• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

22. januára 2017 
Ahojte. Prosím Vás nemali ste skúšku s Doc. Vaverčákovou predmet : Personalistika ??? Dajte nejaké info. Ďakujem.
18. apr 2012 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte stále zháňam vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr, letný semester prosím.
18. apr 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela vieš koľko nás je, čo zháňame...
18. apr 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím nemá niekto špeciálnu pedagogiku od Vaška, ale nie v PDF, aby sa to dalo kopírovať, ďakujem magnetka111@gmail.com
18. apr 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Viem zlatko preto sa to pýtam znovu či sa náhodou nenájde dobrá duša čo by ich mala .
19. apr 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veront ozvi sa a daj e-mail
19. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela ....ďakujem,ale nieje tam tá kniha :frowning2:(
19. apr 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem príjemný večer, ak Vám aspoň trošku pomôžem, knižka k predmetu Teória sociálnej práce je k stiahnutiu na stránke - ulož to, je to v PDF podobe, a je rozdelená do troch častí. K autorom patrí i Dr. Matel... :slight_smile:
19. apr 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@morava64 Ahoj, diky, už mam po skuške :slight_smile: par dni pred skuškou nam dodatočne niečo zavesili na net. My sme si pediatriu kupovali na prednaške, ale ako vidim nemame tych istych prof. :frowning2:
20. apr 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nema niekto skusenost s Mudr Grey,mam s nou skusku z etiky soc.prace,nevie mi niekto dat info ake otazky dava?
20. apr 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej a este pediatria s Mrazovou,aka je ake otazky dava?Dakujem za kazdu odpoved
20. apr 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela napíš mi súkromne
21. apr 2012 o 03:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky máte niektorá vypracované tohtoročné štátnicové otázky - magisterské?
21. apr 2012 o 03:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erzulik ja som tiež mala fotky a iba som napísala že kde som ich spravila a žiaden podpis som nepotrebovala.....
21. apr 2012 o 03:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všimla som si, že mnohé sa chystáme na skúšku s doc. Oláhom, môže niekto, kto bude mať skúšku ako prvý napísať ako to prebiehalo? Či sme otázky vypracovali správne?
21. apr 2012 o 03:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim Vas mal tu uz niekto aplikovanu statistiku pripadne vedel by niekto poradit ako vytvorit frekvencnu tabulku?? Dakujem.
21. apr 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 frekvencna tabulka je jednoducha vec
http://rimarcik.com/navigator/ds1n.html
21. apr 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Tretiaci- mate uz vypracovane bakalarske otazky?-Sociálna práca a právo sociálneho zabezpečenia Metody uz mam, mozem poskytnut.
21. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka ahoj, zháňam materiál zo štatistiky 4.roč., ak niekto má nech mi prepošle na jazminn@centrum.sk
21. apr 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Tak to sme uz dve co zhaname nieco zo statistiky.Ja mam o tyzden odovzdat pracu a neviem s tym ani pohnut,uz som zufala,nikto s tym nevie poradit,uz min.2 tyzdne hladam niekoho kto by s tym vedel pomoct no neuspesne:(
21. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn velmi rada by som pomohla, ale ja nie som na sv.Alzbete, jeden material na statistiku mam, ani neviem od koho, ani neviem z akej skoly, je to taky uplny zaklad. Poslala som ti ho na mail, ale nerucim zanho. Sama mam doma hrubiznu knihu zaklady statistiky pre psychologov, pedagogov a sociologov, ale velmi mudra z nej nie som.
21. apr 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdravujem Vas..potrebujem poradit...keby ste vedeli, studujem v TT
baby, ako pisete v texte citaciu? .... pise sa- "text od slova do slova" (brinzulka, 2012, s.2-4) alebo sa tam " " nedavaju?

ako mam uviest dokument- mam link na abstrakt medicinskeho casopisu ....ale do mailu mi redaktorka poslala cele znenie clanku (asi v "hrubej" forme, ako bolo zaslane aj jej pred vytlacenim)... ja ten text pouzivam, nemam tam strany- dane cislo casopisu z min.r. sa mi zohant nepodarilo (mam ale ten clanok :slight_smile: )...ako sa to uvedie do pouzitej literatury? napisat link na abstrakt a este raz uviest text?-ale ako to napisat, aby pochopila, ze mam k tomu pristup...ale nie z casopisu- ale mam to v tlacenej forme z mailu od redaktorky... ako to mam oznacit?.. - neviete mi poradit?

nepisem zatial Bc pracu, len DU na vyskum... inak by som tieto otazky adresovala skol.
21. apr 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka ahoj, uvedies to takto:

PRIEZVISKO AUTORA, J. a kol. 2007. Názov. Bratislava : Občianske združenie xy, 2007. 103 s. od . 2011-09-18. [E-mail adresátovi Zuzane B.] .

tak das najavo, ze ti to poslali cele...
22. apr 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka hodim ti to do posty, lebo to nejako skomolilo... normalne som to nakopirovala z bakalarky a ono to koniec odseklo..
22. apr 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jazminn prepáč že som sa neozvala, ale viem to tak že o mám za oponentka, lebo keď om vytlačila protokol o zadaní práce do systému tak tak to bolo napísané tak odtiel viem, ale niektoré kočky to nemali tak neviem.
22. apr 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee babule=o) chcem sa vas opytat ci ste mali skusku s Olahom...my ju mame teraz vo stvrtok a dost mam z toho strach ...mame to pisomnou formou da nam 3 otazky...co tak najcastejsie dava neviete? :unamused: jooooj bojiim =oD za odpoved dakujeem :slight_smile:
23. apr 2012 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím nemá niekto vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr,. ? nebol by niekto ochotný mi to poslať na : 6monecqa@azet.sk ĎAKUJEM :slight_smile:
24. apr 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miska1811 my máme mať ešte len 9,5 prednášku, ak už ideš na skúšku iste máš vypracované otázky, ak môžeš prepošli na jazminn@centrum.sk a nemáš aj štatistiku náhodou? Držím palce, neboj zvládneš to, ak vieš aspoň na 50%.
24. apr 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte nepoznáte dok. Lachitovú, ešte som tu síce také meno ani nečítala, máme mať s ňou Mediáciu...?
24. apr 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok