Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
11. dec 2008

ivka ja len16 😀 😀 😀

my kupujeme vlastne uz sme jej kupili tu stolicku a este nejake hracky je kupime.

janka196
autor
11. dec 2008

inak aj my toho mame po milu... ale ta sak na vianoce hoc aka blbost. nakoniec tu podlozku na pisanie aquadraw jej kupi brasko takze to nam odpadlo.

ivka19
11. dec 2008

jani,tak teba vybavili skor,ked len 16 😀 my mame problem s miestom,preto,nechcem kupovat ziadne zbytocnosti,chceli sme konika,ale kde ho dam na balkon 😅 😀 aka je to doska?

janka196
autor
11. dec 2008

ivka aka doska? 😨 inak miesta mame aj my malo ale stale sa este daco zmesti 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

myslela som tu podlozku aquadraw 😀 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

ze doska 😀 😀 😀 ja puk 😀 😀 sa smejem,az mi slzy vysli 😀

ivka19
11. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

a ten tvoj vyraz tvare,co nechapes ma 😨 😨 😀 😀

janka196
autor
11. dec 2008

ivka sak aj ja kukam ze co za doska 😀 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

vsak som nemyslela dosku od stolarov 😀

timinka1984
11. dec 2008

ahojte vsetci!
jani, to aquadraw mame aj my, kje to super, mala si k tomu sadne a hovori si abc abc, 🙂 a pise
dnes sme boli opat v playgroup, volalo sa to messy play, kreslila si vodovkami, babrala sa v pozlatkach a ozdobila si aj vlastny kolacik, no fajne bolo, hlavne ze tam su deti... 😀 😀

janka196
autor
11. dec 2008

ivka co ty vies mozno z nej chcrm stolarku 😀 😀 😀

timi cavik

ivka19
11. dec 2008

no krasna je ta podlozka 😵 ,ale ja zostanem radsej pri doske 😀 ,nechcem ju este velmi ukazat co dokazu farby a pera,lebo potom to bude pohroma,kupili sme jej tu zotieraciu tabulu s perom a s tym si cmara,to mam istotu 😉

janka196
autor
11. dec 2008

ivka ale keby si ma nazivo videla som kukala jak puk a rychlo som citala ci ja som nenapisala ze doska 😀

ivka19
11. dec 2008

pisem,fakt jak puk,myslela som,ze jej nechcem.... 😉

janka196
autor
11. dec 2008

ivka neboj sa toho to sa naplnia tie fixi vodou a len na tej podlozke funguju 😉 ta ty zostanem pri doske a uhliku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

😀 😀 😀 este teraz sa rehlim 😀

janka196
autor
11. dec 2008

ta sak mne az slzy vysli a carlu som zobudila 😠 😀 😀 😀 a kuka namna ci mi sibe ze sa tak rehnim

ivka19
11. dec 2008

ta nie s uhlikom piseme ☹ je ktomu pero,co funguje len na nej a inde nepise nic,aj keby sa roztrhala 😀

janka196
autor
11. dec 2008

ivka to je dobre. my kreslime s pastelkami ale po piatich minutach ju to nebavi a zacne ich olizovat tak koncime vtedy 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

este k tej podlozke,to s da stierat,alebo je tam papier,kukla som to v toysrus,ale nepisu to tam 😒

ivka19
11. dec 2008

my sme boli na navsteve a samozrejme,ze sa chceli hrat so starsou kockou a dala jej voskovky,tak a raniya ich zacala lamat na polky 😅 a potom do ust na kostovku 🙄

janka196
autor
11. dec 2008

ivka nemam ani sajnu 😅 😀 😀 ale ta dufam ze ano

janka196
autor
11. dec 2008

ivka toto iste robi aj carla a zasadne len po koberci ne po papiery 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

ze co ano,da sa to stierat,alebo treba kupovat do toho papier 😀 😀

ivka19
11. dec 2008

ja sa len bojim,aby nezacala so stenami 😝 vsak niekedy si robim v kuchyni a ona v obyvke,tak ked je uz moc ticho,idem kuknut a ona si zapina vypina pc 😅 ale zase niekedy sedi a pozera tv 😵

janka196
autor
11. dec 2008

ivka dufam ze sa to da stierat 😀 😀 😀 😀 no dnes som aj ja mimo 😀 😀
pocuj sak carla uz od siedmej strasi

ivka19
11. dec 2008

tak sa kocky asi dohodli,lebo raniya vstala nieco pred 7.30 😝 vzdy ju len vyberiem z postielky,nestihnem ani vystiskat a uz lieta po byte 😝

janulka7
11. dec 2008

ahojky . uz som doma. je mikus lepsie. som zaspala v aute kym som cakala na malu pred skolou.
inak este dnes musim ist o siestej do banky tak neviem ako zajdem. lebo som slaba jak sopel. a zima mi je ze az.
inak jani ten koberec ci co to je vyzera super. inak by som chcela vediet kdes i urobila tie fotky, lebo su uzasne. tak ak mi hodis dajaku adresu aby som aj ja daco vykuzlila.poslala som ti mail. kukni.
s pastelkami mam aj ja dobre skusenosti az take ze si s nimi uz kresli len pod dozorom.natrela totiz v skolke cely koberec aj spacak a ona ani nehovorim ak ovyzerala. profka ulozila deti spat a moja nechcela ale ju donutila a tak sa im momstila. 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre