• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
didi neurobila :sweat_smile:
5. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj didi, to fakt nmas take pevne nervy ze ani po zadku nedas?tak to ta potom obdivujem, bo ja mam nervy teda biedne :grinning: , ked sa mi nieco nepaci, aj zipaem, no ked ani to nepomoze, tak aj capnem, no ale potom mi je to strasne luto :frowning2:
5. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja už nefajčim alebo som fajčina na rozlučke zo slobodou a teraz budem ked pridem domov a pojdem so buducou švagrinkou na discu lebo ona fajči alebo už ne :confounded:
v tom to nebude :grinning: inak teraz abstinujeme a v pondelok ideme na kliniku na odber semena to len bude sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka hehe sak chcem , ale ta jedny marlborky ku tomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
antonia ved tak mozes byt iba rada, ze taka mladica z teba, no nie?aj mna minule pytali na slovensku, ked som isla do kina na bathory, tiez som nechapala :grinning:
autor
antoni ze stara koza :grinning: :grinning: sak ty jak malducko vyzeras

timi aj ja dam po riti ale najprv kricim :sweat_smile: a ked nepomaha. ale inak carla uz spozornie ked nanu skriknem a prestane to robit ale niekedy normalne naschval ide robit potvora moja malicka
ale zas cudzie by som neudrela nikdy
5. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia, ja vam drzim velmi palce, uz aby si konecne nasla tie vytuzene dve na testiku :wink: :wink:
ako dlho sa uz snazite?ak sa mozem opytat
5. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi no na jednej starene poteši na druhej nenosim občanku furt zo sebou :sweat_smile:
5. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka drzim palec, dufam,ze sa to na prvy krad podari :dizzy_face:

ale vraj to boli, a aj tie vselijake testy su hrozne, ale co my neurobime pre babo :dizzy_face: juj nech sa ti to podari :wink:

timinka, vies ja som salena, ja budem revat aj po meste, ale neudrem, radsej postipem :grinning: :grinning: len maleho nemozem :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:

janka, no pekne tak som zvedava, kedy vam prejde kasel :angry:
5. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved tak to ani ja nie, to je ine, to este zastavam :grinning:
no tak to moja tak isto, naschval bude furt dookola, ja tiez najprv pekne, potom zvysujem hlas a ked uz ani na 50 krat nie, tak capnem, no to sa len rozreve a zacne sa tulit a hladkat ma..a ked sa ukludni tak spravi to iste :sweat_smile:
5. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ja viem ale ta ked ja som taka sprosta ze ked ja nieco nemam rada ta nikomu nedoprajem :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha baby normalne ked vas citam s tymi cigamiy to by som sa mala hambit, ale aspon ze ma to preslo, hadam mi to vydrzi, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
no mne tu malinka uz pekne zaspinkava, uz by bolo aj nazase, ahhahaha
5. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved, to ja ju mam radsej stale zo sebou...a tak co predali ti ho?ci si ju prave vtedy nemala :unamused:
5. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi nie dlho 6 mesiacov ale mam tušaka že niečo nieje ok tak sme niečo pripočitali a doky nas poslal na zakladne vyšetrenia večšinou mi tušaky vidu a hlavne ja som už odmala mala problem so ženskymy a kedže mi neni 20 chcem mat istotu ikde tu mi ani doktor dat nemusi :sweat_smile:
5. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivica, a manzel pride za vami na sviatky? :slight_smile:
nech malicka pekne spinka, sladke snicky jej prajem :wink: :wink:
5. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi je luto, no snad vam to vyjde :wink:
tak to vestica akasi z teba? :slight_smile: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia:a mas fotky na moja svadba?by som kukla, rada cumim na mladusky :grinning:
5. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ja nejdem na umele len moj MM ide na odber semena na rozbor či su šikovne alebo lenive :grinning: no a predtim musi abstinovat minimalne 3 dni dufam že to až tak daleko nezajde
inak ja som ešte stale nemala ovulku a to 12 ma prist mrcha
5. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi mam možeš kuknut a vinko mi predali mala som vodičak :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi dkaujeme krasne uz sa jej pekne ocka zatvaraju :wink:
no pride ale nevieme kedy lebo mu nedaju cez sviatky volno, tak asi az neskor :wink:
toni joj uz aby vam to vyslo :slight_smile: stale na vas myslim :wink:
5. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a na ktorej strane asi?tam ich je straasne vela :wink:
inak hodila som nejake nove fotos, ak chcete kuknite :slight_smile:
5. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka jaj tak ok, no ale aj tak nech uz teda zamiesite na to cesticko babatkovske :grinning: :grinning:

ivica a kde je teraz bobo :grinning: na ceste na sk ci do roboty ci k vam domov :grinning:
5. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timka pekne foto, dcerka je ocarujuca :wink:
5. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem didi, sak podobne ako tvoje deti :wink:
vsetky su ocarujuce
5. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj timi neviem na ktorej strane vieš čo najdi si temu spoločne miesto potom nevesti spiska nova ves a ja som tam na posledne strane prispievala tak potom tuk na fotak to bude najrychlejšie :unamused: a ja idem tiež kuknut foto :wink:
ivi didi dakujem aj ja by som sa potešila no ale ked to raz nejde tak nejde a ja by som tak rada bola doma s buchom a četovala s vami :grinning: no namiesto toho furrrrrrt do roboty :angry: ešte aj nedelu :frowning2:
5. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej idem aj ja kuk foto
5. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi mala je fesanda :slight_smile: vyzera na taku malu sibalku
5. dec 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej mala je kráááááááááááááásna joj mne sa tka pačia take mulatky nahnedle detičky jojjjjjjjjjj aj ja chcem asi vylejem na MM nejaku farbu :grinning:
timi a tvoj MM je angličan :confused:
5. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi male je perfektna taka velka slecna, haha a preco tam ja maminu navidime? hmmm co sa schovavas?

didi nie ide uz domov, s birmighamu ci ako s aot pise, no tam kde bol fodbal, ze o 22 tu ma byt, tak uz som kludnejsia, dakujem za opytanie....

no tak mi este nespime, mala sa zasa nejak prebrala, :angry:

jani este nahanate malu :grinning:
5. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale kde papino vyhladol tak si isiel urobit papat a mala tu tuka somnou :grinning: :grinning:
ikrflbgf][doi0pj
5. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok