• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
jej ahoj Carlinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam, no nie je toho, kto by ma odfotil :grinning:
ale nie, ved niekedy sa tam prihodim :grinning:
antonia, uz som ta nasla a aj sa preklikala vsetkymi fotkami, no kocka si bola, strasne ste zlati....pasuje vam to :grinning: tak dodatocne zelam len a len vsetko dobre, porozumenie a lasku, a aj zdravie samozrejme po cely zvysok zivota :grinning: :grinning: a to babo konecne :wink:
nie, partner je z afriky :slight_smile: , ghana
5. dec 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ona nie len ze vyzera ona nou aj je a poriadnou, a akurat zula lentilky, to preto sa tak tvari :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi uz jej nieto :grinning: teraz sa robi ze cita knihu neva ze ju ma naopak ale noramlne aj brble nieco :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon jej je uz lepsie, ked vymysla :grinning:
to aj moja teraz zacala robit, sadne na gauc a cita o dusu :grinning:
5. dec 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a už si tam bola ? som ale zvedava
dakujem za pochvalu moj MM je pohodar taky srandista :grinning: a ja už viem ako nanho len on nevie ako namna :grinning:
5. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neva, hlavne ze studuje, ahahahahahah
5. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak teraz sa vas opytam od veci, no poradte mi prosim nejaky normalny sampon na masrne vlasy, sak mna ide porazit, umyjem hlavu a druhy den uz opat mastna a ako ma svrbi, normalne do krvi som sa zaskrabla :angry: :angry: :angry:
5. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj som tu kukla a už moje mdovniky budu zas nedohladne oco sa mi smeje že jest kedy budem som len že kuknem čo nove a sa tu furt zabudnem :sweat_smile:
5. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka co ides na muza vyliat :grinning: :grinning:

ivica tak je dobre :wink:
5. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi to bude tou hnusnou vodou tu. :angry: ale sak skus head and shoulders
timi aj ja to mam ale ja si myslim ze to mam st ejto vody, lebo ja som ese taky sampon nenasla co by mi pomohol :frowning2: :frowning2: mozno baby o nejakom vedia
didi nejaku hnedu farbu bo chcem hnede deti :grinning:
tak to mate dobre podelene... :slight_smile:
nie, este som nebola, no chcela by som strasne, kamaratka ktora je z ciech si vzala jeho kamosa a svadbu mali v ghane a ukazovala fotky a to taka krasa, aj zajtra by som sadla na lietadlo a isla, bo tam teplo a vyhlad na ocean :wink:
no zatial nemame tolko financii.... :slight_smile: nedavno sme sa nastahovali, tak pekne po poriadku zaciname :wink:
5. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee timi skus ten sampon tresemme je aj na farbene......ja som mala lupiny a nic nepomohlo toto je super, nemam ani jednu lupinu a pouzivam ho 2 roky :wink: fakt vyskusa
5. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz neutrogena, no zo zaciatku bol super a teraz uz si zvykli vlasy tak zasa strajkuju :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
timi a vy zostanete natrvalo v UK :astonished: jaj ja si to neviem predstavit iked keby som mala zlatu kreditku tak aj hej :grinning:
aj ja použivam to čo pisala janka a kopu inych s sk ale mne padaju valsy a to bude tou vodou
5. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no didi, vies co uz som nan aj ja kukala, no najblizsie si ho kupim a skusim, uvidim...dik :grinning:
5. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne je najlepsi ruzovy od loreal a vlasy umyvam max 2x tyzdenne
5. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne tiez strasne padali a ked som ostala tehotna, tak vlasov nikde, prestali :grinning:
no asi ano, zatial to tak vyzera, veru tu kreditku by som aj ja potrebovala :slight_smile:
ale na slovensku si ho neviem predstavit, tak na dovolenku ano, no aby tam pracoval?neviem, ci by to ludia brali bez problemov... :unamused:
5. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no janka, tak to super, ja pomaly kazdy den a aj tak.... :angry:
skusim este ten tressame a ak nie, tak sa pojdem spytat do lekarne, no neviem... :confounded:
5. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka 2x denne ta to ja tak 2x tyždene a to som rada že mam čas bo ked nemam tak musim ist s mokrou hlavaou spat a rano vyzeram ja bububu stračidlo sa zobudilo :grinning: ešte že som sama doma bo chlapi už makaju :grinning:
5. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože jani ja som ta zle prečitala ja že denne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne teraz po porode zacali straaaaaaasne padat vlasy ale hrpza, ja sa bojim ze zachvilu tam nebudem mat nist :frowning2: fakt ma to ale mrzil, lebo ja mam dlhe vlasy a ak mi moc zrednu budem museit skratit, a to ja nechcem :frowning2: :frowning2: mozno s to vitaminy, coooo? aj vam padali? timi tebe to len tak preslo?
5. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni sak akurat som si precitala svoj prispevok ci to ja som zle napisala :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi aj mne hrozne padali. ja som cez tehu mala take vlasy jak nikdy v zivote, dhle leske zdrave. ale po porode dovi dopi jaka slama mi ostala a strasne mi padali. tak som postupne skracovala a skracovala. teraz mi zas zacali padat ked som zacala farbit na tmave ale nieje to az take hrozne.
5. dec 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toni ja tiez zaspavam s mokrou,lebo nemam fen, ale hned rano ordinuje zehlicka na vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne strasne padali, no naozaj ako som zistila ze som tehotna, tak nic, no teraz mi opat trochu, no nie uz tak ako predtym
ivica na padanie je dobre cas :grinning: teda je zimne obodobie a plus poporode a kojenie, to najviac nici zenske telo a aj vlasy, tak len vydrzat a papat vela vimaminov, kup si mandle :wink:
tak dobru nocku baby, idem sa utopit v sprche a lahnut si , boli ma hlava :frowning2:

tak papa, zitra preplnene cizmy :grinning:
5. dec 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok