• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
ivi ved vcera uz pred osmou spala a vstala o deviatej rano som skoro odpadla.dnes ma ocividne viac energie. mi cape po pc a sa rehni jak koza :grinning:
27. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tomu verim kdo by sa nesmial :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie , tak ti chce robit spolocnost, chapes :grinning:
27. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nechapem :grinning: :grinning: ja chcem nech uz spi bo mi ani pisat neda a vsertko mi maze potvora
fiuji,cvl ;dklldsklvchjsak; carla vas zdravi :grinning:
27. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka možno si chce snami pokecat :grinning:
oj babenky idem ja do hajan rano prace vola a vola a vola a už ma sere jak furt vola :rolling_eyes: :grinning:
dobru nocku papapa
27. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni jaj skoda teraz uspat to basnicke crevo co sa vtebe zobudilo :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoni tak krasne snicky a sa pekne vyspinkaj ty nasa usilovna vcelicka :wink: :grinning:
dakujem za pozdrav , a malej posielam toto: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
to je len pre nuuuuuuuuuuuuu, cmuk
27. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi carla ti posiela cmuk :slight_smile:
27. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem , hadam ju to trosku zaujalo :wink:
no ja mam krimosku, jooooj tu vcera som nevidela ,ale musim si to pozriet v archive...
27. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bambulky idem uz aj ja bo teraz mi prezmenu hadze dvojlitrovy evian na klavesnicu a normalne sa ide postat od smiechu :angry: :grinning: :grinning:
dobru nocku
27. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ono to črevo prežije MM tu už leži a sa rozčuluje že tukam no a to znači že mal na večer ine plany bo inak mu to nevadi chapeš ne :grinning: :grinning: :grinning:
tak papapa babenky zajtra :wink:
27. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni chapem ne :grinning: :grinning: vela zdaru no uz palim bo po smiechu byva plac a uz tu reve :confounded:
27. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru babenky ja dopozeram a tiez pojdem, apappa
27. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a okamžite naspäť... :angry: :angry: :angry:
ivica, objednala som si cez babybazar sako, a ešte nedorazilo, bo ta naša tučná lenivá poštárka je lenivá 8 schodov vyšlapať... tak si v teplúčku povypisuje doručenky a tak o 2-3 dni ich rozhádže po schránkach...
27. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe monku :grinning: :grinning: ja som tu, pozeram filmik ale ide reklamoska tak som sem este nakukla
27. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuuuuj zozrala som pol kila hrozna tak somzvedava na tie nocne mory co budem mat :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty hrozno a ja hranolky z volským okom :angry: :angry: :angry: :angry:
27. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo hezky :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz sa prehovaramm ze sa mi nechce ist dole po zmrzku :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som celý deň nejedla, no... len ráno koláčik zo včera
27. nov 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cooo monkuu ta ja by som uz asi od nervov pozabiljala pol rodiny :grinning: :grinning: ja ked sa nenajem ta somhrozne nervna :sweat_smile:
27. nov 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nebola nejako hladná... ty si ako MM :grinning:
27. nov 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta ja sa zato aj hanbim ale v tej chvili si to akosi neuvedomujem. ale vsetci to uz vedia tak prizmuruju oci a zbytocne ma nedrazdia :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nehanbi.... proste máš vtedy málo cukru v krvi :grinning:
27. nov 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku dikes hned sa citim lepsie, posraty cukor :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Cerla (bože to je krásne meno :dizzy_face: :dizzy_face: ) už spinká? Lala cická a zaspáva :wink:
27. nov 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, také krásne meno a ja ho zvržem, Carla :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku myslis carla??? :confused: , a mala uz spi jak dudek. nohy namne vylozene :slight_smile:
27. nov 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáč, to bol ale preklep...
a kde má hlavu? :grinning:
27. nov 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej sa ti paci? aj mne a dikes, ja ani neviem ako som nanho prisla. viem ze sme dlho hladali a dakde somho zazrela, jaj uz viem ved to v tom americkom kalendari sakra neviem ake i,y sa tam pise :sweat_smile: :slight_smile:
27. nov 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dooobre i si napísala :grinning:
27. nov 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok