Voňa kojených bábätiek. Voňajú tak aj nekojené?

flipinka
22. jan 2008

Moja dcerka strasne krasne vonia, je to taka vona mliecka. Mama mi povedala, ze nekojene deti tak pekne nevonaju. Co myslite? Mate niekto skusenost, ze ste to mohli porovnat?

julova
22. jan 2008

no neviem..ja nasu princeznu kojim len spolovice a spolovice dokrmujem UM, ale rozhodne nesmrdi 🤐 😀 ..voni naadherne babatkovo neopisatelne 😉

trixi
22. jan 2008

Mozem porovnat, moj syn je kojeny a vonia krasne babatkovo a synovec je od narodenia na UM a vonia tiez krasne babatkovo. Vsetky babatka krasne vonaju. Maju tu svoju babatkovu vonu.

tamia
22. jan 2008

moja malá je na umelom mliečku a rozhodne nesmrdí 😉 . Prečo by bábo krmené UM malo menej voňat ako dieťa krmené MM, hmm? 😕

junovka
22. jan 2008

ziadne mliecko na to nema vplyv.Mozno, Flipinka viac babo kremujes 🙂 😉 a preto sa to tak zda 😉

elise
22. jan 2008

všetky bábenká krásne voňajú je to jedno či sú kojené alebo nie. 😉

dominica
22. jan 2008

tiež som o tom počula, že kojené deti voňajú mliečkovo, ale to neznamená, že nekojené smrdia, flipinka to tak určite nemyslela, ale nevoňajú takým spôsobom. A je iné, keď voňajú od krémiku, alebo mydielka a pod. Ja sa v tom nevyznám, ale veľa ľudí mi povedalo, že vonia mliečkovo...
A kamoškina malá nie je kojená, ale rozhodne nesmrdí, len vonia asi ináč, čo je logické 😉

sofik
22. jan 2008

Ja si myslim ze vsetky babatka vonaju, to je ich prirodzeny pach. Este som sa nestretla aby babo smrdelo a to je jedno ci je kojene alebo nekojene. 🙂

lenkalienka4
22. jan 2008

ja milujem babätkovsku vôňu, a to asi kazda maminka miluje vonu svojho babetka, este ked som nemala dieta, tak som kazde malinke babo vonala, mnam, kazde male babätko vonia tak babätkovsky... 🙂

lucilka
22. jan 2008

Bábätkovská vôňa je tá najkrajšia na svete a je veľmi návyková 🙂
Ja najradšej, keď mám malú na rukách, pritisnem nos k jej malému krčiku a nasávam a nasávam 😀

susika
22. jan 2008

ano , každé bábätko vonia, ale je pravda, že kojené bábätká voňajú inak ako tie na UM.to nehovorím, že tie smrdia. to je hlúposť. ale voňajú inak 🙂

krokodiil
29. jan 2008

Baby, kazde babetko vonia inak, je jedno cim je krmene, je to jeden z prvych "identifikacnych" znakov. Je dokazane, ze uz u dvojdnovych babetiek dokaze matka identifikovat podla vone oblecko, ktore malo na sebe jej babo od inych a naopak (aj babo pozna maminu podla vone).

westka
29. jan 2008

vsetky boba vonaju krasne................... kym sa nepokakaju 😝 😀 😀 😀 😀 😀

ria_zuzolova
30. sep 2012

A nájde sa tu niekto, komu bábätká nevoňajú? 😅 Teda nie v zmysle, že bábätká nemusí, ale proste nie vôňa?
Ja si s bábätkami žiadnu vôňu nespájam. Počúvam to z každej strany, ale ja nič zvláštne na bábätku necítim. Tak ma zaujíma, či ešte niektorá je taká... necítiaca vôňu.