• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

28. júna 2017 
@josue ahoj na Politike zamestnanosti sme mali Smihulu, nie Tkaca. Tkaca som mala len na Socialnom zabezpeceni. Ale material som ti poslala, mozno pomoze :wink:
21. nov 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemali ste už niekto Terénnu SP s Ing. Besenyeim...aký je, a aké dáva otázky?
22. nov 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím nemali ste niekto v 1. ročníku Mgr. vyučujúceho Fera, neviem ako chce ten projekt k Metódam výkumu...prosííím pomóoc Viera
22. nov 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj šikovné babenky ... Tie čo máte za sebou 3 ročník na spomínanej škole bola by som vám veľmi povdačná keby ste mi pomohli s materiálom alebo aké boli cca okruhy otázok pri Pribišovej - sociálne zabezpečenie ... Mám toho veľa ... Každý týždeň skúška v jednom aj dve ... a bakalárku musím e odovzdať 15.02 a ja nemam ani ciarku ... Pred pár dňami ma skolila chrípka no senzačná kombinácia ... Vopred ďakujem s pozdravom...
22. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem vás poprosiť o vyplnenie jedného dotazníka, ktorý by veľmi pomohol jednej študentke.
Link pre maminy zo Slovenska: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHJNUno3eXgyWmFic3dMRG52OVJ0ZWc6MQ

Link pre maminy z Čiech: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHE2elhBdkhEYjBkT3pJYlh2ZVlYRmc6MQ

Ďakujem a ak by sa dalo, prepošlite to prosím aj každej mamine, ktorú poznáte
22. nov 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, SP externisti- aka je na skuske prof. Grey? Ako u nej prebieha ustna skuska?
23. nov 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumimaci Prof. Grey som mala minuly rok letny semester etiku v soc.praci,mali sme s nou formou testu,dost prisne to hodnotila,ale ak vam poskytla material z coho sa mate ucit,tak len z toho vas vyskusa.No je dolezite naucit sa :slight_smile:
23. nov 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
24. nov 2012 o 01:29 • lidaslim
ahojte, nemá niekto dobrý materiál na Terénnu SP? jazminn@centrum.sk Ďakujem...
27. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ahojky,môzes mi napisat,ake otazky dal Kratochvila na skuske z metodologie vyskumu?
28. nov 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@josue Ahojky,mohla by si mi poskytnut otazky na skusku od Tkaca-politika zamestnanosti? U nas bude pozostavat vraj z dvoch otazok.Je toho vsak velmi vela a malo casu.Naco by som sa mala zamerat?
28. nov 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... mal niekto misijnú a charitatívnu prácu s prof. juristy? aký je na teste? chce toho veľa? lebo nám povedal, že najskôr budeme písať a potom to bude pri nás opravovať a dá aj ústne otázku.... dakujem
29. nov 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755 , uz ste mali skusku s Dr. Rudolfovou SP so specialnymi potrebami? Ake davala otázky? Neviete aka je na skúške?? Dakujem pekne za rady..
29. nov 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipko Dr.Rudolfova ma svoje papiere a na nich 5 otazok,kazdy mal ine otazky,ale dava len z tych,ktore boli na prednaske,treba sa naucit len z materialov ktore dala,nic ine.Ja som mala:DEFINACIA SOCIALNEJ PRACE,PRILOHA CISLO 5 k zakonu 447/2008,dalej popisat hlboku mentalnu retardaciu,posledne dve neviem,lebo som ich ani nevedela,dostala som C,ale opisovat pri nej sa neda,bolo vela FX,ako viem kady z nas mal popisat nejaku mentalnu retardaciu,alebo autizmus,toto je dolezite sa naucit,prilohy k zakonu 447/2008 je treba tiez vediet.
29. nov 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipko Nahodou specialnu a liecebnu pedagogiku Dr.Bosnakovou ste nemali,mam s nou skusku,fuuuha,tazko sa to uci,neviem co ma caka :frowning2:
29. nov 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrika, kedy to máte? Ja som zatiaľ s Bosnakovou nemala, ale niečo čo mi hovorili spoluziacky mám. Nápis mincou email...

Ďakujem za info
29. nov 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipko O tyzden,poslala som ti adresu do IP posty.Dakujem :slight_smile:
29. nov 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

nemá niekto náhodou nejaký projekt na metodológiu s p. Mgr. Kratochvilom - na inšpiráciu, lebo mám pocit, že z prednášky viem menej, ako som o tom vedela... ? Nepajcnem, len mrknem ;)

...A nejaký materiálik by sa nenašiel na :
SP v zdravotníctve s Dr. Vrankovou,
Krízová intervencia s Poloňovou,
SP s rodinou s Mikloškom
SP v paliatívnej starostlivosti so Smoleňovou
Metódy SP so skupinou a komunitou - prof. Oláh? :slight_smile:

Vopred ďakujem,
môj mail: BcLiliana@azet.sk
paa
29. nov 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Máš v pošte profesora Oláha a Doktorku Vránkovú. Snáď to použiješ
29. nov 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela ahoj, ďakujeeeem... :slight_smile: no ten oláh je prázdny dokument, nič tam nieje... môžeš mi to prosím pozrieť ešte raz? ;)
30. nov 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím,
nemá náhodou pls niekto skriptá - SMOLEŇOVÁ,L. 2008.Vybrané kapitoly z paliatívnej starostlivosti? alebo niečo na skúšku z SP v paliatívnej starostlivosti s doc. Smoleňovou? Vopred ďakujem
30. nov 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka97 Tak som to poslala ešte raz skús či to prešlo.
30. nov 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leapo ahoj a to mate uz tak skoro odovzdat bakalarku? :O
2. dec 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto kto chodí do Košíc na túto školu - externe?
3. dec 2012 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim ak ma niekto vypracovane minulorocne magisterské otazky --socialna praca.moc prosim neposlali by ste mi ich na 6monecqa@azet.sk. velmi by mi to pomohlo, ak sa niekto nájde vopred dakujem
3. dec 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte neviete ako prebieha skuska pri ondrusovej...dajte vediet na en
email pegi16@azet.sk...dakujem :slight_smile:
3. dec 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..a aj ja by som bola vďačná za vzorový projekt k metodologii výskumu..ani netuším ako to má vyzerať..Ďakujem
3. dec 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegi16 pri ondrusovej, vezme si 10tich ludi do miestnosti a zada otazky, kto vie odpoveda, mozete sa aj prekrikovat, podla aktivity ohodnoti..
4. dec 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím, som študentkou prvého ročníka externého Bc.štúdia. Chcela by som vedieť či mal už niekto Minichovú na skúške a aká je na skúškach. ďakujem
4. dec 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mali ste uz niekto skusku s prof.Schavelom zo supervizie? Ake dava otazky? Dakujem
4. dec 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok