VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

osabela
17. apr 2013

@jazminn Gratulujem si šikulka ja mám zatiaľ len školiteľský za A oponent sa ešte nevyjadril a čaká ma to 25. apríla

slniecko4
17. apr 2013

ahojte, nemáte niekto vypracované štátnicové otázky z teórie SP? môj mail anjelik0612@azet.sk Ďakujem.

jozef34
18. apr 2013

Čaute, má niekto nejakú skúsenosť s Doc. Vallovou? Správne a občianske právo... ďakujem...pekný deň 🙂

vierus5
18. apr 2013

@jazminn gratulujem super 🙂

ivana29
18. apr 2013

Ahojte prosim Vas, poskytol by mi niekto vypracovane otazky BC - Soc. praca a zabezpecenie?? Dakujeeem

maca_p
18. apr 2013

chcem sa vas opytat, ci nahodou niekto kto chodi po trase sered - bratislava by bol ochotny odviezt 2 vrecia veci do krizoveho centra v bratislave na Budatinskej ul. jedna sa o veci a hracky pre deti. ak by bola pripadne sered obkluka, doveziem do TT alebo na benzinku v Zelenci.

elize
19. apr 2013

@jazminn gratulujem a to zvladnes 😉 budem drzat palce. Ja idem az 6.5. a od pondelka mam dovcu a ucim sa. Ach jo, uz teraz mam stresy. Napis ako si dopadla ... a pfuj pfuj pfuj nech si vyberies dobre otazky 🙂

elize
19. apr 2013

@aimee1 ak nie je neskoro, napis mi tvoj email. Poslemt i moju pracu.

aimee1
20. apr 2013

@monce myslis na vyskum, alebo statistiku?

22zuzicka22
21. apr 2013

AHOJTEEEE pls. som 3. na sv Alzbeta .. je tu niekto kto by mi mohol poskytnúť odpovede statnicovych otázok z ktorých sa on ucil/a ?? dakujeeeem 😉

lalinka81
21. apr 2013

Ahojte všetci,
prosim vas je tu niekto kto už mal skušku s prof. Vlčekom: socialno pravna ochrana deti ? som druhačka na vš zdravotnictva. rada pomožem aj ja vam s predmetmi ktore som už absolvovala a ku ktorým mam materialy.
vopred dakujem 🙂

anajo
21. apr 2013

Ahojte, prosím nemate niekto vypracovaný materiál na skúšku Teória sociálnej práce s Olahom? Vopred moc ďakujem.

edicia
21. apr 2013

ahojte, prosim nepreposlete mi niekto vasu prezentaciu na diplomovku??? nvm ako tam zakomponovat ciele z prieskumu a nasledne vysledky... :-/

lalinka81
22. apr 2013

@renetkads
Ahoj, som tu nova, prihlasila som sa len cez víkend. chcela by som ťa veľmi pekne poprosiť, ja som teraz druhačka v BA a čaka ma skuška s vlčekom socialno pravna ochrana deti... vedela by si mi poslať k tejto skuške dake info ? velmi by si mi pomohla. vopred ďakujem 🙂

monula111
22. apr 2013

@edicia ahoj,ano,ja mam 30.4 statnice magisterske,ty mas kedy?ja mam tiez stres,ale tak snad to nejako dame 🙂

edicia
22. apr 2013

@monula111 ahoj ja mam tiez 30.4 asi sme spoluziacky 😀

monula111
22. apr 2013

:D odpadnem,asi ano :D

monce
22. apr 2013

@aimee1 ahoj, vyskum mam odovzdany, ale potrebovala by som vzor na statistiku. Ak by si mala vzor na statistiku u Kratochvila tak by som ta chcela poprosit o zaslanie vzoru statistiky na mail: monikacepkova@gmail.com
Dakujem velmi pekne.

myshell1
23. apr 2013

Ahoj prosím vás nemáte niekto test alebo aspoň približne ako to je na palotog. anatomii s Galbavym ? Ďakujem krásne

monula111
24. apr 2013

ahojte,neviete prosím Vás aký je Pollák a Bujdová na štátniciach?dozvedeli sme sa,že ich budeme mať,len ešte nevieme,kto je v ktorej komisii a obávam sa ich.ďakujem

elize
25. apr 2013

Boze, mne tie statnicove otazky vobec nejdu do hlavy. Je realne sa za 10 dni naucit vsetkych 84 otazok? Pomoooc, preco som s ucenim nezacala skor? 😠

laura123456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jazminn
25. apr 2013

@monula111 sú super, neboj...

osabela
25. apr 2013

Dnes úspešne dokončené magisterské štúdium ...za A.

edicia
25. apr 2013

@osabela gratulujeem, ako to prebiehalo??? koho si mala v komisii???

elize
26. apr 2013

@osabela gratulujem 😉

osabela
26. apr 2013

@edicia Ahoj ja som z PE komisiu sme mali profesor Matulay a druhá bola profesor Oláh..sú to všetko fantastický ľudia s veľkým srdcom prebiehalo to v pohode.

jazminn
26. apr 2013

@osabela gratulujeéééém, tak to máš za sebou, ako to prebiehalo, čo si vytiahla?

osabela
26. apr 2013

@jazminn Prebiehalo to najprv obhajoba..tá bola super tej sa neboj..potom sme ťahali otázky príprava 20min. dostala som krízovú intervenciu , krízu....Európsku úniu, osn víziu 2020 a pracovník PCA a aplikáciu v praxi..... všade začni definíciou a potom si určite spomenieš. budem ti držať palce..urobíš neboj sa.

katarina789
26. apr 2013

Ahojte zenicky 🙂 je tu osobka kt.studuje v KE alebo teraz ide studovat???