Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

ivica2705
7. dec 2008

ja som tiez isla do kolien s toho smarim tu malu 😀 😀 😀 😀 ale je jasne ze to myslis v dobrom 😉

my s malou este vegetime v postely ale tiez chcem ist do mesta lebo vyslo slniecko a vcera sme sli vonku a uz tma ☹

janka196
autor
7. dec 2008

my uz sme doma. si predstavte mali vykrajovacky v tescu a dokonca zo 4 na 2 libry zlacnene tak sa vytesujem. je ich tam sest a su klasicke stromcek, zvoncek... tak super. no nic babky idem zehlit zatial sa majte krasne

halaska22
7. dec 2008

Caute kocky, ja sa len chcem dneska rozlucit s vami na nejaky cas lebo zajtra rano odchadzame do toho karibiku tak drzte palce aby sme to s malym vydrzali pocas toho 10 hodinoveho letu.

PRAJEM VSETKYM STASTNE A VESELE VIANOCE A VSETKO DOBRE DO NOVEHO ROKU.

ozvem sa potom ked prideme a samozrejme hodim nove fotky.

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

janka196
autor
7. dec 2008

jej halaska ta vy uz idete, tak aj vam stastne vesele a vsetko dobre. ked budes moct tak sa nam ozvy. prajeme stastnu cestu papapa

antoniab
7. dec 2008

ahoj baby už som doma s prace idem pofotit medovniky len mi ten krem nezaschol uplne tak som nasrata asi som ho malo vyšlahala 😠 no čo zjeme aj take 😀 narok budu lepšie 😀 😀
ideme ešte na nakup tak potom to tam hodim tak zatim
janka vela zdaru pri žehleni
didi čo kde stormček ja tam furt kukam a nič nevidim tak tam už smat malu a fot 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ivica slniečko a kde mysliž pod tym velikym mrakom 😅 😀
halaska jaj ta ti zavidim že karibik 😲 ale si to užite a držim palečky aby bol let ok 😉

janka196
autor
7. dec 2008

antoni ja uz mam davno pozehlene 😀 😀 aj kupelnu som popratala , navarila a idem robit to cesto a som zistila ze som uplne na med zabudla 😠 ale zlaty papino mi skoci do obchodu. a chcem dnes skusit aj ten jablkovy

janka196
autor
7. dec 2008

ja baby uz nam prisla stolicka co smeobjednali vcera cez ebay. pre carlinku take male kresielko aj so stolikom z fisher price. prerfis je a ta tetka nam ho doniesla lebo byva vo vedlajsom meste. idem pridat foto

antoniab
7. dec 2008

janka tak sorry 😅 si šikulka 😵 😵 tak dufam že vam budu chutit tie moje receptiky 😉
nič idem bo MM hovori že furt namna musia čakat 🙄 😕

janka196
autor
7. dec 2008

antoni to nic 😉 😀 😀

dididi30
7. dec 2008

cafte, hehe ja som este nikoho nehodila k stromceku 😀 boli sme v meste 😉 tak som dokopula este nejake prkotinky a muz kupil kapra 😝 no neva, tesim sa aspon budeme mat origo vianoce 😵
ozaj baby a vy robite na stedry vecer len rybu ci aj nieco ine??
lebo u nas je zvykom ryba, sosovicova alebo fazulova nakyslo,jaj a to hlavne kapustnica🙂
inak my na vychode aj rizky, tzv bobalky 😀 ale to nebudeme mat.....
svokra na stedry vecer len ryba a ryza, hotovo 😅
ta ja som tam zaviedla kapustnicu a zemiakovi salat, aj teraz bude mnam ,mnam 😝 😝

dididi30
7. dec 2008

janka pekna stolicka 😉 mozno aj na bazare by taka bola nie? ci asi nie 😀

jankando
7. dec 2008

didi...
i my jeme bobalky.mnaam..dufam, ze budu..teda musia byt...lebo mamca nas od malicka salela, ze ked budeme vela bobaliek jest, tak budeme bohati... 😀 takze sme ich jedli o dusu... 😀 😀

jankando
7. dec 2008

och, jedno di som zabudla... 😖

jankando
7. dec 2008

Halaska..
tak sa maj pekne..uzi poriadne karibik a tiez prajeme Stastne a vesele vianoce a krasny Novy Rok 😉

janulka7
7. dec 2008

halaska stastu cestu a uzite si to. a sampozrejme stastne a vesele.
didi my mame oblatky s medom, kapustinu s hubami a smotnanou, potom, salat s rybou a opekance s maslom a syrom, a robim este aj s orechami alebo makom , podla toho ako komu chuti a samzrejme kolace.ja tak vzdy tradicionalne a ko sme robili doma. ja to zboznujem.
jaj baby ja som vcera do pol dvanastej v noci zdobila medovniky a kedze som nemala ten kit na zdobenie tak striekackou. 😅 ale mne sa pacia a do brucha je jedno ake pojdu no nie. lchutove su fajne. 😉
mozno este na dnes vecer urobim kremes aj ked neviem, lebo moj braska zacal robit prehrievane palacinky mnam 😝 .

dididi30
7. dec 2008

jankando bobalky lubim so s tvarohom ale ty ich mat nebudeme.....

janulka hej a samo oplatky 😀 😀 len musim kuk niekde kde by som ich kupila 😀

a ake kremese? daj recept 😉 😝 a to su ake prehrievane palacinky 😲 🙂

my mame kapustnicu bez somatny, hriby a kopeeeec maska vselijakeho a klobaska samozrejma 😎 😎 jaj sliny sa mi zbiehaju 😀

ivica2705
7. dec 2008

babky tak dobru temu mate co papate na vianoce, jooj aj mne sa uz slinky zbiehaju ale polkovicu ani jest nebudem, vsade kapusta ☹ a mala by sa mi asi zblaznila, no uvidim ako to vydrzim 😅 😅
halaska- krasne sviatky aj vam, a vsetko dobre do noveho roka, a nehc vam cesta rychlo ubehne, papapa

jankando ze si sa aj tu u nas ukaala, babizna, ahhahahaha ako sa ma maly???

didi uz fotis???????? 😀 😀 😀

janulka ahoj ako sa nam citis, dufam ze si v poriadku a uzivas si vianocne chvilky a vypekas 😉

janka ta sedacka je perfektna, a super ze vam to zenska aj doviezla, mala v nej je riadna macherka, ale vidno na nej ze je taka bez nalady s tej teploty coo ☹

jankando
7. dec 2008

Ivi..dobre sa ma..a co tvoja malicka?
nevesta jedna.. 😵 😵
a vy stale est ste tu?kedy to cestujes?

dididi30
7. dec 2008

nefotim, musim dorobiy upravi, tak asi vecer 😀

ja skusim kapustu 😀 som zvedava co na to maly🙂

inak baby co kojite, ci ste kojili kedy ste dostli mendzes, bo ja uz mam , treti den 😒 😎

antoniab
7. dec 2008

ahoj
janulka aj mne zdobenie nejak nešlo nestuhla mi ta pena 😠
tak mi na štedry den papame kapustnicu s hribami a klobaskou a šalat a rybu oplatky a bobalky ale ja ich tu robit nebudem 😅 no a ananas to ešte mame a peniašteky pod tanier aby sme neboli chudobny 😀
idem kuknut na jankynu stoličku 🙂

jankando
7. dec 2008

Dididi..hm..take som este nejedla, ale musi to byt zaujimave s tvarohom..my ich robime s makom a tak dost na makko su urobene.. 🙂

jankando
7. dec 2008

Baby...tak tu pisete jak peciete, zdobite, ze som ja Pani Obe Ruky Lave dostala chut na pecenie....len esteneviem narabat s rurou tuna v novom byte..musim sa naucita, dokupit ingrediencie a pustit sa do toho...
mozno aj nieco vyjde z toho.. 😀

dididi30
7. dec 2008

jankando my ich robime s kapustou alebo tvarohom alebo makom a tiez namakko 😀 mnaaaaam 😝 😝

hej aj mne vyslo ale tusim na 10 krat 😀 😀 😀 ale staci robit presne ako treba a je to ok 🙂

antoniab
7. dec 2008

tak som pridala na modru strechu moj medovnikovi vytvor zdobeny ale aj to čo mi nevyšlo 😀 tak možte kuk

dididi30
7. dec 2008

tonka tak hod link, lebo ja tataros , nech si to tu kuk 😀

sisulik
7. dec 2008

ahojte babenky

ivica2705
7. dec 2008

jankando ale mala bohovska, sakra ale ta je ukecana, kym nespi je ju stale pocut 😀 😀 😀 no co aspon sa mozno vo svete nestrati 😉
pockaj nie ze maly potom bude pod papucou 😎 😀
no len pekne aj ty vypekaj, sakra to som tu uz fakt jedina lava 😠 ☹ 😅 no aspon budem sediet potom u segry v kuchyni, akoze aj ja som nieco robila 😅 😅
didi menzes to ma kazda inak, mam kamaratku co dostala mesiac po porode a to koji, ja stale este nist 😀 😀 😀
toni aj mi tak papa, aj korunky mavame pod obrusom, ale stale neviem co su tie bobalky 😖 neva 😀

dididi30
7. dec 2008

sisu 😀 ahoj 😉

janulka7
7. dec 2008

babulky, ked sa vrati brasko tak vam hodim recept na tie prehrievane palacinky lebo ja to presne neviem, a na co aj ked sa mozem vyhovorit ze neviem a bracha urobi. sak nech ma teraz rozmaznavaju. no nie?

janka196
autor
7. dec 2008

cafte kocky uz som tu

skusala som ten jablkovy kolac co dala antoni dezert hmm taky je ze sme si prsty olizali mnam

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre