• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. marca 2017 
a ešte by som sa chcela opýtať nemáte nejaké materiály ohľadom sociálnych služieb pre seniorov?
15. apr 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik áno končím v PN bakalára, momentálne čakám na posudky od školiteľa a aj oponenta :wink: originalitu mám..... a ty kde končíš? ten červený diplom by zaujímal aj mňa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlanka111 ja študujem s 3 deťmi a najmenšia mala niečo vyše roka ked som začala študovať na VŠ, momentálne som v 3. ročníku a som na seba nesmierne hrdá, že som to popri deťoch, práci a momentálne aj zlému zdr. stavu dokázala. Ten pocit sa nedá ničím opísať ani zaplatiť. Mám 38 rokov a s hrdosťou môžem napísať, že dokazujem lepšie študijné výsledky ako moji podstatne mladší spolužiaci :slight_smile: . Písania bakalárky sa neboj. My sme vedeli témy na písanie bc. práce rok dopredu, takže ak vieš tému , o ktorej budeš písať tak nevidím problém začať s písním bc. práce už teraz. Niektorí moji spolužiaci mali na začiatku tretieho ročníka prácu z hruba napísanú a potom už len "dolaďovali". Ja osobne by som sa nespoliehala pri písaní práce na nikoho iného, lebo nikdy nevieš ako to dopadne a teraz ten systém EZP ľahko dokáže vygenerovať plagiát, tak aby si kvôli niekomu neprišla o 3 roky štúdia. :frowning2: :frowning2: :frowning2: a podpísať sa v bakalárke pod čestné vyhlásenie, že si prácu vypracovala sama a nie je to pravda nebudem komentovať....To zaváňa kriminálom.... V každom prípade Ti budem držať palce a ak budeš niečo potrebovať tak sa ozvi určite Ti radi pomôžeme :slight_smile: :wink:
16. apr 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte, určite ste to tu už preberali, ale pri deťoch nemám čas čítať to celé - čaká ma prvá skúška s Mátelom - teoria soc. práce. Aký je? Počúvam samé zlé chýry... :unamused:
16. apr 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu niekto kto ma niejake materialy na predmet TEORIA SOC. PRACE - OLAH ALEBO HALUšKOVA prednašajuci. ak niečo mate tak pošlijte na evullienna@azet.sk dikessssss :grinning:
16. apr 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elbe Ahoj ja som mala Matela v oboch ronickoch a pohoda, ja som obidve skusky za B, samozrejme boli aj taki co neurobili, ale podla mna neni az taky zly ako sa pise, hlav. rozpravaj rozpravaj.. teda ked snim mate ustnu skusku. Drzim palce :slight_smile:
16. apr 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 dakujem , upokojila si ma, budem rozprávať, aby nemal šancu skočiť mi do reči :grinning:
16. apr 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, nemáte náhodou vypracované otázky na skúšku s Matelom teoria sociálnej práce?
16. apr 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradiť, poprípade poslať materiál na skúšku z PVP - pediatria pre SP u doc. Mikloška - 1. ročník. Mám totiž skúšku v predtermíne, takže prednášku sme ešte nemali. Ďakujem. mar2009v@gmail.com
16. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka ďakujem veľmi pekne za podporu.. :slight_smile:
16. apr 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik musííííš sa veeeela učiť..zálezí na akej škole :slight_smile:
16. apr 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medulienka31 tak toto zháňam aj ja :slight_smile: toho mátela
16. apr 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medulienka31
@veront
tak aj ja ho znáňam... :slight_smile:
17. apr 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1ivanka1 baby ak budete mať niečo tak dajte určite vedieť. ja zháňam kde sa dá ale zatiaľ nič :frowning2: minulý rok boli otázky tiež ale iné. zmenil ich do kelu :frowning2:
17. apr 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka čo ja viem, tak na extérnom štúdiu sa červený diplom nedáva...
17. apr 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Červený diplom sa dáva aj na externom štúdiu informácie nájdeš v ročenke školy. Nájdeš to v štúdijnom poriadku
ktorý začína na strane 306.
17. apr 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela joj ročenku nemám dala som ju kolegyni :frowning2:
17. apr 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nájdeš ju aj na stránke školy BA
17. apr 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celkové hodnotenie štúdia
1) Celkové hodnotenie štúdia sa vykonáva po splnení všetkých povinností predpísaných
študijným programom a úspešnom absolvovaní štátnej skúšky, a to
stupňami:
a) prospel s vyznamenaním,
b) prospel.
2) Stupňom „prospel s vyznamenaním“ sa študent hodnotí, ak jeho vážený študijný
priemer za celé štúdium nie je vyšší ako 1,5 a z obhajoby záverečnej, resp.
diplomovej práce a zo všetkých častí štátnej skúšky bol klasifikovaný stupňom A
(1) s možnou výnimkou jednej klasifikácie stupňom B (1,5) a nesmie mať hodnotenie
C, D, E a Fx počas celej dĺžky štúdia. V ostatných prípadoch sa študent
hodnotí stupňom „prospel“.
3) Za vynikajúce výsledky dosiahnuté počas štúdia môže byť študentovi udelená
Cena rektora vysokej školy.
17. apr 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súrne zháňam knihu: Hudecová, Anna – Brozmanová Gregorová, Alžbeta : Sociálna práca s rodinou, nema ju nahodou niekto v PC? Ďakujem
17. apr 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka koncim v Novych Zamkoch mohla by si mi poskytnut vypracovane otazky na statnice? Ak by som ta mohla poprosit.
17. apr 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela hrozne kriteria tak mam smolu
17. apr 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik ahoj otázky vypracované nemám, učím sa z kníh tak ako nám hovorila študijná referentka....a ani si ich nestíham vypracovať kedže štátnice máme od 28. mája... kedy štátnicujete Vy?
18. apr 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik :slight_smile: My sme taký super kolektív, že každý sám za seba a vypracovať 70otázok považujem za stratu času :wink:
18. apr 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla_11 Skús to nájsť na ULOŽTO.sk
18. apr 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska
Ahoj a čo konkrétne, knihy prednášku, lebo záleží od prednášajúceho každý je iný
:unamused: :unamused:
18. apr 2012 o 18:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dandy263 Ahoj, aj ja študujem I.ročník v SNV, a pravdepodobne máme tých istých prednášajúcich. Zháňam niečo od Mrázovej k Pediatrii. A kľudne napíš čo potrebuješ ty. Určite niečo nájdem.
:slight_smile: :slight_smile:
18. apr 2012 o 18:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rian mám etiku mátel... pošli mail
18. apr 2012 o 19:20  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok