Vrátenie tovaru

21. jan 2023

Dobry vecer, prvykrat som objednala veci zo synsai, aj som ich vratila na kamennu prejadnu, a ze mi dojde email kam mam napisat bankove spojenie na vratenie eur za tovar,..ale dosiel email kde sa mam len prihlasit do konta vytvoreneho na synsai..ked tam rozklikam vratenie tovar..vobec neviem kam mam napisat to moje bankove spojenie..poradite mi?diky

bloger
21. jan 2023

Stačí vziať na predajňu výrobky a faktúru - vytlačenú alebo v elektronickej forme (napr. v mobile).

To je všetko. Nemusíte nič vyplňovať. Všetky formality vybavia za Vás na predajni.
Dôležité! Vrátený tovar nemôže mať známky použitia a musí mať originlne štítky a visačky.
Ak potrebujete pokyny, ako stiahnuť faktúru z účtu zákazníka, prečítajte si nižšie uvedené:

Prihláste sa do svojho účtu, kliknite na symbol osoby (MÔJ ÚČET)
Vyberte MOJE OBJEDNÁVKY
Nájdite požadovanú objednávku a kliknite na PODROBNOSTI
Kliknite na tlačidlo Chcem obdržať faktúru DPH.
V zobrazenom okne DOWNLOAD stiahnite faktúru.

autor
21. jan 2023

@bloger faktúru som vytlačila. Odniesla na predajňu a predavačka vzala. Tovar z pokladne vytlačila doklad o vrátení a ze mam čakať email kam mam napísať bu. Email došiel ale v tom emaili bol len odkaz na prihlásenie sa. Do môjho účtu vytvoreného na synsai. A keď sa prihlásim do účtu a kliknem na vrátený tovar nie je tam žiadna kolónka kam napísať to moje bu

lilyianka
21. jan 2023

Mne povedali presne taký istý postup. Pre istotu mi žiadny email ani neprišiel. Keďže sa jednalo o nie veľkú sumu kaslala som na to,nemala som chuť a čas to riešiť.
A píše sa to Sinsay