• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. januára 2017 
oprava aplikovana u prof. Tkáča
20. jan 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá nemáte niektorá vypracované otázky na politiku zamestnanosti s prof.Tkáčom ,,, ??? Veľmi by mi to pomohlo. Ďakujem.
20. jan 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... Prosím Vás, ako píšete Diplomovku podľa novej smernice? Tú diskusiu uvádzate ako podkapitolu k Vyskumu?
21. jan 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, učil Vás niektorú v štvrtom ročníku Teóriu soc. práce doc. Mátel? Ak áno ozvite sa prosím aké 2 knihy Vám dal povinne prečítať. Ďakujem za info.
21. jan 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalenka7
Ahoj, prepáč že Ťa zas otravujem, ale nefunguje mi tá stará adresa ak môžeš prosím pošli mi tie vyp. otázky na kalimerko1@gmail.com. Ďakujem Ti za ochotu.
21. jan 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majjat
Ahoj, zavolaj si do knižnice v svojom meste a oni Ti po telefóne to ISBN nadiktujú z počítača, mne sa to vlani tiež stalo, že som odniesla knihu do knižnice a zabudla som si odpísať vyd,...
21. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@christiana04
Ahoj, prosím Ťa preposlala by si aj mne Mgr. vypracované otázky z tohto roku. Ďakujem za skorú odpoveď. Pá
Adresa: kalimerko1@gmail.com
21. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Učil niekoho z Vás doc. Tomka? Dajte vedieť čo a ako. Dík
21. jan 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kali777 Kali, ja nemám tohtoročné otázky, ale z minulého roka.
21. jan 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jan 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podklady ku politike zamestnanosti od prof. Tkaca -surne!!!!!!
22. jan 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...to naozaj nikto nemal skúšku u Ing. Orendáča?
22. jan 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kali777 skús na www.snk.sk/daj online katalóg/ čo je národná knižnica v Martine....pp. si daj do vyhľadávača národná knižnica a vygoogli Ti Martin, Blavu aj Prahu.... ja som si tam tiež dnes k bakalarke pozerala vydavateľstvo jednej knihy a našlo mi to :wink: :wink:
23. jan 2012 o 02:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás máte niekto už vypracované bc. štátnicové otázky nie minuloročné :rolling_eyes: tie boli údajne zle vypracované a veľa ľudí vďaka nim v PN nezoštátnicovalo.
23. jan 2012 o 02:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal uz niekto skusku s prof. Tkacom politika zam.? Ake otazky daval?
23. jan 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daphne8
Ahoj, prosím Ťa zháňam spravený projekt ku Ferovi ktorý by sa dal pozmeniť na tých 15 strán. Ak môžeš prepošli mi niečo. Daj aj vedieť čo a ako pri zapisovaní známok. Môj mail: kalimerko123@azet.sk. Ďakujem Ti za skorú odpoveď.
23. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 Ahoj, ak sa Ti niekto ozval na spracovanie systematického postupu prípadovej soc. práce s klientov, prosím, ozvi sa. Potrebujem pomôcť aj ja, netuším ako nato. Potrebujem to na sobotu.
23. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabriela100 ahoj, mne dievčatá poslali iba kazuistiky a podľa vzoru z knihy Vybrané kapitoly z metód soc. práce zo str. 211 som to dopĺňala.
23. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 Keď už som to mala napísané, som našla niečo aj na nete, tak pozri si http://www.assp.sk/files/standardy_kvality_socialneho_poradenstva.pdf
23. jan 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 a mohla by si mi to poslať emailom, prosím? Mali ste už skúšku? Bolo to dobre? Potrebujem nejaký vzor. Díky moc
23. jan 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 supeer, ďakujem
23. jan 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj všetkým.nema tu naozaj nikto material na skusku politika zamestnanosti ku Tkacovi?dost surne.mozem na vymenu poskytnut nejaky iny material
23. jan 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna85 na akú adresu to mám zaslať?
23. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ahoj, máš už spracovaný projekt na metodológiu pre Fera? nemôžeš mi prosím preposlať ako si to robila?
23. jan 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, môže mi niekto poslať materiál k sociálnym službám, prosím
23. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna85 ,mam nieco, ale neviem ci je to spravne
23. jan 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medulienka31 nemam to hotove ani nahodou, som len v zaciatkoch.....a predpokladam, ze asi vacsina to robi tak, ze si vytiahla z magisterskej prace nejaky vyskum a prisposobuje si ho........
23. jan 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dokedy to máte odovzdať?
23. jan 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby ak mala niektorá s doktorom Kovalom skušku zo SP v zdravotnictve tak povedzte mi čo to on vlastne skuša lebo nam povedal že bude skušať z praxe žiadna prednaška takže neviem čo sa mam učiť lebo niesom zdr. sestra a o zdravotnictvo sa velmi nezaujimam a potom doc. Hloch neviem akym zazrakom ale nedal nam žiaden material na skušku z metodologie vyskumu a na druhy tyžden s nim mam skušku ak niekto niečo viete ake otazsky obaja zvyknu davať tak mi povedzte a ak mate niejake materialy od nich tak mi prosim zašlijte na email evullienna@azet.sk :grinning: dakujemmmmmmm :wink:
23. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok