• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
no mne uz mala lezi, ci spi, este neviem, no je ticho...
jani a malickej uz je lepsie?
snad sa aj vy uz trosku vyspite... :wink:
5. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi sladkosti aby som priprala :grinning: ale v takej krasnej papuči :grinning: s oslikom ja ho milujem :dizzy_face: :dizzy_face:
timi to ti verim ze si toho mala vela :unamused: vsak si stale niecim vytazena..
ja som akurat mame pisala ci uz obila s trocek ze dufamz ena mna pockala, ale ako ju poznam tak isto na mna caka aj upratovanie, lebo ja budem doma aona v robote :confounded: sakra, ale haam to nejak zvladnem, bleee,
hahahaha
este ze mame dvojizbak, ahahahaha
no ianc aj ja uz chcem robit vyzdobu, neviem sa dockat :slight_smile: :slight_smile:

didi povedz MM ze bohuzial na smolu ale maly je cela mama, s neho ma mozno len pindura :grinning: no dcerka mu musi stacit, ahahaha
timka jasne, do obchodakov a minat kreditku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

janka co vikendujes, ked si tu, kuk foto :grinning:
5. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj didi maly je uzasny a tie okale a cisto je na teba :wink:

baby a vy uz akoze mate mikulasa. ved to az rano malo byt nie???? :confounded:
5. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka :grinning: :grinning: :grinning: veru pridaj, treba cukor na mozog :grinning: :grinning: :grinning:

ivica, ja viem, sa co zabijem sa :grinning: :grinning: ano dcera je presna jeho kopia vo vsetkom :sunglasses:
5. dec 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, ty velmi lubis nakupovanie, cooooooooo? :grinning: :grinning: :grinning:
ja som taka ista :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ked som nemala malu, ma to bavilo viac, teraz ked zacne ziapat, tak ma nervy chytaju :confounded:
5. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mikulaša až rano dam ja ale ja som dostala už teraz :slight_smile: asi si pomylil dvere :grinning:
5. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timka hej, sak anlicanky mi zavidia,ze ty si bola zase na nakupy? :grinning: tak uz tasky nechavam doma a idem po malu :grinning: no ja za to nemozem ,ze oni ich v krcme prepijaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mi zme vzdy dostavala noc pred mikulasom mikulasa, :grinning: :grinning: :grinning: tak to mam tak zauzivane, aj aj susedla ze oni davali v den mikulasa, no kazdy to ma ine, ahhaha
no ked sa ti mala vybrala hrat znamena ze je aj lepsie co?
5. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonak aj my teraz, ale aj zajtra dam malej a muzovi, nech sa potesia :grinning:
5. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didid presneeee, moj nazor, to len ciga v hube a valia :angry: :angry: :angry:
5. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka diky :dizzy_face:

inak aj my mame zauzivane rano, teda moja rodina, ale muz noc pred mikulasom,tak robime tak aj tak :sweat_smile:
5. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni :grinning: :grinning: aj ja cakam ked vsetci zaspia tak pojdem jak zlodej po dome a naplnim papuce :grinning: :grinning: :grinning: ci ponozky kokso

didi ta ty si :grinning: :grinning: ale mas pravdu oni to prechlastaju a predroguju
5. dec 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivica heh, to mas pravdu, kazda jedna

inak sa priznavam aj ja som pred tehu hulila, ale len tak 2 na den :pensive: :confounded: ale uz nebudeeeem :grinning:
5. dec 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež davam až rano a od MM som už dostala to asi preto že minuli rok mi nič nedal a potom večer behal dačo kupit bo mu to bolo hlupe :rolling_eyes: tak toho roku s predstihom :grinning:
5. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi, presne, v kociku jedno, v bruchu dalsie a v ustach ciga a ked vidim ako poobliekaju tie deti, brrrrrrr :unamused:
5. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ja som fajcila tak 10 denne a ked bola diska tak aj cela krabicka posla. prestala som dva tyzdne potom ako som si urobila test
5. dec 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja som hulila moc, hahaha ale ako som zistila ze som tehu hned som skoncila , dobre coooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

toni ja som minuly rok tiez nist nedostala,a ako poznam boba tak ani tento nedostanem, ahahha neva... hlavne ze sa som si urobila rzdost a kupila im :grinning:
5. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, mala este beha?ci ju to uz unavilo? :wink:
5. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timinka mne sa najviac rata ked ide matka naobliekana jak na sibir a decko bez ciapky a v najlepsom bose nohy to je tu u nas bezne. :angry: :angry: :angry:
5. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj tu, je to hrozne, ja na to pozerat nemozem a ked male 2 tyzdnove babo bez ciapky na hlave, a presne nejaka deka prehodena a spod nej bose labky :rolling_eyes:
5. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi aj aj som hulila a dodnes si občas zapalim pri dobrej parte v nalade a bare no ato sa mi podari raz za pol roka doma ale bola som aj tuhy fajčiar ale taky že ked som byvala s niekym kto hulil ta aj ja a ked ne ta ani ja :grinning: no ale už som stoho vyrastla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najlepsie, ze ked das jednu po ruke, tak dobre ze uz policajti za tebou nebudu sirenovat, bo sak to sa nwesmie, no ako sa spravaju a ako chodia tie ich deti, na to uz nik nepozrie
5. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru toto obliekanie , sila, ale mam aj kamosku anglicanku,ta normalne len domaca strava a pekne sa obliekaju :wink:

no a janka a ivica fuj, vy ste ale hulicky :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som tiez na disce lubila, dufam,ze uz na discu nepojdem aby ma to nelakalo....ale kto vie :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi este stale beha, tatino ju nahana a utiera sopliky
5. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ta ty netaka si a mne si vravela ze by sme isli spolu na disku :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka vysad cigy a otehotnies, uvidis, garantujem :wink:

timka, prosim ta, vonku nikto neudrie ale doma vies co robia? trieskaju deti, ja radsej revem, to mi aj otec povedal,ze preco radsej neudrem,bo ze revem ako bujak :sweat_smile: ale on vie,ze neudrem :grinning:

tak jannka, uz si urobila ten cibulovi sirup? :angry: :grinning:
5. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty mas v tom mlieku akasi redbull, ci co? :grinning:
a ja som fajcila z frajeriny, sak ked aj ini, tak preco nie ja? :grinning:
no ale ma to drzalo 2 mesiace a to diskotekovo, cize piatok, sobota :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som bola dnes vino vianočne kupit v lidli bo zajtra čakam navštevu a on ma normalne pytal že občanku ta som nan kukla jak na debila ja vydata stara koza ta neni to namne vidno :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok