• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. januára 2017 
Ahoj. Nejedete někdo 9.11. na Veřejné zdravotnictví 1ročník Mgr.?
29. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa opytat ci nema niekto knihu od karl jaspers-mala skola fylozofickeho myslenia?dakujem
29. okt 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá niekto materiály k predmetu Aplikovaná soc. politika - PhDr.Ružička?
29. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawko, mal uz niekto skusku z pedagogiky s Frykovou-Barkasi? Ak ano, tak ako to prebieha, pripadne, ake boli otazky hm :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, potrebujem pomoc, vie mi niekto povedat, ake testy dava dr. barkasi z pedagogiky? dakujem....
1. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci, zháňam Manažment v SP 5 roč. prepošlite prosím na www.jazminn@centrum.sk Ďakujem...
3. nov 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn Ahoj máš to v pošte dúfam že Ti to pomôže.
3. nov 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liuba84 vďaka...
3. nov 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosim vas,nema niekto skusenosti s Dr.Rudolfovou SP s osobami so špecialnymi potrebami?Za kazde info vopred dakujem :slight_smile:
4. nov 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mal už niekto skúšku zo sociálneho zabezpečenia s Prof. Tkáčom? Ak áno, tak aké boli otázky? Je to 3. ročník zimný semester. Moc ďakujem. Ja mám zajtra skúšku a už mám hlavu ako balón :frowning2:
5. nov 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hľadám materiál k predmetu Sociálna náuka cirkví otázky ku skúške ďakujem
5. nov 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím Vás, môže mi niekto poskytnúť informácie o vyučujúcich, spôsobe skúšky a posunúť nejaký materiál na predmety:
Mgr. Michal Kratochvíla, PhD.- Metodológia výskumu,
SP v zdravotníctve s Dr. Vrankovou,
Krízová intervencia s Poloňovou,
SP s rodinou s Mikloškom??
Budem veľmi vďačná a vopred ďakujem :slight_smile:
7. nov 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 ahoj- takže
Mgr. Kratochvila- doporučujem na prednášku si vziať notebook inak nepochopíš čo chce. Materiál už nemám ale pozriem Ti ho
Vránkova je super skúška lahká
Krízovu intervenciu som mal s Oláhom - Poloňovú bohužiaľ nepoznám
SP s Mikloškom- najlepšia prednáška je super budete písať len prípadovku a obkecate to takže pohoda!
Držím palce napíš mi ss pošlem ti materiál
7. nov 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Prosím Vás, mal niekto skúšku s pánom prof. Schvavelom - Sociálna prevencia? Neviete aké otázky dáva v teste? Ďakujem.
8. nov 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ľudkovia viete nejaké info o Dr. Topoľská - TEÓRIA KONFLIKTOV????
ĎAKUJEM
8. nov 2012 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yogino neviem či notebook jej pomôže k pochopeniu :slight_smile: :slight_smile: ale naučiť sa todá :slight_smile:
@zuzanka97
8. nov 2012 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
10. nov 2012 o 13:26 • mitusa301
@mitusa301 Ahoj, poslala som ti na email materialy, z ktorych som sa ucila ja. Teraz som piatacka, ale myslim ze to bude aktualne. Skontroluj si, ci sedia okruhy otazok, ktore vam daval s tymi mojimi. Snad ti to pomoze. :slight_smile:
10. nov 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Ahoj, ja som mala Polonovu na Krizovej intervencii - treba sa naozaj ucit, chce definiciu KI od slova do slova, potom riesenie nejake pripadu z knih, ktore vam da ako povinne. Otazky si nepamatam, mala som ju v minulom rocniku.
Miklosko je super, ferovy, my sme mali vypracovat nejaku pracu a potom si ju pred nim ustne obhajit.
Kratochvila a metodolodia vyskumu nie je tazka skuska. Ale pozor, on chce priklady. Musis vediet teoriu a vzdy uviest priklad. Ale je ferovy.
10. nov 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulla ja som mala Tkaca. Ak my posles email, preposlem ti material na ucenie plus otazky z minulych rokov. Skuska nie je tazka, u neho treba vela pisat, samozrejme k veci a urcite skusku spravis.
10. nov 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andulla Aha, tak uz je neskoro :slight_smile: az potom som si precitala, ze skuska uz bola :slight_smile: tak nic :grinning:
10. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika755 u Rudolfovej urcite neopises, za tahaky vyhadzuje, staci sa ucit z jej materialu, pisat vlastnymi slovami a skusku urcite urobis
10. nov 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ďakujem Vám kočky, skúška úspešne za mnou za A :slight_smile: Teraz v stredu mám skúšku z azylantov u Škorecovej mal ju niekto? Dik za každé info
11. nov 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci super ľudkovia, chcem pekne poprosiť či niekto nepísal esej u MUDr. Slaného v predmete Sociálna práca v zdravotníctve (1.r. Mgr.) tému: Prevencia v zdravotníctve a zdravotná výchova ako súčasť zdravotnej starostlivosti z pohľadu sociálneho pracovníka...neviem sa nejako rozhýbať prešla som zo Soc. pedagogiky na Soc. prácu a je to trošku o inom...prosím pomôžte mi niekto....ďakujem moc a prajem krásnu slnečnú nedeľu ::slight_smile:
11. nov 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nemate niekto prosim prof. Polonovu na Dejinach socialnej prace, alebo na inom predmete? Z coho skusa a aka je? Mame s nou ustnu skusku a neviem, co od nej mozem cakat a na co si dat pozor, dakujem. Tak teraz citam, ze sa na nu uz niekto pytal, prepacte :(
11. nov 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, prosím máte nejaké info o Dr. Škorecovej - azylanti a ďalšia skúška čo ma čaká je Schavel - sociálna prevencia. Máte niekto skúsenosť? Veľmi by som bola rada keby mi niekto poskytol info. Moc, moc ďakujem
12. nov 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetci, prosím piatakov nemáte materiály na Terénnu SP? jazminn@centrum.sk , Ďakujem...
12. nov 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mali ste projektovanie? nejak s tym neviem pohnuť :frowning2: ďakujem
13. nov 2012 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam tuto skusku za sebou, dr. skorecova je trosku nervozna :grinning: , ale je to test, len si 3x precitaj otazky
13. nov 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím nemá niekto referát na tému: Začlenenie rómov...alebo niečo o rómskej problematike, potrebujem na Terénnu SP...jazminn@centrum.sk
13. nov 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok