• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
didi, ale najprv si sa slubila mne :grinning:
6. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam sa kavicky zachcelo, tak to idem aj jaaaaaa :wink:
6. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lici :grinning: :grinning: hehe ty ma spehujes ako flori :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jasne, sak najpr k tebe, lebo perniky su lepsie odstate :grinning: :grinning:

ivicka ahoj mojaaaa :grinning:
6. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ta ti napečiem a pošlem :slight_smile:
6. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi jaj no vidiš a moj MM mi tu hovori že spiše drahu kde všade pojdeme bo tu spisujem vaše adresi že pošlem pohladnice a ivicu by som kuknut šla bo velmi blizko byva pri mojej sesterke a ona ide domov :angry: :grinning: :grinning:
no ale uži si to ivi :wink:
6. dec 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivica co je :confused: stalo sa nieco,? :grinning:

sak som este tu :grinning: :grinning: ja ze ides ci co
ci uz cestujes zajtra :confused: som mimo

tonka hej , no dobre ale aj s kolacikmi pridte :sweat_smile:
6. dec 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coooo to som ani nevedela, sakra to ma mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: sme sa mohli vidiet, a takto, bleee a kedy sa chystate vyrazit a kde az skoncit?hahahah
6. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co siiii my ideme az v piatok :slight_smile: no a ty co dobre dirigujes? :grinning: :grinning:
6. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivica sak oni budu asi nasi santovia :grinning: :grinning: :grinning:

ivica nedirigujem, bo som sa z netu nedostala :grinning:
6. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj tak to nechas len na nicyh? a kdo zdobi len muz ci aj tamarka?
6. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi vyražame 25 skoro rano rovno do chestrfildu /neviem či je to dobre napisane/ a potom k janke do hullu ale neviem ešte ktori den či na duruhy alebo až 27 budem sa snou ešte musiet dohodnut ake maju plany aby som im tam neprekažala :sweat_smile: :confused:
ivi ta možno narok pojdeme v lete a na svk kde byvaš :wink:
6. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čokeby ste došli vy baby na navštevu knam :slight_smile: :dizzy_face: ste vitane a ja aj napečiem :grinning: aj uvarim
6. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivica obaja zdobia ja ich chodim len zprzdit :grinning:

tonka fiha no vy budete tako cestovat aj k janke :grinning: supis, uzijte si to, my budeme doma a potom asi k otocovi :dizzy_face:
6. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahahahhah v Ziline, no to tiez dufam ze budeme doma uz na stalo :wink: :wink: :wink:
ale inac to mate pekne takto naplanovane, teda vam aj zavidim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musi to byt super cooo
6. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi no pekne si si to zariadila, ahahah :wink: tak len si to pekne vychutnavajte,
toni fiha no clovek nikdy nevie :wink: :wink: :wink:

babky ja dnes uz koncim dnes som vynimocne uplne paf, tak krasne snicky
papapapa
6. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ta nie ja sa tak tešim ku janke ešte viac než ku sesterke :grinning: ta dufam že to bude ok a vypadnem s toho mojho stereotipu a čo to nakupim :grinning: joj ivi ta ked pojdeme na čechy ta sa aj v žiline stavim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
plany sa planuju a realita je realita ta ked to bude tak jak ma tak to bude super a idem zdobit bo ma trafi :grinning: potom hodim nejaku fotku ked sa mi podaria :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tonka mozno v tete nieco podnikneme, hadam uz budes tehu a my ti prideme okna umyt :grinning:
tonka :grinning: :grinning:
6. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj,baby,tak vy to ako stihate,ja ked sem vecer sadnem,tak len citam a citam,vsak vy pisete jak dracice :grinning:
6. dec 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala mi est enedovoli spinkat, tak az teraz sa mi mozno podari, hahah
tak co didi uz stromcek postaveny?
a toni medovniky ozdobene? isto potom odfot a sa pochval, joooo :wink:
ivka ja tiez ked sa tu kolko krat dostanem az vecer , to kym clovek precit a ze? hahahahaha ale aspon ma co citat...
6. dec 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som skončila moju naročnu pracu som presladena až v .... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: troška sa mi viac trasla ruka ta to občas vyzera :fearful: :angry: no ale da sa šak na vystavu to nejde :grinning:
ivi zajtra pofotim a dam na net ale až niekedy poobede alebo až večer pretože rano haide doprace :angry: :rolling_eyes:
didi berem ta zaslovo tak od pondelka snažilkujem ked manžel už bude mohol :grinning: :grinning: a ty neže potom vycuvaš že ta ruky bolia abo čo :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak krasni sny
no a zaroven krasne ranko :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja budem piect toto :wink:

Linecké koláčiky

2 a 1/3 hrnčeka hladkej múky, 1 celé maslo (250 g), 3/4 hrnčeka práškového cukru, 3 žĺtky, 1 vrecúško vanilkového cukru, šťavu a postrúhanú kôru z citróna, hladkú múku na posypanie dosky, pikantnú marmeládu, tuk na vymastenie plechu.

Múku zmiešame s cukrom, vanilkovým cukrom a citrónovou šťavou a kôrou. Pridáme mäkké maslo a žĺtky a vypracujeme cesto, ktoré by malo byť vláčne. Zabalíme ho do mikroténovej fólie a necháme cesto v chladničke najmenej hodinu odpočinúť. Potom z cesta vyvaľkáme na pomučenej doske plát asi 3 milimetre hrubý a formičkami rôznych tvarov vykrajujeme napríklad hviezdičky, kolieska, zvončeky a podobne, ktoré opatrne poukladáme na tukom vymastený plech. Pomaly pečieme v stredne vyhriatej rúre, až do bledohnedého (zlatistého) zafarbenia. Vychladnuté koláčiky zlepíme marmeládou, najlepšie ríbezľovou alebo jahodovou.

no a tonka nebojaj, nebudu, ja budem len rada :grinning: :grinning:

baby, tatinko navaril obedik, smrdi ci vonia to tu sami cesnak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ale mala som aj ranajky do postele :dizzy_face: :grinning:
7. dec 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tento :wink:

Linecké hviezdičky bez vajec

200 g hladkej múky, 140 g tuku, 60 g orechov, 50 g cukru, vanilkový cukor, na špičku noža soli, lekvár.

Do múky pridáme preosiaty cukor pomleté orechy, vanilkový cukor tuk. Vypracované cesto necháme v chlade stuhnúť, potom ho natenko rozvaľkáme asi na 4 mm, povykrajujeme z neho hviezdičky, poukladáme na pomastený plech a upečieme. Hotové spájame lekvárom a posypeme vanilkovým cukrom. Do polovice surových hviezdičiek môžeme vykrojiť malé kolieska. Môžeme ich upraviť tak, že surové potrieme rozmiešaným vajcom, posypeme posekanými orechmi a hotové len pocukrujeme a nespájame.
7. dec 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cavte kocky

didi bazmek :grinning: :grinning: isla som dat rano carle tu cibulu. no zatiahlo ju, naplo a pozvracala sa :angry: takze hned isla do kosa aj s tou dozou a este stale vetram kuchynu. fuuuj toje kentus bleee :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: boze ty mas dceru ako ty :grinning: :grinning: , no ako chces, tak jej davaj sirupy kupovane, no co uz ti ja na to poviem :unamused:

moj syn ma 5 mesiackov a to zniesol a ta tvoja carlinka je cela po tebe :grinning: :grinning: ze bleeee :sweat_smile:
7. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby sevak, tak vidim ze skoro vstavate :grinning:
jani no co uz s tou malou, a neporadil ti este niekdo nejaku fintu, no chudiatko este sa malinka musi trapit a este aj zvraciat :frowning2: :sweat_smile: tak skus jej naozaj taky strasne tuhy vyvar urobit, mozno vitaminky pomozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: joj no len ju pekne za mna vystiskaj, nej je je uz lepise :wink:

didi stromcek postaveny? kde mame foto, najpr foto potom id piect, ale si sa s tym pecenim rozbehla, coooo :grinning: :grinning:

toni janse na teba pockam s tym foto ty ides este do prace, joooj este v nedelu ti nevedia dat pokoj!!! :angry:
7. dec 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ta ja ti poviem ze docista je namne. si predstav ked sme boli doma na svk a moja mama piekla fasirky co je dalsie z mojich bleee jedal tak zobrala carlu na ruky a isla s nou do kuchyne ze ich otoci a ta jak to zacitila normalne ju naplo :grinning: :grinning: :grinning: , ale davam jej ten mucosolvan ta snad jej to pomoze. uvidim jak zajtra vstane

ivi stiskam ju az az ale to jej nepomaha :grinning: :grinning: fuj jaj uz nic z tej cibule nerobim sak ja jak som tu dozu otvorila ta som skoro tycku hodla :stuck_out_tongue_closed_eyes: veru aj ja chcem vidiet foto stromceka

no nic ideme do tesca lebo mi treba este kupit maslo na tie medovniky a kupim asi aj tam tie vykrajovace nech uz dnes mozem cesto urobit
7. dec 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej baby bude foto, len musim tam smarit malu , nech to sem mozem dat :grinning:

no a je krasne, len neviem ci aj na fotke taky bude, no sak to je jedno, pre man bude krasny, je taky atypicky, lebo je slim...... :grinning:
7. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ze smarit malu ja umrem z teba :grinning: :grinning: :grinning:

ono v skutocnosti tie stromceky su krajsie ako na foto. lebo na foto je ta zelena taka divna a ani svetielka nevidno poriadne. ale urcite je krasny :slight_smile:
7. dec 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok