Vrátenie tovaru Sinsay

stefaniamikova11
22. okt 2022

Dobrý večer dnes som si prebrala balík nesadla veľkosť tak som vrátila tovar v kamenej predajni
Povedali mi ze si mam už len zadat ucet pre vrátenie peňazí no neviem ako ďakujem

kitycat
22. okt 2022

Povodna objednavka bola platena kartou? Povedala by som, ze sa to vrati na ucet, na ktory je karta naviazana.

Aspon ja som to tak mala ale v ceskom Sinsay

stefaniamikova11
autor
22. okt 2022

@kitycat práve že nie dobierkou poslali mi email v ktorom mala som dat číslo účtu ale nič tam nemam

anavixy
22. okt 2022

@stefaniamikova11 ja som (sice na reserved, ale princip by mal byt rovnaky), napisala mail ze som vratila objednavku a posielam cislo uctu na ktore si prosim vratit peniaze. Podakovali a vratili tam.

kitycat
22. okt 2022

@stefaniamikova11 ak mas nejaky doklad o vrateni tak sa tam s tym prejdi este rat... Pripadne pozri spam?

stefaniamikova11
autor
23. okt 2022

@kitycat písala som im na mesenger uvidime ci bude odozva

lady083
23. okt 2022

Mal by ti prist email s linkom, kde zadas cislo uctu. Mne prisiel asi po tyzdni od vratenia tovaru na predajni, tiez som mala dobierku.

stefaniamikova11
autor
23. okt 2022

@lady083 prišlo mi email ze klikni sem po rozkliknuti ma vyhodilo k mojej objednávke

paulem
25. nov 2022

Ahojte tiež som objednala tovar si sinsay chcem ho vrátiť. Vidieť na foto že pyta číslo účtu a ja vôbec neviem v akom tvare to číslo zadať. Keď dám číslo účtu v iban tvare je to moc dlhé. Viete mi prosím niekto poradiť?

anavixy
25. nov 2022

@paulem Podla mna bez SK 🤔

avanka
25. nov 2022

@paulem áno, bez sk, peniaze vrátia do týždňa

paulem
26. nov 2022

@avanka dala som bez sk kolonka mi stále svieti na červeno.