• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

19. mája 2017 
@jazminn to budeme musiet vediet ku skuskes Minarovicovou?
13. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriqa my máme Terennu SP s Mgr. Besenyei
13. nov 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn aha prepac, len neviem preco som myslela, ze chodis do PN
13. nov 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím neviete ako skúša Pavelová na ústnych skúškach...je moc náročná, ďakujem za info. Viera
14. nov 2012 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn ahoj uz ti niekto poslal manazment sp ??? ak ano mohla by si mi preposlat dakujem
14. nov 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nepísal niekto úvahu na tému peniterciálnej a postpeniterciálnej starostlivosti zo zákona 475??? moc by mi to pomohlo ozvite sa Ďakujem
15. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11011961 Prepáč, chcem sa opýtať či by si mi neposlala vypracované otázky od prof. Tkáča na politiku zamestnanosti. Našiel som ťa tu, síce z januára ale ak budeš môcť mi poslať, budem veľmi rád. Ďakujem. Kubik
15. nov 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ahoj. Chcem ťa poprosiť či by si mi neposlala na mail vypracované otázky od prof. Tkáča politiku zamestnanosti. Budem ti veľmi vďačný. Ďakujem. Kubik timkokubik@gmail.com
15. nov 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik100 poslala som ti ich. Su z pred dvoch rokov, ja som teraz piatacka, ale snad ti to pomoze :wink:
15. nov 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska projektovanie som mala, teda pred dvoma rokmi. Robili sme realne pouzitelny projekt. Tak ak potrebujes, napis mi email a poslem ti materialy
15. nov 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niekto povedat, ake dava dr. Komanicky otazky zo zakladov filozofie? :slight_smile:
16. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa spytat ci niekomu neprednasala B. Kucharova krizovu intervenciu a z coho pozostavala skuska.Taktiez ci vam neprednasala Vrankova Sp. v zdravotnictve.Dakujem.
16. nov 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bakalarka Pani doktorka Vránková je perfektný človek musíš u nej vedieť skúška bola písomná keď našla ťahák tak opakuješ skúšku materiál nám dala. Fakt super človek prísny ale férový.
16. nov 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osabela
Dakujem pekne.
16. nov 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chcem sa spýtať ake testové otázky dávka PhLic Mlynarčík -zo základov filozofie?
16. nov 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ma niekto materialy na prvy rocnik BC zilina II socilna praca? dakujem
17. nov 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem poprosit dobru dušu o info, pripadne material na ucenie z predmetu aplikovana socialna patologia , vyučujuci Schavel, este som ho nemala, tak neviem aky je, iba som pocula, že je ok. len nam dal nastudovať 400 str. a mam s nim aj prevenciu aj potologiu ani nie po tyzdni, velmi by mi pomohla akakoľvek info na mail bepa1111@gmail.com
dakujem.
17. nov 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elize, chcem Ťa porosiť, či mi nemôžeš poslať vypracované otázky na Tkáča - Politika zamestnanosti
ďakujem (ssb@post.sk)
18. nov 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise, chcem ťa poprosiť, či mi nemôžeš poslať vypracované otázky na Tkáča, Politika zamestnávania, ďakujem (ssb@post.sk)
18. nov 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tretiaci tak ako, uz ste zacali pisat bakalarku?? :slight_smile:
18. nov 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno začala som :slight_smile: len teraz v novembri som do toho ani nepozrela lebo nám všetky skúšky naflákali na november,takže a každý týždeň buď jednu alebo 2 skúšky. Aj dnes mám jednu :slight_smile: V decembri by som na tom chcela popracovať a do konca decembra ju už odovzdať v kostre školiteľke, tak snáď sa mi to podaríííííííííí, A ty si ako na tom s bakalárkou?
19. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 áno začala som len teraz v novembri som do toho ani nepozrela lebo nám všetky skúšky naflákali na november,takže a každý týždeň buď jednu alebo 2 skúšky. Aj dnes mám jednu V decembri by som na tom chcela popracovať a do konca decembra ju už odovzdať v kostre školiteľke, tak snáď sa mi to podaríííííííííí, A ty si ako na tom s bakalárkou?
19. nov 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulla ja si zatial len zhromazdujem literaturu. takze zatial nic moc.. este mam dve skusky a uz musim zacat pisat.. och to bude boj, lebo ja pisanie nemam rada... :/
19. nov 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat ci tu nie je nikto kto chodi do PO na Jilemnickeho a nema nahodou nejake materialny na skusku socialne zabezpecenie s Pribisovou. ak ano tak prosim poslite mi na mail nataliakustykova@gmail.com dakujem
19. nov 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolužiaci sv. Alžbety.
Veľmi prosím niekoho kto má vypracované otázky z tohto roku politika zamestnanosti s prof. Tkáčom. Elize mi poslala nejaký materiál ale sociálne zabezpečenie spred dvoch rokov, za čo som jej aj tak veľmi vďačný. Ďakujem. Ale politiku zamestnanosti potrebujem. Súrne prosíííím. Pošlite ak máte na : timkokubik@gmail.com Kubo
19. nov 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas chcela by som si dat prihlasku na magisterske externe studium v PO (osetrovatelstvo!) chodi tam niekto?? mohol by mi niekto zodpovedat na par otazok?vopred dakujem :grinning:
20. nov 2012 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 mne síce seminárne a ročníkové práce išli celkom fajn, ale táto bakalárka je dosť zabiják a navyše aj skúšky, presne ako píšeš :slight_smile: Ak to v zdraví a úspešne prežijem odmením sa v lete peknou dovolenkou :slight_smile:
20. nov 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulla Čítam, že si v 3. ročníku ako ja. Prosíím ťa, nemáš náhodou vypracované otázky z politiky zamestnantosti s prof. Tkáčom. Pošli mi ich prosím ak máš. Ďakujem. Kubo timkokubik@gmail.com
20. nov 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubik100 ahoj, veľmi rada, ale taký predmet sme mi nemali to budeme mať až v letnom semestri, tak je mi ľúto :frowning2: My sme mali teraz sociálne zabezpečenie.
20. nov 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vie mi niekto z vas poradit email na pani profesorku árpovú?
21. nov 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok