• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
@sisi01 ja som sa to učil z tej knihy čo nám dal
4. máj 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajuska68 . Ahoj, mam . Z ktorej si skoly?
4. máj 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zdravím všetkých , a chcela by som sa opýtať, či by mi niekto na mail jana_ba@azet.sk mohol poslať tohoročné vypracované bakalárske otázky, študujem v Ba . ďakujem
5. máj 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemate niekto nahodou otazky na Socialne poradenstvo s pani profesorkou Hunadyovov
7. máj 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sociálne pracovníčky, ak budete potrebovať pomôcť alebo poradiť pri písaní záverečnej práce, napíšte mi poštu. :wink:
7. máj 2012 o 19:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... nemali ste skusku z psychologie s Phdr. doc. Dobrikovou? Ak ano, aky mate pocit?
8. máj 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci nemate niekto nahodou v pocitaci knihu Pediatria, co napisal Stanislav Krizan a bola vydana pod hlavickou Trnavskej univerzity. Bola by som velmi vdacna.
8. máj 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte nemá niekto otázky na skúšku u PhDr. Bujdovej / Sociálne poradenstvo/ moc prosím blíži sa skúška. Ďakujem erusinka@gmail.com
8. máj 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuska68 @123ctv Posli adresu
8. máj 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monciky Ahoj ja ju mam,mozem ti ju preposlat,ak mi das adresu.
9. máj 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
9. máj 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. máj 2012 o 12:26 • serioznost
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
9. máj 2012 o 12:26 • serioznost
@adrika755
monciky@azet.sk
dakujem velmi pekne:slight_smile:
9. máj 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monciky idem ti to hned preposlat,daj mi vediett ci ti to doslo,lebo minule som posielala kamoske a nedoslo jej nic :frowning2: ,inac posledna kapitola tam nie je,ale to je o resuscitacii,to si moze aj na nete pozriet,tak posielam,prosim ta daj vediet
9. máj 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anitka
ahoj! Moja sestra teraz končí sociálnu prácu ale v Prešove Už Mgr..Pri dvoch detoch to zvládla v pohode.
9. máj 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@angela200 aj ja som mala takéto pocity po štátniciach..na jednej strane strašná úľava na druhej strane ma nič netešilo, bola som znudená, nevyspatá, vyčerpaná...akože nechápala som z takého stavu :slight_smile: :slight_smile:
som si myslela,že po štát.budem skákať dva metre od radosti a nič :slight_smile:
10. máj 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas mate niekto seminar k DP s prof. Radim?? Viete mi poradit co mu mame odovzdat na skusku? Dakujeeem :slight_smile:
11. máj 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chysta sa niekto ma mgr. socialnu pracu do Skalice?
11. máj 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás nemá náhodou niekto z bc štátnicových otázok vypracovanú konkrétne otázku : Ekonomické aspekty soc. práce soc. politiky. Ekonomické teorie a soc. práca.....alebo aspoň návod, kde hľadať, prípadne čo sa tým myslí???
13. máj 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diskrétne a kvalitne napíšem Vašu bakalársku a diplomovú prácu z akejkoľvek témy zo sociálnej práce. Info cez poštu. Originalita a kvalita zaručená. Som vysokoškolsky vzdelaná sociálna pracovníčka, mám dlhodobé skúsenosti v písaní prác. :slight_smile:
13. máj 2012 o 16:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás neposkytol by mi niekto z vás vypracované tohtoročné štátnicové otázky? ak by sa niekto našiel tak e-mail. marcelka.byk@azet.sk ..... Ďakujem
13. máj 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07
ahoj, zohnala si už tú vypracovanú otázku ekonomické aspekty soc. práce a soc. politiky? Ani ja s tým neviem pohnúť, 17.5 mám štátnice a zatiaľ o tom nemám nič. Budeš taká dobrá, poslať na danamahutova@centrum.sk? Ďakujem.
13. máj 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nerobili ste niekto u prof.Igliarovej ziadost o nenavratny fin.prispevok?? neviem si rady co s tym :frowning2:
14. máj 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,da sa zvladnut studium mgr. Soc.praca pri 2 malickych detoch?
14. máj 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bapi1 socialnu pracuna Alzbete vystuduje kazdy priemerny clovek...
14. máj 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@omnia23 aj s 2 detmi? Nevies ako casto su prednasky za mesiac/za semester a kolko je cca skusok za semester?
14. máj 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bapi1 aj s detmi...
14. máj 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, má niekto vypracované štátnicové otázky na BC Sociálna práca a sociálne zabezpečenie? Ak ano, napíšte mi do IP. Ďakujem Vám...veeeľmi by ste mi pomohli...:wink:
14. máj 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas nemate niekto nieco k teme - (Zakladne principy vzdelavacej politiky.) Prestavba vzdelavacej sustavy v podmienkach globalizacie a integralizacie?
Dakujem
16. máj 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok