VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

amadeus1
22. aug 2013

Ahojte, ide niekto externe študovať sociálnu prácu do Nových Zámkov?
😵

atrami
24. aug 2013

Ahojte, nastupuje niekto do 1. ročníka bc. externá forma do Piešťan?

jazminn
24. aug 2013

@11011961 nehlásiš sa na rigorózne...?

jazminn
24. aug 2013

@sunshine777 na rigorozne prax netreba...len na doktoranské PhD.

denkolac
25. aug 2013

@jazminn
ahoj
na rigorozne to ma asi kazda skola inak - v Ba ani nevedela, schvaluje to doc Schavel tak ja sa popytam potom - inak ked si das ziadost po Mgr. tak musis rok cakat aby si to mohla robit

jazminn
26. aug 2013

@denkolac to rok čakáť nemusíš, len do roka máš predložiť prácu, prečítaj si pokyny....

denkolac
26. aug 2013

@jazminn
ja som ich citala - ale volala som do skoly a toto mi povedala - mimo pracu - a v podstaate som to chcela vediet orientacne kedze to budem riesit buduci rok

myshell1
26. aug 2013

Ahoj idem do 2 Bc na verejnom zdravotníctve externe, prosím vás nemá tu niekto niake materiály ... škola nám ešte nezačala ale chcem sa učiť dopredu aspoň trochu už teraz z nudy. Ďakujem

atrami
28. aug 2013

Taká hlúpa otázočka- pri úhrade školného - variabilný symbol - číslo študenta alebo rodné číslo?

gumimaci
28. aug 2013

@atrami cislo studenta 🙂

zuzanocka
28. aug 2013

@atrami ak sa hlásiš do prvého ročníka, tak rodné číslo. číslo študenta ti bude pridelené až neskôr. to budeš potom uvádzať pri ďalších úhradách 😉

atrami
28. aug 2013

@zuzanocka asi máš pravdu, v potvrdení je číslo prihlášky, nie je to ešte číslo študenta, takže prepisujem šek

zuzanocka
28. aug 2013

@atrami nie je to náhodou číslo, pod ktorým je prijímací spis? aspoň na mojom to tak bolo 😉 skús pre istotu pozrieť ešte raz na ten list. číslo študenta je 6-miestne

zuzanocka
28. aug 2013

@atrami 😉 inak, môžeš to uhradiť aj priamym vkladom v banke (nie príkazom na úhradu) ale priamym vkladom

atrami
28. aug 2013

@zuzanocka máš pravdu číslo prihlášky je len 4-miestne. Našťastie bola pošta zatvorená!!!!!!!!!!!!!

atrami
28. aug 2013

@zuzanocka uvidím, pravedepodobne poštovou poukážkou.

zuzanocka
28. aug 2013

@atrami jj, veď to je jedno.. tak nech sa ti darí v štúdiu 😉

atrami
28. aug 2013

@zuzanocka no nič iné mi nebude ostávať- učiť sa a učiť sa !!!!!!!!!!!

zuzanocka
28. aug 2013

@atrami 🙂 to zvládneš ľavou zadnou 😉

jazminn
1. sep 2013

@baska8 a v ktorom meste robiš rigo v BA?

jazminn
1. sep 2013

@alezeuz už máš Rigo ukončené? ako si dopadla, podeľ sa so skúsennosťami....

maminab
1. sep 2013

táto škola naozaj nemá dobré meno...... videla som inzeráty v novinách, že prijímajú absolventov VŠ, okrem VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety

312
2. sep 2013

@123ctv môžeš mi poslať tie vypracované otázky.ďakujem

312
2. sep 2013

ahoj, našiel by sa niekto, kto by mi poslal vypracované otázky na štátnice sociálna práca Bc.

denkolac
2. sep 2013

ahojte má niekto materiály s danými prednášajúcimi a poskytne mi ho z piateho ročníka? Naoplátku tiež môžem niečo 🙂
Penitenciárna a postpenitenciárna SP s PaedDr. M. Jurašekom, PhD.
a
Teória konfliktov a riešenie problémov - prof. MUDr. Š. Kovaľ, PhD.
Ďakujem krásne

rania2013
2. sep 2013

Ahojte, som na stránke úplne nová, takze sa tu len rozhliadam a zistujem ako to funguje 🙂
Chcem sa spýtať, či niekto náhodou nezacina teraz externe v BA študovať soc. prácu a zároveň hľadám niekoho, co by bol ochotný poskytnúť materiály (najlepšie na viac rokov, studenti vyssich rocnikov),kľudne aj za rozumne odškodné, kedže bude pre mna ťažké všetko zhanat. Nebyvam totiž na SK a v decembri sa chystam rodiť 🙂 Ďakujem za odpovede.

katla
3. sep 2013

@rania2013 Ja som teraz koncila Bc. v BA na soc.praci. Mozem Ti nejake matrose posunut. Chces nieco konkretne alebo vsetko?

cecil36
3. sep 2013

Baby budem mat skusku u Matela, na co sa pripravit? Mali ste niekto u neho "zberny termin"? Pisomna alebo ustna? Dakujem za info.

atrami
3. sep 2013

zápis za mnou, zatial mám dobrý pocit.

rania2013
3. sep 2013

@katla Ahoj, ak si končia v BA, tak asi všetko 🙂 Napíšem Ti do správ .