• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

28. júna 2017 
@sisi01 poviem ti, mordujem sa s excelom na tu frekvencnu tabulku :grinning: uz od nedele. U nas pouzivame na vyhodnocovanie dat program SPSS, ale ta tvoja tabulka mi nada pokoja. Zhanam nejaky manual. V exceli existuje vzorec, "FREQUENCY" a tym by sa to malo dat urobit. Kazdopadne, statistiku sa musim naucit na statnice, takze sa tym budem zaoberat.
24. apr 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka Jej ty si zlata, keby som vedela, tak ti dam skorej vediet ja som na to prisla :slight_smile: Podla tohto som to urobila od strany 45 http://www.km.fpv.ukf.sk/upload_publikacie/20120130_90405__1.pdf. Len teraz zas preistotu netusim co to je index, korelacna hypoteza a chi kvadrat... Kontingencnu som nejako urobila ale ci dobre fakt neviem... no cele zle :(
24. apr 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 pozrela som tu knizku, ta vyzera celkom dobre. Korelacna hypoteza mi nic nehovori, ale hypoteza, a korelacna analyza. U nas tiez nebola statistika nejako oducena, vsetko si dodatocne citam a dopracovavam.
Tu mam definiciu chí kvadratu z mojich materialov, co mam ku skuske.
"Chí kvadrát – pomocný koeficient na odhad vzťahu medzi dvoma NOMINÁLNYMI premennými
Či sa reálne početnosti odlišujú od očakávaných – čím odlišnejšie sú reálne od očakávaných, tým väčší je chí a tým väčší je vzťah medzi týmito dvoma nominálnymi premennými"
24. apr 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ahojte nvm co sa tu riesi ale tiez som studentkou danej vš. niekto tu spominal statistiku? dnes sommala skusku :grinning:
24. apr 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grettka :D Moja dakujem za definiciu chi kvadratu a teraz by som to potrebovala aj do reci mojho kmena :D Absolutne som nepochopila o co tam ide :D
25. apr 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás je tu niekto kto končil bakal.SP v Pn ja končím tento rok a chcela by som vedieť ako to prebieha? sú skúšajúci aspoň trochu milí :confounded:
25. apr 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal81 Ja som tento týždeň štátnicovala na mgr. U nás sa menili každý deň komisie, boli vždy dve. Najprv sme obhajovali potom sme odpovedali. Musím ti povedať, že to je dosť o sympatiách a akú chytíš komisiu teda zloženie. Romanovci boli skoro každý deň, mali sme aj Boteka, Oláha, Vlčeka, Schavela aj z iných fakúlt. Na odpovediach musíš hovoriť a potom dávajú aj otázky. Nesmieš ostať ticho, keď nevieš aspoň poučku soc. práce, ale hovor, hovor. Nesnažia potopiť, len musíš niečo vedieť k veci. A hlavne choď pozitívne naladená, že to spravíš, pozitívne myslenie je veľmi dôležité. Nepripusti si že to nespravíš. Niekto spomínal, že Botek odchádza do zahraničia, tak u Vás asi nebude. Na koniec sme nastúpili a povedali výsledky.
26. apr 2012 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojka828 díky moc za odpoved. My máme štátnice až koncom mája a už teraz som z toho vystresovaná a nedarí sa mi pozitívne naladiť dúfam, že sa mi to do konca mája podarí :cry:
26. apr 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chantal81 tak to ťa úplne chápem, ja som bola dva mesiace pred štátnicami v strese a teraz som pár dní po štátniciach a nechce to prejsť, nedá sa mi vyplakať, som zničená, zostárrnutá, pochudnutá.....no hrôza....už aby som to bola znova ja......bože, aj s takým titulom :cry:
26. apr 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky môžte mi niektorá zaslať tohtoročné magisterské otázočky na seljmani@azet.sk??
28. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím Vás ma niekto materiál na skúšku Teória sociálnej práce s doc. Oláhom? SKúšku mám v júni. Ďakujem
28. apr 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 napíš mi na seljmani@azet.sk pošlem ti môj projekt
28. apr 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jojka828 prosím ťa bola by si taká zlatá a zaslala mi tohtoročné magisterské otázky? Zaplatím :D
28. apr 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sociálne pracovníčky, ponúkam pomoc pri vypracovaní záverečných prác - nie za peniaze!
28. apr 2012 o 19:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magisterkasp Akú odmenu???
29. apr 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. apr 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojky :slight_smile: ! Baby, ktoré máte po štátniciach poraďte akým systémom sa učiť štátnicové otázky-čítať stále dookola, alebo sa to nadrviť, neviem si nájsť systém a bojím sa, že budem mať z toho miš-maš, hlavne, aby som si to zapamätala. Štátnicujem presne o mesiac. Ďakujem :slight_smile:))
30. apr 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebujem 19 otazku soc. zabezpecenie- bakalarska statnicova. vymenim.napiste mi do IP. :wink:
30. apr 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majjat nemám ani ja a ešte ani otázku 23 :cry: :frowning2:
2. máj 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755 Prof. Mrázová je veľmi prísna , ale známkuje fantasticky. Svojim postojom donúti aj darebákov sa naučiť. Veľa šťastia:slight_smile:
2. máj 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dandy263 Dakujem ti velmi pekne,mali sme s nou prednasku a bola uplne v pohode,skusku mam v maji,mame s nou pediatriu,dala nam aj okruh otazok ake asi budu,tak snad to dopadne dobre,este raz dakujem pekne
2. máj 2012 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755 pani prof. Mrazova je supeeeer... s ňou by sme mohli mat kazdu skusku :wink:
3. máj 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto vypracované bakalarske štátnicové otazky ?ak ano ozvite sa
3. máj 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nemáte niekto prosím otázky na skúšku Teória sociálnej práce s Olahom? Stačia mi len otázky ja si ich už vypracujem. Ďakujem- môj email: martin.modder@gmail.com
3. máj 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosim vas mali ste uz niekto skusku - socialne poradenstvo s prof. Schavelom???
3. máj 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 ahoj ja som s nim mal už skúšku. Bola písomna, a Schavel bol v pohode, nestresoval napísali sme a bolo. Ale otázky si už nepamätám
3. máj 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty kks aj ja sa trapim so statistikou a termin sa blizi vaaaa
3. máj 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino Ahojky, takze skuska bola v pohode? Otazky sa dali zvladnut? Mas aj nejaky material z coho si sa ucil?
3. máj 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otázky na poradenstvo boli: charakteristika sp, sp a jeho predmet, vymenovať metody sp, oblasti využitia sp, problémy klientov ZŤP a osôb po výkone trestu odnatia slobody, špecifiká sp.
3. máj 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prosim vas ty co ste uz pisali alebo pisete bakalarku, tak kde ste vsade zhnali clanky z odbornych casopisov, lebo nam bolo povedane ze musime pouzit 1/3 prace z odbornych casopisov, ja som pozerala aj odborne caso pise na nete ale je toho straaasne malicko.. Dakujem za radu
4. máj 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok