• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

28. júna 2017 
@jazminn Ďakujem
17. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zháňam Teoriu SP od Olaha...jazminn@centrum.sk
18. mar 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky
Neviete poradit niekto aka ja ako skolitelka Dr. Madunicka? Nema niekto skusenost??
18. mar 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj už máte témy na diplomové práce?
19. mar 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ešte nie, ale čoskoro...budeme mať seminár k DP a tam nám ich dajú. Memáš vypracovanú Teoriu SP od Olaha?
19. mar 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn tak to nemám, teoriu SP budeme mať s Matelom
19. mar 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby som tu nova od buducej soboty nastupujem do skoly sv alzbety v presove na obor verejne zdravotnictvo.chcem sa opytat ci studujete niektora.este som si vas tu neprecitala to stihnem az neskor ,kedze moja mala si vyzaduje moju pozornost.nastupujem az teraz na zimny semester.lebo az teraz dostali akreditaciu na tento obor v presove takze sa zacina az teraz tak to snad zvladnem.no vyzaduju 70percentnu ucast na prednaskach :cry:
20. mar 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemáte prosím Vás knihu : Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce I. - Andrej Mátel, Michal Oláh, Milan Schavel, 2011
Je to kniha na predmet Teória SP s prof. Mátelom. Ďakujem za info.
20. mar 2012 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienkalenka7 Ahoj myslím,že by som ju niekde mohol mať ak chceš pošli mi v správe tvoj mail a prepošlem ti ju
20. mar 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemali ste niekto skusku so Schavelom soc. prevenciu?
20. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas mali ste niekto Zaklady aplikovanej statistiky s prof. Kratochvilom a Rodovu rovnost s prof. Brezinskym? Mali ste vypracovat prace na tieto predmety? Dakujem :slight_smile:
21. mar 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, prosim vas, mal uz niekto skusku s Dr. Arpovou z predmetu regionalistika?
21. mar 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi poradiť nejakú knihu,kde nájdem históriu alkoholizmu???už som veľmi zúfala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moncicici
Ano, mala som s nim prevenciu, co by si potrebovala?
23. mar 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kedže nemám momentálne čo ponúknuť na výmenu tak kúpim vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr, letný semester
(za vašu cenu , alebo 20 eur, prevodom na účet ) - Ďakujem
23. mar 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, včer som uspešne absolvovala štátnicové skušky, takže musim priznať, že to nebolo "len tak" naozaj to dalo zabrať, celých 5 rokov studia na tejto skole a o staniciach ani nehovorím, myslím že presiel fakt len ten co niečo vedel...v nasej skupine 3 nespravili....
24. mar 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 Velikánska GRATULÁCIA.
24. mar 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Janka gratulujem. Mňa to čaká za mesiac. Prosím ťa ako prebiehali, vyžadovali veľa, lebo ja sa to učím a všetko sa mi pletie. Ja chodím do Piešťan a nemáme žiadne informácie z Bratislavy. ďakujem za info.
24. mar 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojka828 ak to porovnam z BC. štatnicami, tak ano vyzadovali viac a neviem , možno je to aj komisiou...ja som schytala Matela :sweat_smile: nechcu žaiadne omacky, chce fakty a k veci, snažia sa aj naviesť, ak sa chytaš je to v pohodke...no prejsť nedali ak videli že fakt nič k veci nehovoríš :confused:
držím palce, je to dosť o štastí..na komisiu, otázky...atd...
24. mar 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 Janka ďakujem dúfam, že spravím na prvý krát, ale ako si spomínala je to šťastí. Vôbec sa mi to nechce učiť, ani mi to nejde do hlavy.
24. mar 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,prosím vás nepracuje niekto v zdravotníctve??potrebovala by som kolko sa platila zdravotná ako FO od r. 1998 až dodnes,ako sa to postupne zvyšovalo a tak.dakujem velmi pekne
24. mar 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenca10 nespravili každý jeden predmet, takže opakovať budu už len ten...a ťažko povedať, komisiu sme mali prísnu, tréma, okno stačí ked ti nesadne otázka...den pred nami u Matela nespravili 6-ti :confounded:
24. mar 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka46 gratulujem, mňa to čaká o rok, naozaj veľa závisí aj od komisie...
24. mar 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela Ani neviem moja, či som Ti už poďakovala: ešte raz vrelé ďakujem . Dnes sme mali skúšku s prof. Mrázovou, už len čakať na výsledky:slight_smile:
24. mar 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mam pedagogiku s Lacom mal niekto snim skusku?nemate niekto nahodov nieake knihy ktore budem potrebovat vacsinou uvody do pedagogiky Hlasna,Juva,Kovacikova,Maniova<Prucha,Zelina.dakujem za kazdu pomoc.a nestuduje niekto verejne zdravotnictvo?
25. mar 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
studuje niekto v presove na alzbete?
25. mar 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlamal.i na pedagogiku stačí ak sa naučíš to čo dal...my sme mali v 2 roč. ústnu u neho...ja som v BJ.
25. mar 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ved prave ze nam napisal asi 7knih ktore odporuca tak neviem,sme sa pytali ci nestaci to co prednasa aby nam dal tak povedal ze to je malo aby sme vedeli to co on nam prednasa cez projektor :unamused: tak neviem preto som sa pytala,ale dakujem.aj my budeme mat ustnu.
25. mar 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok