• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

10. decembra 2017 
@laura123456 Ďakujem skúšku som mala včera urobila som na A. :slight_smile:
6. feb 2013 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, mám veľkú prosbu...neviem si poradiť s metodológiou výskumu od dr. Kratochvíla...nemá niekto vzor práce ako má vyzerať??? Má obsahovať: jav, okruhy, hlavná hypotéza, indikátory, 4 hypotézy??? :frowning2:
6. feb 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojtee Alzbetaci. Budeme mat v komisii na statnice daku Dr. Davidekovu, pozna niekto???
6. feb 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edicia
Ahoj moja. Prosim ta, vid. som na fore ze si pisala ze vas ucila Davidekova.
My ju mame v komisii na statniciach. Nikto nevie aka je.. Aka bola prosim ta?
6. feb 2013 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka35 Ahoj mám pocit, že si píšem so spolužiačkou. Nechodíš náhodou do Michaloviec?
6. feb 2013 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarusa22 HEJ AJ TY?
7. feb 2013 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 ahoj, v akom termine mate statnice?
7. feb 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 Ivanka ja som ju mala pred troma rokmi na štátniciach je to vynikajúca osoba. Mali sme v komisii ju,Ružičku,Romana T.,Janechovu (nie referentku) a z našej skupiny neurobili iba dve). Je veľmi milá, príjemná,nestresuje, dokonca pomáha takže nemusíš sa vôbec báť.
7. feb 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 ahoj,už ti niekto poslal ten vzor na metodológiu s Kratochvílom?ak áno,bola by si taká dobrá a poslala mi to tiež?Ďakujem....
7. feb 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 Nás učila ale doc.Dávideková ak je to ona zlatá žena, super pomôže poradí.
7. feb 2013 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduska45 Nie zatiaľ nikto a máme to odovzdať do dvaciateho...nikto tomu nerozumie....Prosím máte, niekto vzor z výskumu??? :frowning2:
7. feb 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 ak sa mi podarí zohnať skôr,tak pošlem...inak,aj my sme na prednáške pozerali ako puci...
7. feb 2013 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slavka35 áno chodím do MI, práve mi došli nejaké materiály, ak potrebuješ pošli mi mail.
7. feb 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 a to uz teraz viete koho budete mat v komisii?
8. feb 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu niekto kto mal zákl.sociológie s kratochvílom? ako prebiehala písomná skúška? aký je? ďakujem
8. feb 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som sa opytat, mal uz niekto skusku z Metody socialnej prace so skupinou a komunitou? Viete mi poradit naco sa mam zamerat? vopred dakujem
8. feb 2013 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojteee..mate niekto nejake prednasky z toho?? Ošetrovatelstvo v pediatrii( MUDr.Jurečkova), Ošetrovatelstvo v komunite (Mgr. Tkáčová), ošetrovatelstvo v interných odboroch (Prof Krčméry), ošetrovatelstvo v chir.odb.I (MUDr Dzurjo), ošetrovatelstvo v neurologii (Doc. Dimunová), Výchova k zdraviu (Doc. Wiczmadyová), Verejné zdravotníctvo (Prof Juriš), paliatívna a hospicivá starostlivost (Prof Koval) - ak mozte poslite mi prednasky na emal koka3@azet.sk - vopred velmi pekne dakujeeem...
8. feb 2013 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este by som potrebovala všeobecna a vývinová psychologia - Mgr Leczováá..dakuujeem vopreed
8. feb 2013 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka07 ahoj ja mam je to este aktualne?
9. feb 2013 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivana29 ahoj pls ty vies komisiu aka bude tento rok 2013?
9. feb 2013 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmuha opytajte sa u vas skole, tam uz mali vediet
9. feb 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ma_b
Čauko my máme Mikloškovcov ale máme normálnu skúšku formou testu, Chodíš do školy v BA???? prosím Ťa nevieš o niekom kto s nimi mal už skúšku??? Potrebovala by som vedieť aké boli otázky. S tým plánom rozvoja rodiny, tak to skúsim prezistiť, či niekto nemá...
9. feb 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mám taký malý dotaz tie čo ste mali štátnice. Mali ste na nich aj svojho školiteľa?
9. feb 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,bol by niekto ochotný a milý a poskytol nejake podklady na skušku verejnej spravy,kto mal Romana...dakujem
bencikova.maria@gmail.com
9. feb 2013 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elize Ahoj ako čítam, tak si mala skúšku s PhDr. Ladislavom Romanom, ja materiál od neho mám teda prezentáciu a knihy čo odporúčal, ale chcela by som sa opýtať aké otázky dával a ak to prebiehalo? Ešte som ho nemala. Moc ďakujem za info.
10. feb 2013 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim Vas,potrebovala by som nejaky material k predmetu socialnopravna ochrana deti a socialna kuratela s prof.Vlcekom.Nasiel by sa niekto kto by ho poskytol?Dakujem vopred.
10. feb 2013 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@novinga ja som mala minuly rok svojho skolitela v komisii, priamo predsedu :slight_smile: matela, bolo to super, ani ma nenechal doprezentovat bakalarku :slight_smile: ze netreba, ved vasu pracu poznam :slight_smile:
10. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika755 Ahoj,si v 2 ročníku? Nás mal tiež prof.Vlček, mám materiál spred 2 rokov,keď myslíš, pošlem :slight_smile:
10. feb 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, prosím mal niekto v 1.ročníku Mgr, na prednáške -Základy aplikovanej štatistiky Ing. Juristy? Nám odmietol dať materiál,som z toho zúfala,prednáška o ničom a vôbec tomu nerozumiem.Vie mi niekto pomôcť prosím? :pensive:
10. feb 2013 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajagakinom Môžem sa ťa spýtať kedy ste vedeli zloženie komisií?, a ked nebudem mať školitela v komisii, príde na moju obhajobu, alebo ako to funguje? U nás niektoré tvrdia že tam musíš mať školiteľa.
10. feb 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok