• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

23. marca 2017 
@seljmani a dakujem velmi pekne :wink: len mi to nezabudni poslat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, píše niekto diplomovku o náhradnej rodinnej starostlivosti? Ako idete robiť empirickú časť?
28. jan 2013 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monula111 ahoj chcem sa spytat nemas nejake vypracovane otazky SP vo verejnej sprave od Tkaca?dakujem
28. jan 2013 o 23:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize cchem sa spytat nemate nieco ohladom SP vo verejnej sprave do prof. Tkaca?dakujem
28. jan 2013 o 23:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,mohol by mi, prosim, tiez niekto poslat vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou -M. Olah? Dakujem a rada poslem ine materialy, co mam. :slight_smile:
29. jan 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondro41 Ahoj,mohol by si mi, prosim, tiez poslat vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou -M. Olah? Dakujem a rada poslem ine materialy, co mam. :slight_smile:
29. jan 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koka3 na SP vo verejnej sprave som nemala Tkaca. My sme mali Romana Ladislava. Material mam len od neho.
29. jan 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize ak budes taka laskava a posles mi aspon tie materialy od Romana Ladislava?dakujem, na emal koka3@azet.sk este raz dakujem
30. jan 2013 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prosím vás, je tu niekto, kto by mi vedel poskytnúť nejaké otázky, alebo testy od Ing. Varkondovej- Soc. služby? Veľmi prosím o pomoc:(
Viki85@atlas.sk
30. jan 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, prosim vas, mozete mi poradit niekto, kto uz mal skusku z predmetu socialna praca s rodinou s profesorom Mikloskom? aka bola skuska a co bolo na teste?
30. jan 2013 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat, kto uz mal skusku z predmetu Metody socialnej prace so skupinou a s komunitou? neviete mi poradit, co tam bolo?
30. jan 2013 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria4 Bolo tam 15 otazok, na ktore sme museli odpovedat. Vsetko bolo bud z prednasky, alebo z knihy od Gabury, nic ine.
30. jan 2013 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludkovia co robite diplomovky kolko mate respondentov?
30. jan 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň,
prosím Vás nemá niekto z Vás zoskenovanú knihu od SMUTKOVÁ, L. Sociální práce s rodinou. 1. vyd. Hradec Králové: Gaudeamus, 2007. ISBN 978-80-7041-069-1.
Nie je možné zohnať ju.
Ďakujem
Katka
31. jan 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aimee1 a nevies mi povedat, zhruba na co sa mam sustredit? pametas si aspon nieco co tam bolo?
31. jan 2013 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria4 vymenovat 3 druhy NRS, definicia dysfunkcnej rodiny, soc. faktory ovplyvnujuce fung.rodiny, funkcie rodiny, zakony,ktore maju co robit s NRS - 36 a 305, co je profesionalny rodic, rozdiel medzi osvojenim a pestuns.s. atd., viac uz neviem :slight_smile:
31. jan 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viktoria4 este vymenovat druhy ustavnej st., aky subjekt rozhoduje-nieco take, to mal byt urad prace...,reakcie deti na rozvod
31. jan 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas, nemate niketo naskenovanu knihu, alebo nejaky odkaz na link - Metódy sociálnej práce v praxi, Oláh M.a kol, Bratislava, 2012? Dakujem
31. jan 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2013 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete ako prebieha skuska na predmetoch SP s rómskymi komunitami s prof. PhDr. René Lužica, ArtD.,
SP a projekty v rozvojových krajinách s prof. MUDr. Juraj Benca, Psychopatológia pre sociálnu prácu s doc. PhDr. Judita Stempelová, PhD. mám tieto predmety ako volitelne ..
1. feb 2013 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je medzi Vami nejaka dobra dusa, ktora by bola ochotna sa so mnou podelit o vypracovane otazky na Socialnu politiku s Doc. Tkacom?? Velmi by som bola povdacna :slight_smile:
2. feb 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim Vas čo by ste povedali k tejto otazke: Buduci vyvoj EU, porovnajte štruktúru organov Česko-Slovenskej Fedarativnej republiky a buducej EU.
Neviem sa k tomu nejak dopracovať :frowning2: ďakujem
3. feb 2013 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás mal už niekto skúšku s prof.Tkáčom politika zamestnanosti a sp vo verejnej správe? aké otázky dával?
3. feb 2013 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aimee1 Tu je link na knihu http://www.ulozto.sk/xz7bFYw/metody-socialnej-prace-v-praxi-michal-olah-a-kol-pdf
Nemate niekto otázky na test s Mojtovou - SP v zdravotníctve. Ď :wink:
4. feb 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pluki
Mojtová má niekoľko druhov testov..asi desať..hneď to opravuje..je príjemná:slight_smile:
4. feb 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
5. feb 2013 o 09:58 • slavka35
Ahojte nemá niekto v elektronickej forme tieto knihy..... Mátel, Oláh, Schavel: Vybrané kapitoly z metód sociálnej práce
Oláh a kol.: Metódy sociálnej práce v praxi veľmi by mi to pomohlo.

:slight_smile:
5. feb 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka35 Ahoj tak už to mám za sebou, ale neviem si rady s verejnou správou. Nemáš nejaké materiály? Ja mám len jeho poznámky 3 strany.
5. feb 2013 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemáte niekto vzor seminárky (prof. Dancák - Sociálna náuka cirkvi) na tému Reflexia solidarity v sociálnych dokumentoch katolíckej cirkvi. Ďakujem. (príp. môže byť aj iná téma, potrebujem to len ako vzor)
6. feb 2013 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarusa22 aj my len tak mame, ale dal nam cca 32 otazok, ktore sa nedaju vypracovať,lebo nemame materialy
6. feb 2013 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok