VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

maja18
13. mar 2013

@novinga niektorí od nás už majú oponentský posudok, len sa im nezobrazí, vraj až 3 dni pred štátnicami a budú tam aj otázky od oponenta, ktoré sa budú dávať na štátniciach, takže budeš mať "čas" aj na prípravu odpovede

novinga
14. mar 2013

@maja18 Ďakujem. A už máte aj známku s práce keď máte posudok?....či tiež až kúzelné 3 dni pred?

maja18
14. mar 2013

@novinga v školiteľskom posudku je známka aj stručné zhodnotenie práce, prípadne otázka od školitela

sisi01
14. mar 2013

Ahojte, prosim vas je tu niekto taky, kto na diplomovu pracu pouzil temu z bakalaraskej prace cize v nej kvazi pokracoval? Chcela by som vediet ako to hodnoti system ci vyhodi zhodu aj vlastnej bakalarskej prace... Dakujem.

bernardeta
14. mar 2013

@aduska45
prosim ta, mohla by si ich poslat aj mne? ja sice mam vypracovane otazky z min roku, ale chcela by som si poorvnat, teda ak by ta to neobtazovalo🙂 dakujem

bernardeta
14. mar 2013

@sisi01
ano, budes mat zhodu..tusim 30 percent mozes pouzit

bernardeta
14. mar 2013

@tariah
vazne by si bola taka zlata? wow..🙂dakujem
bejby@yahoo.com

bernardeta
14. mar 2013

@myshell1
lavou zadnou ..on je naozaj cool🙂

tariah
14. mar 2013

@bernardeta ahojky, napis IP, co potrebujes..

medulienka31
14. mar 2013

@novinga ahoj, mne prišiel protokol originality a v tom som mala napísané aj meno oponenta a aj meno školiteľa, za názvom práce

medulienka31
14. mar 2013

@tariah to je v pohode, mali aj viac percent. Ak máš otázky na štátnice, môžeme si ich vymeniť, tiež som v piatom ročníku ozvi sa

medulienka31
14. mar 2013

@l_m180 zasielam a odošli mi to čo máš ty

lucia121212
14. mar 2013

Zuzanka84 maš to vyplnené 🙂

l_m180
14. mar 2013

@medulienka31 poslala som 🙂

sisi01
14. mar 2013

@bernardeta cize v protokole originality bude vypisana aj zhoda s mojou pracou?

adrika755
15. mar 2013

Baby prosim Vas,nemate nahodu v elektronickej podobe knihu Socialnopravna ochrana deti a socialna kuratela od Olaha-Rohaca?Je vypredana a nechysta sa ani dotlac.Velmi by ste mi pomohli.Dakujem.

novinga
15. mar 2013

@medulienka31 ahoj, ja tam mám len seba a školiteľku...no čo ,budem čakať.

novinga
15. mar 2013

@maja18 OK dík. A tiež je to 3 dni pred štátnicami?

technikzub
15. mar 2013

Ahojte všetci, táto škola svatá beta je úplny komplot amatérov a šlendriánov, ktorí si vytvorili súkromnú školu na výpalníctvo peňazí od študentov, ktorí sa vživote s takým vzdelaním aké ponúkajú tí svatí čiernoprdelníci, neuplatnia. A najtragickejšie je, že otvorili odbor zubný technik na tejto vysokej škole. Všade na svete je to učňovka zameraná na dlhé hodiny praxe. Možno už majú pripravené aj odbory ako Mgr. kominár, Mgr.remenár, Mgr.tesár, ktoré sa budú študovať na tejto svatej vysokej škole. Ako môžu takto svatí vyťahovať peniaze od mladých ľudí s vedomím, že je to uplne zbytočné a stojí to také peniaze? No bohužiaľ, aj banda amatérov sa musí nejako živiť. Len vy ľudia, dávajte pozor, komu platíte peniaze. Alebo vám je to jedno?

cta
15. mar 2013

@technikzub a tebe sa niečo stalo keď takto negatívne hodnotiš túto školu?

bernardeta
15. mar 2013

@tariah
Ahoj, ja uz mam aj metody, politiku a teoriu, ale mam niekolko verzii, tak by som si z nich vytvorila vlastnu..mozes mi , prosim poslat aj tvoje verzie, ak ta to nebude obtazovat?🙂 dakujem,
bejby@yahoo. com

bernardeta
15. mar 2013

@technikzub
Pocuj, ber ma s rezervou- ale Teba nevzali, ked si tak nastvany?🙂)

bernardeta
15. mar 2013

@adrika755
Mam tlacenu verziu, ak potrebujes par stran, mozem ti to oscanovat

bernardeta
15. mar 2013

@sisi01
Ahoj, to neviem, lebo ja este protokol nemam, aj ked som pouzila cosi- ale ked vsetci presne vedia, kolko bolo pouzite z bakalarky, tak asi to ukaze..

katka512
15. mar 2013

Ahojte aj ja chodim na Sv.Alzbetu 5rocnik v maji koncim - verejne zdravotnictvo najde sa tu niekto 😀

tariah
15. mar 2013

@technikzub kazdy ma moznost slobodneho vyberu... nevidim dovod tu pisat taketo prispevky, nezda sa mi to uplne vhodne..

tariah
15. mar 2013

@bernardeta mas to odoslane, pekny vecer🙂

adrika755
16. mar 2013

@bernardeta Dakujem ti si zlata,mam tiez oscanovanu,ale po stranu 128-kapitola 3.13.1Co treba rozumiet pod pojmom vyklad prava?Ostatne strany uz nemam.Ak by si mala cas,bola by si taka zlata poslat mi na mail?Adresu ti napisem do IP.Este raz velmi pekne dakujem

chuaneta
16. mar 2013

ahojte, zháňan súrne nejaký vzor na odbornú prax -práca s klientom pod supervíziou alebo knihu: Schavel, Tomka: Základy supervízie........., ale aby tam boli strany 89-164, lebo na nete je kniha neúplná, zrovna tam chýbajú strany kde sa píše o tej praxi, díky vopred, môj mail: magnetka111@gmail.com

cta
16. mar 2013

Ahojte babenky chcem sa spýtať môže mi vísť protokol originality na 0,00%????