 2008

eliazabet presne este aj banky no vsetko , ale zas ked nevies anglinu a si vychodniar tak sa ta polscina v banke zide, muz tak vybavoval banku, teda kartu 😀

janka hej veru petka 🙂
sak uz aj tu prisli rumuni, sak ich je ako.....no a rovno tehotne nech anglania caluju
😀

ivica2705
25. nov 2008

babky tam mi uz 12teho telime 😀 😀 😀 😀 😀
vidim ze dnes pisete ako dracice, ale nechce sa mi to citat, tak o co som prisla 😉 😅
jani dobra fotkaaaaa 😉 😉

janka196
autor
25. nov 2008

ivi ahoj a diky, hej tak 12-teho a cez skyeurope? ja teraz pozeram pre nasich letenky lebo asi pridu na vianoce joj sa tesiiiim

janka196
autor
25. nov 2008

ivi a o nic si neprisla ohovarame poliakov, a hej jankado pridala fotky malej cokoladky 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre