• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

10. decembra 2017 
Mam na Vas otazku: viem sa legalne dostat ako student TU k pracam na fakulte sv.Alzbety? Pisem pracu o rotavirusoch ako sestra, a niekto ju na fakulte v BA spracoval z labor.hladiska... Vedela by som sa na danu osobu nejak nakontaktovat ?
19. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nemá niekto náhodou knihu Sociálna náuka cirkvi v základných princípoch od Uháľa??ďakujeem :slight_smile:
20. okt 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nemali ste náhodou niekto skúšku s Dr. ľubou Pavelovou? Povedala nám, že budeme mať 15 otázok a budeme označovať A,B,C...... neviete niekto aké otázky boli a koľko bolo skupin? Ďakujem: :wink:
20. okt 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Dakujem za reakciu, mile od Teba.
20. okt 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandracs Jestli Ti to pomůže a nevadí že jsem z české republiky, tak jsem Ti ráda pomohla.Také studuji na Alžbětě a budu pro změnu psát o bezdomovcích.
21. okt 2012 o 01:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,vie mi niekto prosim Vas podat info ohladom profesorov,ako prebiehaju skusky,atd..........Rodinne pravo-Judr.Matejova,SP s občanmi so špecialnymi potrebami Dr.Rudolfova,špecialna a liecebna pedagogika Doc. Bošnakova,za kazdu informaciu vopred dakujem :slight_smile: .
21. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemali ste náhodou niekto skúšku s Y. Juššíkovou manažment v sociálnej práci ?
21. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viliva no ja som mala dr. Pavelovu a tentest to je čistý tipos bingo, v jednej otázke je 0 až všetky správne odpovede....u nás vtedy veľa ľudí neurobilo skúšku....veľa šťastia :wink:
22. okt 2012 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spyrodragon,medulienka31 bohužiaľ ani jedného vyučujúceho sme nemali :pensive:
22. okt 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka myslím, že v Ba knižnici sv. Alžbety by mali byť všetky práce, asi sa budeš musieť ísť zaregistrovať do knižnice a potom nie je problém, ja tiež ako študentka sv. Alžbety mám preukaz v ukf NR a v pohode som si tam požičiavala knihy a dostala som sa aj k prácam :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajalinka :frowning2: Ďakujem za info. Ale to sa nedá ani učiť, len čítať, a mať fotogenickú pamäť. A prosím ťa boli ste delení do skupí, či boli všetky testy rovnaké? No už sa teším.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viliva tých testov bolo asi 10 druhov
23. okt 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medulienka31 mala som v septembri ... dava testy A B C, je viac moznych spravnych odpovedi. Treba riadne citat otazky, zodpovedat si ich a podla toho znacit odpovede. Boli dost zle znamky a vela ludi nespravilo. Ma vela moznych testov, rozne kombinacie odpovedi a otazok, ktore si uz ani nepamatam. Ale davala len to, co hovorila na prednaske. Drzim palce
23. okt 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ďakujem
24. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teoriu konfliktou s dr. Bujdovou...aké dáva otázky?
25. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@spyrodragon Veľmi pekne ďakujem, pomohlo mi to, som vďačná za každý vyplnený dotazník. :slight_smile: Ak by som mohla niekedy zase ja pomôcť, tak daj vedieť :slight_smile: sandra
25. okt 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Ahoj, je to už nejaký čas, tak otázky si nepamätám, ale dáva len z toho materiálu čo pošle a také základné otázky -tuším 4. Žiadne chytáky ani podpásovky.
25. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mal už niekto skúšku s Minarovičovou? aká je? aké dáva otázky mám s ňou skúšku z terennej sociálnej práce za odpoveď dikes
25. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studuje tu niekto verejne zdravotnictvo?mam skusku z pedagogiky uci na Hucik mate niekto skusennost?alebo knihu od kovalcikovej zaklady pedagogiky?nemozem zohnat :frowning2: :frowning2: :frowning2: a skuska uz 9.11 :unamused:
25. okt 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ma z Vas niekto knihu Uvod do psychológie od Borosa, ale myslim naskenovanu v PC, ak ano, tak by som bola velmi vdacna, ak by ste mi ju poslali, dakujem :wink: pfeifer@centrum.sk
25. okt 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas ja zajtra mam prvu prednašku na socialnej praci niekto somnou? :slight_smile: nejak nebudem mat čas chodit na všetky prednašky tak trošku možno stoho stresujem :D aj ked som počul o škole všeličo :D :astonished:
25. okt 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marek63 mas IP
26. okt 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé spolužiačky, chcem Vás poprosiť o pomoc pri vyplňaní dotazníka týkajúceho sa žien-azylantiek. Dotazník je anonymný a bude použitý v diplomovej práci. Ak by mal niekto možnosť zavesiť ho na stránku svojej skupiny, budem mu veľmi vďačná. Dotazníky som poslala všade, kde sa dalo, žiaľ vyplnených sa ich vracia málo :frowning2:. Za pomoc veľmi pekne ďakujem. Sandra
http://azylantky.dotazniky.com/
26. okt 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jazminn Skúšku z daného premetu mám v zimnom semestri úspešne za sebou. Odporúčam na skúšku sa naučiť len z materiálu čo dala na prednáške a ešte z knihy. (na ťahák radšej zabudnúť). Ak dakomu nájde ťahák (to sa stalo aj u nás), tak potom dá dosť ťažké otázky a celá skupina si to odnesie. Skúška písomnou formou - 20 ľudí, nadiktuje otázku a hneď píšeš odpoveď (keď vieš). Mi sme mali 3 otázky a štvrtú skoro každej skupine dala aby sme sa sami ohodnotili, či A,B,C... Je veľmi zlatá, ale otázky dáva len zo skrípt. (Čo je konflikt - def., cyklus konfliktu - to je v knihe, dosť často dáva ako sa správa v konflikte sangvinik, flegmatik., cholerik...) čo je modelové učenie, fázy - každej skupine dala aspoň jednu, zásady konštruktívnej hádky... a pod.)
Držím palce. Kedy máte skúšku s prof. Schavelom - Supervíziu?
27. okt 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, má niekto knihu Cirák, Pavelková, Števček - Rodinné právo vo verzii pdf a bol by mi ju ochotný poslať, prípadne by som aj kúpila knihu. Ďakujem, poprosím písať do pošty.
27. okt 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11011961 dík za info, včera som skúšku absolvovala, bola presne ako píšeš...a supervíziu so Schavelom mám v letnom semestri...., teraz najbližšiu máme SP so seniormi, nemáš dobrý materiál? pošli na jazminn@centrum.sk.
27. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn
Zatiaľ sme ešte nemali ani prednášku z tohto predmetu - máme ju až 24.11.2012.
27. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry vecer,ma niekto skusenosti s docentom Hettešom?Caka ma s nim skuska zo socialnej politiky-nejake info mi moze niekto podat?Dakujem
27. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mali ste uz niekto skusku z penitenciarnej a postpenitenciarnej SP-prof. Roman? Ako to prebieha? Dakujem za kazdu info:wink:
28. okt 2012 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisi01 mas to v emaily :wink: snad si to este stihnes precitat
28. okt 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok